oyun başlamıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Yaşar1903 tarafından 31 Ağustos 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yaşar1903

Yaşar1903 User

Başka gemim oyuna gırıyor obur carım girmiyor nolur oyunu izin verin baslıyom acılmıoyr

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

3. MURTYMAN

MURTYMAN User

Arkadaşın dediği şu. Ana çarım girmiyor, yedek çarım giriyor. Bende de aynı sorun var. Globalde Ana çarım 5-3 takılı kaldı. Gemide değiştiremiyorum. Sadece hangarda değiştirebilirsin diyor. Oysaki oyunda değilim. Sabah resettende sonra aynısı oldu. oyuna giriyor ama atıyor hemen. bağlı değilsiniz diyor. İki gündür giremiyorum. yan çarım ise 1-1 de ve oynayabiliyorum.

4. Selçuk

Selçuk User

aynı sorun bendede var sabahtan beri giremıyorum

5. Sorun şu:

Anasayfaya erişim sağlayabiliyoruz. "Başla" butonu geldiğinde tıklıyoruz ancak simsiyah ekran üzerinde sürekli "Yeniden Bağlan" geliyor, yani hiçbir şey yüklenmeden bağlantı hatası veriyor. Harita yoğunluğu öngörülebilir ancak sorun şu ki hangar değiştirmemize de izin verilmiyor. Yani gemi oyunda görünüyor ama değil, unvan tutuyordum ancak sürede hiçbir ilerleme olmuyor. Dolayısıyla oyuna giriş yapamıyoruz. Etkinlik bitmek üzere ancak görevleri yapamıyoruz çünkü oyuna giremiyoruz. 26 hedefin 24'ünü tamamladım ve hiçbir ödülü almadım. Bu kadar emeğin karşılığında etkinlikten gelebilecek modülleri alamazsam bunun sorumlusu kim olacak acaba?

6. MURTYMAN

MURTYMAN User

ben sorunu çözdüm. hitac underling ten gelen uzay avcısı ünvanı verdi. 2 gün geçerli olan. onu değiştirdim. artık girebiliyorum.

7. ]aşkın[

]aşkın[ User

aynı sorun ben de de var başka car giriyorum asıl carıma Anasayfaya erişim sağlayabiliyoruz. "Başla" butonu geldiğinde tıklıyoruz ancak simsiyah ekran üzerinde sürekli "Yeniden Bağlan" geliyor, yani hiçbir şey yüklenmeden bağlantı hatası veriyor. Harita yoğunluğu öngörülebilir ancak sorun şu ki hangar değiştirmemize de izin verilmiyor. Yani gemi oyunda görünüyor ama değil, unvan tutuyordum

8. _Blade_

_Blade_ Guest

Son yapılan senkronizasyon çalışmalarından sonra geçici etkinlik ünvanlarıyla iligili bir sorun oluştu;

Pilot profili>Başarılar>Ünvan kısmından ünvanınızı değiştirerek giriş yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. adeniza

adeniza User

Dün akşam 21,30 dan buyana oyuna giremiyorum. Ünvan değişikliği de işe yaramıyor. Çerezleri temizlemek de. Ciddi çözümler bekliyoruz. Oyuna bir gün girip, üç gün bağlanmakla uğraşmak bıktırıcı bir hal aldı!

10. slm admin bey chatte hakaret etmememe hiçbir argo kelime kullanmamama ragmen perma ban yedim ban sebebi yazmıyor şöyle bir kod var : 2023062837001771 başkada birşey yok haksız ban oldugunu düşünüyorum benimle özel olarak iletişime geçmenizi istiyorum discord adresimi ekliyorum [MatReuS] yardım ederseniz sevinirim.

11. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Lütfen ekran görüntüsü ile birlikte supporta iletin, forum üzerinden chat ile ilgili konulara destek veremiyoruz.

12. baymemnun1

baymemnun1 User

oyuna zar zor girsekte 15 20 dakikada sonunda oyun bağlantı koptu deyip oyundan atıyor ve bir daha bağlantı sitatüsünü geçmiyor... ama sayın yetkili ve oyun sahibi şirket hiç sorun yokmuş gibi, hiç bir etkinlik yokken bile verimli çalışamayan server ve yazılım varken; hitac geldi lag doma kasma ile oyuna giremez olduk, yetmedi agustmudur nedir haritanın her yanını mayın tarlasına çeviren saçma bir etkinlik ilave edildi, sonra persesussun lütfuna maruz kaldık ki oda yetmedi, ice meteorit eklendi.... olmuyor işte neyi anlamıyorlar, neyi deniyorlar.... çin malı yazılımlı oyun bu, bu kadar aksiyonu kaldırmıyor... tane tane yap rezil olma...

B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  13. İlgili arkadaşlar forumda bir çözüm bulamıyorum supporta mesaj atıyorum yanıt gelmiyor son çare olarak size de yazayım belki sizden biri görür işini yapmak ister oyun kullanıcı girişim profilimde yazan isim iskandinavya sunucusu sorunum ise hangara basıyorum yükleniyor yazısında kalıyor başlat kısmı görünüyor ama solgun bir şekilde durup herhangi bir şekilde client kısmına geçiş yapamıyor 2 kere supporta yazdım cevap gelmedi tahminim gemi ya da ekipmanlarla ilgili bir durum olabilir bu yüzden de başlat butonu aktif olmuyor olabilir ünvan vs değil yani sorunum zaten 2008 kayıtlı hesap ben 2012 civarı oyunu bıraktım bugün eski hesabıma tekrar bakayım dedim başıma bunlar geldi şu soruna bi el atıverin size zahmet iyi yada kötü 500 saat aktiflik yazıyor 0 kredilik gemi bomboş hesap bile olsa ayıptır bu ilgisizlik