Oyun Bakımda Mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Vortex-UNİ tarafından 19 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MiLiTaN47

MiLiTaN47 User

ya isteğimize hayır veya evet demekten bile acizler

2. Sana dilde enflasyon işlemiyor hep roman gibi yazıyorsun :D

_DODGE_ bunu beğendi.
  3. Sayın adminler, sevgili oyuncular. 10 yıldır darkorbit oyununu oynuruz çoğumuz, eski oyuncular çok iyi bilir ki eskiden oyun bu şekilde değildi sorun olurdu ama bu kadar çok değil. Acaba artık teknik ekip mi yok veya arge ekibi mi yok eğer bu tarz bi durum varsa bunu oyuncularla paylaşmanız gerekiyor çünkü biz bu oyuna haftalık 1.000 ₺ para yatıran oyuncularız, her saat her gün reset veya oyun sorunlarıyla uğraşılmaz. Piyasadad milyonlarca oyun var en basit oyunlarda bile bu kadar çok hata yok , yaptığınız iş zor ve karışık olabilir ama diğer oyunlar için de bu durum aynıdır. Lütfen artık oyuncuların sesi duyulsun herkes dilediğini ve düşüncelerini dile getirebilir. Size gelen şikayetler provokasyon olarak gösterip kullanıcıyı banlamanız bu oyun sorununu çözmez bu yazdığım yazı için beni de yasaklarsanız bu oyunda adaletin olmadığını herkese gösterirsiniz. Herkes oyuna zevk almak için giriyor milleti daha çok strese sokmayın lütfen... İyi çalışmalar

brhnelf27 ve OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  4. brhnelf27

brhnelf27 User

BENCE YALNIŞ BEN KİMSENİN AYAĞINA GİTMEM EVİMDEN YAZARIM SONUÇTA TR DARK EKİBİ HER SORUNDA ALMAN YA YA GİDİP GELMİYOR YA BİDE YASAK VAR COVİD19 EVDEKAL :)

Son düzenlenen: 19 Nisan 2020
  5. _DODGE_

_DODGE_ User

:)

Yıllar geçtikçe insanlarda değişirmiş bu söze inanmazdım ama ne yazık ki içerisinde bulunduğum bir durum olduğundan artık inanmak durumundayım :)

Teşekkürler.

Son düzenlenen: 19 Nisan 2020
  6. MiLiTaN47

MiLiTaN47 User

aynısında katılıyom

ASABİ=QRAL bunu beğendi.
  7. MiLiTaN47

MiLiTaN47 User

halen bağlantı kuruluyor

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  8. _DODGE_

_DODGE_ User

Oyun ne yazık ki vadesini doldurdu olan bu. Flash player desteği kesildi ve güncel bir çok şeyde teknik sıkıntı çekmekteler. Adobe flash player'a çeşitli güvenlik sorunlarından dolayı desteğini kestiği için onlarında elinden bir şey gelmiyor ki zaten flash player devri 10 sene önce bitti.

Onların en büyük hatası hala oyunu browser üzerinde yayınlamayı düşünüp başka bir oyun motoruna zamanında geçmemeleri.

Bunu 2012'den intibaren yapsalardı şu an sıkıntılar içinde olmazdık. Başka bir oyun motoru yani Unity'ye geçme mevzularını 2015'de felan giriştiler ancak bu zaman ne yazık ki yeterli değil böyle bir proje için.

Çünkü yaptıkları iş sıkıntılı , bir yandan oyuna yenilik getiriyorlar bir yandan yeni oyun motoruna geçmeye çalışıyorlar oyunda ki sorunları arttıran sebep bu aslında bence.

9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

"merkez msj linkini atar mısınız sizler bir msj atıyorsunuz sesimiz duyulmuyor biz oyuncular toplu msj atalım bide öyle deneyelim nedir"

Sanırım bu kısımı tekrar okumanız yaptığınız şeyin ne olduğunu anlarsınız.
    Forumda büyük harf kullanımı yasaktır, lütfen dikkat edin.
    Öncelikle oyun içerisinde bende bir oyuncu olarak gerekli sorunlar olduğu zaman neyi nasıl yapmam gerektiğini, veya kimlere başvurmam gerektiğini bilen biriyim. Şikayet ederken hangi dil ile şikayetimi beyan edeceğimi yada şikayet ederken seviyemi bozmadan her ne kadar sinirli dahi olsam karşımda benim gibi bir İnsan olduğunu özellikle bu işi gönüllü yapan biri olduğunu görünce nazik davranmak istedim. Lakin bazı oyuncularımız sinirlerine hakim olamayıp yazdığı yazıların anlamlarını düşünmeden yazıyorlar. @_-Thanatos-_ Takım arkadaşım gerekli şekilde cevabını vermiştir.

Şu anda provake ettiği için bir oyuncuyu banlamadım veya banlamadık. Sadece sözlü bir şekilde uyarımız yaptık, olması gerektiği gibi. Şu anda banlamanın oyun sorunlarına çözüm olmadığını takımca bizde biliyoruz ve gerekli şikayetleri biz iletiyoruz. Merkez ekip üzerinde çalışıyor.

İyi Forumlar.

10. oyuna giremiyoruz ama specball var

11. brhnelf27

brhnelf27 User

Sayın Titan öncelikle büyük harf için kusura bakmayın gerçekten sinirlerimiz bozuldu artık. Yabancı SWlerde böyle bişey yaşanmazken oyuncular mutlu mesut rahat oyundan zevk alırken neden bizim sürekli böyle sıkıntılar çekiyoruz. Yazdığım cevap provakasyon olarak değerlendirildi tamam onada kabul ama bizlere de yardımcı olun lütfen.

12. Oyuncuların temel sorunu da 'Merkezi Ekip Üzerinde Çalışıyor ' cümlesidir. Bizler merkezi ekibin çalışma yaptığını, oyunu düzelmeye uğraştığını düşünmemeye başlıyoruz. Oynadığınız oyunda her zaman hata olursa siz ne yapardınız. Oyunu bırakırdınız başka çözümü var mı ama biz aile gibi olduğumuz için oyunun sorunlarının düzelmesini talep ediyoruz. Bu bizim en doğal hakkımızdır.
    İyi çalışmalar...

brhnelf27 bunu beğendi.
  13. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Oyundaki lag sorunu sadece TR sunucularına özgü değildir genel olarak oyunda bir sorun bulunmaktadır.
    Tabii ki en doğal hakkınız oyunun düzelmesini istemek bu konuda hemfikiriz. Ama daha önce arkadaşlarımın belirttiği gibi biz sadece sorunlarınızı üst yetkililere bildirip onlardan gelen cevabı size duyurabiliyoruz. Bu sebeple teknik ekibin çalışıyor olduğunu belirtiyoruz. Çalışmalar sonucunda en kısa sürede sorunlar çözülecektir.

İyi forumlar.

14. az önce tr3de chate selam veren bile banlandı bunu nasıl açıklayacasınız nasıl bi admin görevini bu kadar kötüye kullanabiliyor bunun hakkında soruşturma başlatılmayacak mı ? hem oyun laglı eyvallah bir de cahtten banlanıyoruz sebepsiz yere çok iyi :D

15. _DODGE_

_DODGE_ User

İyi forumlar kolay gelsin;

Yalnız bu tip konular yeni açılmıyor yıllardır olan bir şey ve son derece normal bu tip şeyler ile karşılaşmanız. Onlarda insan sizde insansınız , ortada yıllardır süren teknik sorunlardan kaynaklı insanların artık bıkması normal.

Bende misal bu teknik sorunlardan dolayı bıkmış ve oyununuzu artık oynamayan ve oynamamaya karar vermiş çok eski bir oyuncunuzum. Oyunu 2007-2006'dan 2018'e kadar oynadım en sonunda oyunda ki sıkıntılar ve başı boşluktan hesabımı boşalttım ve oynamama kararı aldım.

İnsanlar buraya eğlenmek için girip strese girince ister istemez bu tip şeyler yaşanmakta. Kısacası yinede ben provakatif olarak algılamanıza yinede karşıyım , tabii insanlar bazen aşırıya kaçabiliyor doğal olarak onlar için diyebileceğim bir şey varsada düzgün bir şekilde yazmak olacak.

Tekrardan iyi çalışamalar keyifli forumlar dilerim :)

16. oyuna giriş yapamıyorun baglanilamıyor hatası veriyor

17. onlar 3 yildir calisiyorlar ama bi sonuca ulasamadilar bu laglar gunden gunde daha cok olmaya balasdilar ne zamana bu en kisa sure kac yil mesela?

18. _DODGE_

_DODGE_ User

3 sene değil 2009'dan beri bu tip hatalar var.

Her gelen yenilikte bu laglar sürekli artıyor , buglar artıyor.

Testi iyi yapmıyorlar ve artık sürekli yenilik yaptıkları sistemler eski. Olay bu yani.

Bir çok browser artık flash player desteğini kesti oyunda bu tip sorunların çıkmasıda normal.

19. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Genel bir sorun bulunmaktadır. Aynı içerikli başka bir konu olduğu için konunuzu birleştiriyorum.

İyi forumlar.

20. oyunun gidişarı nereye adminler eeeeey bişiler yapın oyun elden gidiyeah