Oyun Bakımda Mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Vortex-UNİ tarafından 19 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2020
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Forum kurallarına uymayıp küfür kullanımı üzerine hesabınıza cezai işlem yapılmıştır.

İyi forumlar.

3. hypnos sencede insanların ettikleri küfür normal değilmi dostum

küfürden nefret ederim ama 1 hafta oldu tekrar başladım oyuna küfrü sevdirdiniz bana kapı yapmadan 10 kere düşünüyorum acaba yine 200 lere 300 lere gelip lagtan patlarmıyız diye

4. küfür haklı değil tabiki fakat oyun cidden kendinden soğutmak için sanki çabalıyor ekstra

5. ya dostum haklı değil tabiki ama 300 vuran npcyede ölmezsin ful bir gemiyle lag sağolsun öldürtüyor zoruna gidiyor insanın tabi o waweye gelene kadarki emeklerin seprom vs. vs. onları saymadım bile çünkü bu emeklerin yanında uri hiçbişey koyuyor insana

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle flood yapmak yasaktır mesajlarını birleştirdim. Küfür hiçbir şekilde normal karşılanamaz. Bu forumun kuralları vardır ve biz de kuralların uygulanmasından sorumluyuz. Forum kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. TheDynasty

TheDynasty User

şu oyuna bir çare bulun admin resetle olacak iş değil bu reset atılıyor bir saat ondan sonra gene aynı

8. forumun kurallarına sen ulaş kardeş tüketici hakları da burda buyur link paylaşmak yasaktır

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Forumda link paylaşmak yasaktır üstte de paylaştığım şekilde forum kurallarını inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. Moderatörlerimizin sabrını sınamayalım arkadaşlar. Onların da bizim gibi oyunu oynayan veya daha önceden oynamış kişiler olduğunu unutmayalım. Birazcık empati kuralım. Şikayetlerinizi bildirmeniz gereken yer burası değil.

Titan. ve .Hypnos. bunu beğendi.
  11. kambalia

kambalia User

support'mu ileteceğimiz yer ? ordada yardım edilmiyor kardeş ben yüklenelim demiyorum ama oyunun hali ortada bi yetkili olarak ister istemez namlu ucunda kalınıyor biz kullanıcıyız şuan onlar MOD yani oyunda yada forumda yetkiye sahip bişeyler düzelirse onların sayesinde olur ha diyorlarsa biz yapamıyoruz görevi yapacak başka yetkililer olmak zorunda bu sende olabilirsin ozaman yada bi başkası ama bunu oyuncular olarak biz hiçbirşekilde düzeltemeyiz ve saatlerce boş boş bekleriz

12. şu korona yüzünden geri döneim dedim ama berbat bi oyun olmuş oynamam daha

13. N/A ama böyle kolay gelsin iyi günler

14. Forumların amacı genellikle duyuru ve yeni oyunculara rehber olmaktır. Şirket politikasına göre bunda küçük değişiklikler olabilir ancak genel olarak bu şekildedir. Görevlerini yapıp yapamadıklarını yargılamak bizim değil forumdaki daha üst yetkideki kişilerin sorumluluğudur. Görevleri de oyundaki lagı düzeltmek değil, forumun kurallarına göre devam etmesini sağlamaktır.

Forum harici yetkisi sıfır olan birisini senin tabirinle N/A bana herhangi bir yararı olamaz. Haddini bilmeni tavsiye ederim. Yoksa haddini bildirmesini de bilirim.

15. kardeş bigpoint kendi oyuncusunu tınlamıyor ise kendi yetkilisini görevlisini de mi tınlamayacak diyerek yazılıyor buraya yazılar sen şimdi nereye **** anlamadım ki ben

bekliyorum kardeşim .

16. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Size yukarıda da belirttiğim gibi kurallara uymanız gerekmektedir. Kurallara uymadığınız için hesabınızda cezai işlem uygulanmıştır.

İyi forumlar.

17. kambalia

kambalia User

Yahu güzel arkadaşım oyun yok oyun neyin forum neyin support'undan bahsediyosun forum support olması için oyun olması lazım değilmi sen nasıl böyle düşünebiliyorsun anlamış değilim sen şuan Almanyda ki TEKNİK EKİBE nasıl ulaşacaksın yada başka bi yetkiliye iletişime geç yada bişey yaptırabil bunu yapabilecek misin? Ama şu Forum MOD'u olan arkadaşlar direk olmasa bile bi üstleriyle iletişime geçebiliyor bizim buraya oyunla ilgili yazdığımız bişeyi ama bunu sen ben yapamayız. Bu arada 3 saattir gemi kapıda kaldı benim ve dünde aynısı oldu support çözüm değil sadece iletişim platformu yazıyosun bekliyosun sadece ve dün yazdım bekledim Sabaha kadar 6 buçukta kapıdan kendi çıktı RESETLE yani Sen neyin kafasındaysan öyle kal devamke yani.. Bende MOD'ların görevlerini yargılamıyorum benden yetkilimi oyunda yetkili konu bitmiştir.

18. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Bizi anlayıp anlayışlı bir biçimde yaklaştığınız için teşekkür ederiz fakat diğer oyuncularla tartışmalara girmemeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.

19. Arkdaşım, bizim çalıştığımız yerlerde teknik ekip vs. Herkesin görevi farklı biliyorum neyin ne olduğunu. Sizler bizi bilgilendiriyorsunuz bunu da anlıyorum burda yapılan şikayetlerin hiçbiri sizlere karşı değil, sizin teknik ekibinize - arka plan çalışanlarınıza karşı her şeyin farkındasınız madem sadece iletmekle kalmayın . Kaldı ki biz ilettiğinizi veya ekibin sorunun çözdüğünü nerden bileceğiz. Sürekli sorun çıkıyor gelde teknik ekip çalışıyor de...
    İyi forumlar

20. _DODGE_

_DODGE_ User

Ben size diyeyim konular kilitlensin şikkayetlerinizide ortak bir konu açın küfür etmeden anket açarak taleplerinizi belirtin.

Supportada toplu şekilde yazın.

Foruma ne kadar yazsanızda bir şey değişmeyecek.

Kısacası şikkayet ederek elinize bir şey geçmeyecek arkadaşlar oyun senelerdir böyle ve bir hata olduğu zaman düzelmesi ne yazık ki yıllar sürebiliyor :/

Ben yıllardır forumda şikkayet ediyordum güncel durumlardan millet bana gülüp dalga geçiyordu artık şikkayet felanda etmiyorum oyunu saldım.

Size gelince oyunu oynamaya kararlıysanız diyebileceğim tek şey Allah'ın size peygamber sabrı kadar sabır vermiş olması lazım yoksa bu oyundan uzun vadede zevk almak zor...

Şikkayet etsenizde bazı şeylerin düzelmesi çok uzun sürüyor hatta bazen daha kötü olabiliyor.