Oyun Bakımda Mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Vortex-UNİ tarafından 19 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu yazıda bir provakasyon göremiyorum sayın moderatör isteğini dile getiren bir oyuncu sadece.

ησямℓι̇ƒєє ve brhnelf27 bunu beğendi.
  2. brhnelf27

brhnelf27 User

3. Bot onlar kardeşim

4. provakasyon nedir o mesajda provakosyon kısmı olarak nereyi değerlendirdiniz açıklar mısınız

brhnelf27 bunu beğendi.
  5. admın oyun acılmıyor hayla nasıl bır reset bu bı etkınlık geldı oyun coktu

brhnelf27 bunu beğendi.
  6. zaten bu insanlar yardım alabilmek sorunun çözülebilmesine ortak olabilmek için burdalar birazcık anlayışlı olabilmek gerekir birbirimize karşı

7. beyan3356

beyan3356 User

yardım ve teknik destek sağlamak amacı diyor sun birde yarım saate bir kapıdan atlıyor bitane yaratığa sıkalım diyorum bir bakmışım bağlantı gitmiş yaratık kesmiş beni kendimi 1.1 de buluyorum bu mu sizin teknik destek amacınız yapmayın allah aşkına çocukmu kandırıyorsunuz burda siz anca suporta chata forumda küfür edenleri banlayın başkada bir şey yaptığınız yok zatenn .

brhnelf27 bunu beğendi.
  8. Sabırlı ol dostum sabah bi daha reset var :)

9. reset beklemekten bıktım zeta yapıyordu ne guzel bır sınırlama getırdıler kapıya zaten bos bos seyler yapıyorlar bakalım sonumuz ne olacak :D

10. MiLiTaN47

MiLiTaN47 User

moderatör yarım saatir tr 4 bağlanıyor diyor düzeltilmesini arz ederim.

11. bir de merak ettiğim konu chat çalışanları dışında diğer adminlerin görevleri neler sadece merkez ekibe ileti yapmak mı eğer sadece bunla kısıtlı ise support aynı görevi görmüyor mu acaba size neden geniş yetkiler vermiyorlar bi aydınlatın beni lütfen

12. tüm kapılarım yedeklerine kadar açık beklemekteyim öyle bir gün düzelecek diye :)

13. brhnelf27

brhnelf27 User

SAYIN ησямℓι̇ƒєє BURDA Provokasyon YASAK

14. chat
    cm lerden farkları yok al ılet baska bırsey yok bı canlı yayın olsa butun soruları soraccam admınlere ama olmuyor bu ara

15. Kardeşim bazı gemiler ( botlar hariç ) gerçekten etkilenmiyor. Çözemedim gitti.

16. yok ciddi soru sordum kafam karıştı :)
    kemal sunalın sevdiğim bir filmi var bu arada :D

brhnelf27 bunu beğendi.
  17. nabalım kardeım oyuna basladık 1 ay oldu etkınlık var kasıyoruz gemıyı ama tadı yok gecen gırdım savaşayım adama bi tıkladımsıkarken gordum bırde batladıgımı :D

18. brhnelf27

brhnelf27 User

GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN HALİMİZE SAYIN MODARATÖR TATLI DİLE NASIL İSTERNİR BU BİLMİYORUM AMA BANA RİCA ETSEM MERKEZE ULAŞA BİLMEM İÇİN NE YAPMAM GEREKTİĞİN SÖYLER MİSİN LÜTFEN. BUDA Provokasyon GİRMİYOR DEĞİL Mİ?

19. _DODGE_

_DODGE_ User

Sayın moderatör öncelikle kolay gelsin;

İşinize karışmak gibi olmasın ama insanlar şikkayetlerini yazınca böyle bir cevap vermeniz hoş değil. Bunu provakatif bir davranış olarak algılamanızda son derece yanlış.

Bu oyun oyuncularını bu yüzden kaybetti yıllarca. Her zaman haklı değilsiniz tabii ki oyuncuların biraz anlayışlı olması gerekli ancak 10 senedir oyun içerisinde hala düzeltilemeyen köklü sorunlar mevcut , bazıları düzeltilmekte ancak ne zaman böyle köklü bir yenilik gelecekse her sene bu zamanlarda veya kış vaktine gelmeden oyunda bu tip donmalar takılmalar yaşanmakta.

TR sunucuları bundan 2-3 sene önce hangarda ekipman dizmek ölümken yabancı sunucularda sıkıntı çıkmıyordu ve bu sıkıntı yaklaşık 3 sene sürdü.

Kısacası oyunda yapılan programlama hatalarından dolayı artık oyuncuların isyan etmesi , bıkması , şikkayet etmesi doğaldır netice olarak insanlar bu oyuna para , emek ve zaman vermektedir. Umarım açıklayıcı olmuşumdur :)

Tekrardan kolay gelsin iyi forumlar dilerim. :)

Son düzenlenen: 19 Nisan 2020
    AlyansVan™ ve brhnelf27 bunu beğendi.
  20. almanyaya gıtmen lazım ıstanbulda da bıldıgım bıgboınt ın ufak bır sırketı var dıye bılıyorum ben

brhnelf27 bunu beğendi.