Oyun Bakımda Mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Vortex-UNİ tarafından 19 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Moderatör oyun şuan bakımdaymış doğru bilgi mi?

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu başlığı ve yazıların tamamı büyük yazılmamalıdır, göz yormaktadır lütfen dikkat ediniz.
    Oyun şuanda bakımda değildir, genel bir sorun bulunmaktadır TSİ 18.00 da reset gelecektir.

İyi Forumlar.

3. 18.00da gelen reset sabahkı resetın aynısından olmalı attıgınız bu reset en saglamı ama 18dekı hıcbırseye faydası yok boş bir reset...

karakule26 bunu beğendi.
  4. ne bakımı oyuna bağlanılamıyor bağlansanda 1 sat sonra gene lag ve gene bağlanamıyorsun bir pazarımız var çip ettiler

abdullahbac bunu beğendi.
  5. çip değildir o çöptür çip olsa yerinde duramazsın:D

6. BALE1I

BALE1I User

Oyuna bağlanmıyor sizdede öylemi

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyuna reset gelmiştir. Lütfen sabırlı olunuz.

İyi Forumlar.

8. TheDynasty

TheDynasty User

her saat başı oyuna reset atılsa anca olur her saat aynı soru yaşıyoruz

9. BALE1I

BALE1I User

yok 1 saattir bağlanamıyorum reset çözüm değil ama

10. sabah oyun oynayabildim o da sabahın körü yani onu demek istedim. onun dışında pazar günü hiç oyun oynanmadı.

11. gamblerbox

gamblerbox User

arkadaşlar zeta kapısı yapıp tamamladım gerçek para ve 200 k uri gitti ama kapı açılmadı bile direk sistem attı ne yapmam lazım kapı geri döner mi param ne olacak ? yardım ede misiniz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2020
  12. BULUT02...

BULUT02... User

oyuna neden girmiyor biribişry söylesin

13. şu anda tr5 girebiliyormusunuz arkadaslar ben bağlanıyorda kaldım yarım saat kadar belki 45 dkdır bağlanamıyorum, tek benmi yoksa genel olan durummu diye merak ettim
    -tek ben değilmişim

memat155 bunu beğendi.
  14. BULUT02...

BULUT02... User

benimde öyle yarım saatir girmiyor

15. brhnelf27

brhnelf27 User

sayın adminler veya Forum Moderator leri bana yani bize oyuncular merkez msj linkini atar mısınız sizler bir msj atıyorsunuz sesimiz duyulmuyor biz oyuncular toplu msj atalım bide öyle deneyelim nedir artık bu yaptıkları etkinlikte bişey yapılmıyor hafta sonu gelir oyun oynanmaz halde geçen hafta gene aynı yani bu iş iş değil verin bize siz artık kimle veya kimlerle muhatap oluyorsunuz bizde bi kere olalım ama burda bütün tr dark oyuncularında da destek bekliyorum.

AlyansVan™ bunu beğendi.
  16. tr4 serverine de şu anda girilmiyor ama nedense bazı gemiler bu sorundan etkilenmiyor anlayamadım gitti

17. sayın admin neye sabırlı olalım acaba bu oyunun belli bir saati mi var ki :)

18. katılıyorum merkez ekip ile konuşmalarınızı biz de görelim şeffaf olsun ya da bizim direkt merkez ekibe sorun beyan edebileceğimiz bi yol söyleyin lütfen siz 5-10 kişi iseniz 100lerce katı oyuncu var baskı arttıralım

brhnelf27 bunu beğendi.
  19. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Forum içerisinde Yalnızca büyük veya Kalın yazı yazmamaya dikkat edelim, sanal ortamda bağırma anlamına gelmektedir ve göz yormaktadır.
    Forumda Provokasyon yapmak yasaktır, bu forum Darkorbit oyun sistemi için kurulmuştur ve kullanıcılara yardım ve teknik destek sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir. Lütfen bu kurala uyunuz.

İyi Forumlar.