Kutlama Oyun Avantajlarının Kötüye Kullanımı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 18 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Birisinin acilen bu otomatik kesim rütbe, görev kasım işine son vermesi lazım :)
    Görünen köy kılavuz istemez, bundan 4-5 ay önce tam 3 ay günde 3-4 saat haritalarda oyuncu kesip, 10 bin oyuncu öldürme görevini elimle bileğimle hakkımla yapmıştım, tam 3 ayımı almıştı, ve harcadığım cephaneleri size anlatamam bile, ama gördüğünüz, gibi hertürlü şeyin hertürlü çözümü var bot var kapatmazsın hile var birşey yapmazsın, gücün ancak böyle temiz oynayan oyunculara yeter onlara 100 yıl bann atarsın, sözüm tr takımına değil, ama buna bunun gibi hilelere göz yuman merkeze diyecek laf bile bulamıyorum, adamlar motora bağlamış senin benim bizim gibi oyuncuların elleriyle emekleri yaptığı şeyleri bedavadan beleşten 10-15-25'er tane gemiyle tak tak tak tak kesip bitiriyor,

Ne elleri yoruluyor ne gözler, cephaneleri ceplerinde kalıyor..

İşin komik tarafı ne biliyormusunuz?

Ben böyle ekran görüntülerini alıyorum adamın umurunda bile değil ''tin'' ''tin'' umurunda bile değil korkmuyorda zerre korkmuyor umurunda değil, nasıl olsa bannlanmıyorum diyor ki haklıda, yıllardır botların bile bannlanmadığı chatte bot program bile kullananların bannlanmadığı oyunda ben adamın sslerini alırken adam niye korksun ki?

Adamın umurunda değil,

Aslında benim korkmam lazım bir hileciyi ifşa ediyorum ve bir hileciyi ihbar edecem diye(!) sonuçta artık tam tersine eliyle oynananlara ceza veriliyor :D (!)

İşin daha komik tarafı darkorbitin sürekli hilecilere hurdacılara özel, avantajlar ve işlerini kolaylaştıracak şeyler yapması piyasaya sürmesi

1-Driotlerin patlamaması adamların umurunda değil sabah akşam bot nasıl olsa darkorbit onlar için driot hasarını kapattı
    2-Creditli gemiler creditle tamir ediliyor miss mükkememmel al nostromoyu yap tüm görevleri, ama uri olsa yapamazsin dğeil mi? :)
    3-Daha söyleyecek bir sürü şey var ama aklıma gelmedi siz eklersiniz,

------------------------------------------------------------

Ben bu oyuncuyu şikayet etmicem, etmedim de sadece görün diye yükledim, maksat muhabbet eğlence, çünkü ben bu adamı şikayet etsem kendi elime yazık olacak, sonuçta ceza almayacak bunu hepimiz biliyoruz :)

Siz de göç etmek için doğan kişileri bu konu altında paylaşabilirsiniz^^

Not:Haritada yakaladığım nostromolar daha gelen nostromoların :%50'si belki %25'i gibi birşeydi ben diyim size 30 tane siz diyin 40 tane ;) tamir olup olup geliyorlar,

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Haziran 2020
  2. Çok can sıkıcı bir durum gerçekten. Ben de 1 aya yakın zamandır uğraşıyorum daha 2.300 kişi anca kestim. otocuları kesiyorum :) buna rağmen cephanem yetmediği için devam edemiyorum.

En en en can sıkıcı noktası ise ban yemeyeceklerini bildikleri için göz göre göre bunları yapabiliyor olmaları.

Bence Darkorbit bizi bir teraziye koymuş durumda. Bir tarafta otocular bir tarafta emekle oynayanlar. Hangi taraftan daha fazla para geliyorsa oraya yönelik çalışıyor.

Tam olarak yazdığınız gibi...

ERDALBAGGAL ve tryhardD bunu beğendi.
  3. arkadaşı tebrik ediyorum gerçekten bu nasıl bir işsizliktir

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı ve mesaj içeriğinizi düzenledim. Oyuncuları hedef olarak forumda göstermek ve belirtmek uygun bir davranış olmadığı için resimlerinizi kaldırdım. Fazlasıyla asılsız ithamda bulunduğunuz için sırasıyla yazacağım bu şekilde herkesin aklındaki yanlış düşüncelerin kalkacağını düşünüyorum.

İlk olarak oyunda haketmeyen hiçbir oyuncu durduk yere ceza almamıştır. Kurallara aykırı bir durum sonucunda yasaklama işlemleri yapılmaktadır.

DarkOrbit sizin tabirinizle hileci hurdacı oyunculara özel avantaj yapmamaktadır. Yapılan avantajlar yeni başlayan oyunculara yöneliktir ve bu durum oyuncuların kötüye kullanımı sonucunda size öyle akse ettirilmektedir. Yeni başlayan oyuncuların kredi ile alınan gemileri kullanıp bu şekilde tamir etmesi gelişmelerini kolaylaştırmak, kendilerine lazım olan uridiumu daha verimli kullanabilmeleri için getirilmiştir. Diroitlerin hasar alımı da aynı şekilde oyunculara oyun içinde kolaylık sağlamak için kaldırılmıştır.

Support ekibimizin oyun içerisinde 3. parti yazılımlara karşı banlama yetkisi olmaması ile birlikte pushing için yetkisi bulunmaktadır ve pushing yapan gemileri gerekli şartları sağladıkları sürece kapatmaktadırlar. Gördüğünüz bu durumla ilgili olarak oyuncu pilot profillerini alarak kesen-kesilen şeklinde belirtip supporta iletmeniz durumunda gerekli cezai işlem uygulanacaktır.
    DarkOrbit ekibi giçbir oyuncuyu teraziye koymamaktadır herkes eşittir. Mesajımda da belirttiğim gibi diroit hasarının kapatılması tabii ki bot kullanıcıları için veya kötü niyetli insanlar için değildir. Yanlış düşünceler içerisine girmeyiniz.
    Forum içerisinde diğer oyunculara karşı uslubunuza dikkat ediniz.

Bundan sonraki mesajlarınızda ve konularınızda kurallara uygun şekilde içerik yazmanız gerektiğinizi unutmayınız. Konuya gereken cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Luminous ve Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.