oyun acılmadan kapanıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve sıyah34 tarafından 20 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sıyah34

sıyah34 User

oyunu indirdim fakat diğer bılgısayarımdan oyunu oynayabılıyorum şu an kullandıgım bılgısayardan acar acmaz oyun kapanıyor ?

2. pluto

pluto Guest

Merhabalar,

Oyun kapanıyor derken yeniden bağlan mı geliyor?

İyi Forumlar

3. smoonrise

smoonrise User

Çok ayrıntı vermemişsin ama sanırım denediğin bilgisayarın ekran kartı Amd ve istemcide açılır açılmaz hemen geri kapanma sorunu oluyor , ekran kartını yeni sürümünde bu sorun düzeldi güncelleme yapıp tekrar kontrol edebilirsin eğer doğru anladım ise sorunu .

4. sıyah34

sıyah34 User

oyunu bılgısyara ındırdım acılıp kapanıyor amd uygulaması uzerınden baktım her hangı bır guncelleme yok yanı suruculer guncel

5. pluto

pluto Guest

Merhabalar,

Yönetici olarak çalıştırıp dener misiniz

İyi Forumlar

6. sıyah34

sıyah34 User

işe yaramadı denedim

7. pluto

pluto Guest

8. smoonrise

smoonrise User

Benim ekran kartım rx5700 ve son sürümü Adrenalin 23.10.2 olarak gözüküyor bundan önceki 2 sürümde sorunsuzdu ama daha eskiler uzun süre bu sorunu verdi hemde uzun zaman , resmi amd sitesinden adrenalin sürümünü kullandığın işletim sistemi ile win10 yada 11 olarak bakıp karşılaştırma yapabilirsin , eski bir model varsa bilgisayarda ve günceli yoksa Maxthon tarayıcısı ile giriş imkanı var y.tubede videoları mevcut , kendi sitesinden eski sürümler kısmından mx5 sürümü ile işlem yapıp o sürüm ile kullanmanı tavsiye ederim hem çok basit adımlar ile yapılıyor hemde en güvenilir olanı bu seçenek ama son karar senin .

Not : Bendeki sürüm 23.9.3 olarak kalmış , adrenalin açmadığı hata verdiği için üst üste bende manuel olarak silip yeni sürümü yükledim ve kontrol ettim 23.10.2 de açılıyor istemci ama ara ara kontrol etmek lazım adm driverlerına güven olmuyor kendi kendine hata veriyor bende olduğu gibi .

Son düzenlenen: 20 Ekim 2023