Oyun Bitmiş

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Miralay000 tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Miralay000

Miralay000 User

Her yer otocu grup atıyorsun kasilmak için red ediyorlar zaten gelen geçen kesiyor oyun bitmiş beyler uridium kasmak neden bu kadar zor oyunda abi onu anlayamıyorum bu oyunun önümüzdeki günler için planı ne acaba uzay çağını mi bekliyorlar bu gidişle zor üstelik chatte yargı dağıtıyorlar 2111 yılına kadar ban sevimli cmler sizi :)

2. aga biraz ağlamışsın gibi :D uridium kasmak gayet kolay ve savaş oyunu bu tabi kescekler bizi de kesiyolar

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

3. Parti yazılım kullanmak GİŞ Kurallarınca yasaktır. Bu kişilerin bugün ban almaması yarın almayacağı anlamına gelmemektedir. Bug kullanan kişilere ceza geldiği gibi bu hesaplarada ceza gelecektir. Uridium kasmak zor değildir, Cubikon dönerek yada Mindfire gruplarına katılarak yada sadece Boss Kristallon keserek bile rahatça uridium kazanabilirsiniz.
    Chatte ceza almanıza sebep olacak hareketler yapmazsanız chat cezası almazsınız, Chat cezalari ile ilgili yanlış yapıldığını düşündüğünüz bir durum varsa bunu Support ekibimize bildirebilirsiniz, lütfen sizlerin daha iyi bir oyun deneyimi yaşaması için çalışan bu kişilere karşı uslubunuza dikkat ediniz !

İyi forumlar.

4. Pardon da bug kullanan kim ban yedi ben sıralamada 2 kişilik bir fark gördüm tr4-6da hepsi o kadar? :)

5. ateistkeci

ateistkeci User

Türkiye serverlerinde geçen hafta 11 kadar kişi ban yedi ama Global sunucularda soykırım yapılmış gibi bir tablo vardı :D sıralamada birinci olanın ban yediği sunucu bile vardı öyle diyeyim :)

Themis. ve KüçükKurt bunu beğendi.
  6. Miralay000

Miralay000 User

Themis modum, cubikonu düşmanlar tutuyor boş kalmıyor bir ALLAH'IN günü. Üstelik *** çıkmış daha cubi çıkmadan ateş ediyorlar her yer otocu kaynıyor işin önünü almazsanız oyuncu kalmayacak low haritası düzenlenmeli bence grup özelliği kaldırılmalı falcon az vurmalı urisi bol olmali.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ağustos 2020