Oyun clienti hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Eylül tarafından 16 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Eylül

Eylül User

Oyun clienti çok donuyor çoğu zaman yanıt vermiyor ve tam ekran da olmuyor sadece F11 le kısmı olabiliyor
    Youtube de biraz bakındım Maxthon ile tarayıcıdan girilebiliyor oyuna sorun çıkarmıyor ve tam ekran da olabiliyor şimdi sorum şu
    Ben bu tarayıcıdan oyuna girersem bir sıkıntı yaşarmıyım?
    Eğer tarayıcıdan girmek yasaksa oyun clientinden nasıl tam full ekran yapabilirim oyunu?

2. bu soruyu bende merak ediyorum farklı tarayıcıdan oyuna girmek yasal mı acaba?

3. Worly1050

Worly1050 User

VPN kullanmadığın sürece istediğin tarayıcıyı kullanabilirsin ve evet gerçekten client çok kötü durumda bu aralar.
    Kısa zamanda düzelmesini temenni ediyorum.

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Tarayıcıdan giriş yasak değildir. Hesap çalınması ve zararı durumunda hak ve yardım talebiniz olmamaktadır.

Türkiye Takımı!

5. Eylül

Eylül User

peki şuanda kullandığımız clientte f11 değil de ful tam ekran yapabiliyormuyuz .
    ful ekrana tıkladığımda kısayolları kullanabilmek için flash playerin interaktif modu gerekli diyor

6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Hayır yapamıyoruz.

Türkiye Takımı!