oyun açılmıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve GODZİLLA34 tarafından 20 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhabalar ben bilgisayarıma format attım sonrada darkorbiti tekrar yükledim ama başlat butonuna bastıgımda yüklenme sekmesi açılıyor ekran siyah kalıyor ne yapmam gerekli

2. Windows updatedeki güncellemeleri tamamla sonrada Ekran kartını güncelle.

3. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Bilgisayarınızda eksik güncelleme işlemlerinden dolayı açılmamaktadır. Bilgisayarınıza temel güncellemelerini lütfen yapınız.

Saygılarımla,

Amiral34.

4. doken03

doken03 User

İstemciyi açtığımda siyah ekran kalıyor görüntü gelmiyor ccleaner kullandım flashplayer yüklü bilgisayarı açıp kapattım oyunu sil yükle yaptım düzelmedi yardıma ihtiyacım var

5. doken03

doken03 User

ayrıca tüm sürücülerim de güncel

6. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Ekran kartınızı güncellemenizi öneriyorum, Eğer ki nasıl yapılacağını bilmiyorsanız video izleme platformları üzerinden Ekran kartı nasıl güncellenir tarz aramalar yaparsanız gerekli videoları bulabilirsiniz. Yahut manüel olarak yapmak istemezseniz Driver güncelleme porgramı gibi eş anlamlı kelimeler kullanarak Tarayıcı üzerinden arama yaparsanız ilgili programlara ulaşabilirsiniz.

Bu programlar kendiliğinden güncelleyecektir.

Sorun çözülmez ise mutlaka yazın yardımcı olmaya çalışacağım.

Saygılarımla,

Amiral34.

Forumda 1 den fazla hesapla aynı konulara yorum yapmak yasaklanmıştır, yan hesabınıza işlem uygulanmıştır.

Konular birleştirilmiştir.

Bu tarzda durumlara lütfen girmeyiniz.

Siyah ekranda kalmasının ana sebeplerinden biri sürücü sorunudur. Lütfen sürücülerinizi güncelleyiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Mart 2022