Bug / Oyun hatasi Oyun Donması Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve hepobur tarafından 29 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hepobur

hepobur User

Alpha Kapısında hesabım dondu. Hiçbir şey çalışmıyor. Supporta da yazdım ama dönüş olmadı. Yetkili bir Admin hesabımı kurtarıp hangara çekebilir mi lütfen.

2. Aliens

Aliens User

Support'a yazdıysanız beklemekten başka çareniz yok; buradan işlem yapılamaz. Ayrıca tavsiyem bu bazen işe yaramaktadır; donduğunuzu fark ettikten sonra hiçbir eylemde bulunmayın- tuşlara basmayın, hareket etmeyin- 5-10 dakika sonra gelebiliyor oyun. Ama bu her zaman olmuyor; denemenizde yarar var.
    Geçmiş olsun.

3. hepobur

hepobur User

Acemi bir oyuncu değilim, lakin yetkililer kendi aralarında haberleşebiliyor. Kendi iletişim kanallarından yardımcı olabilecek bir yetkiliyi haberdar edebilirler ve sorunum daha hızlı çözülür. Foruma bu yüzden yazdım. Sizden ricam madem yetkili değilsiniz, bırakında yetkili olanlar konuya cevap versin.

4. Aliens

Aliens User

Sizi anlıyorum. Ama Ticket olayına öyle bakılmadığı için belirttim. Sırayla bakılıyor. Şu falancanın sorunu acil vs demiyorlar. Gönderim olarak hangisi eskiyse öncelik ondadır mantığında hareket edilmekte.

.Paradoks., Minerva ve -=ODIN=- bunu beğendi.
  5. Adminler şimdi pazar mangalındadır bol şanslar :D

6. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Support ekibi ile iletişime geçtiyseniz beklemekten başka yapılacak bir şey yok, Bizlerin yetkileri forum ile sınırlıdır.

Forum ve Support birbirinden çok farklı birimler; DO takımı adil bir ortam olabilmesi adına bu gibi ayrıcalık iletmeleri ile çalışmamaktadır.

:) Mangala bekleriz efenim

Support ile görüşerek durumun rapor edilmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. D4Y1*

D4Y1* User

zaten yazdım beyler 2 iş günü diye klışe robot cavabı yazıyor

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Almış olduğunuz o cevap sistem tarafından otomatik olarak gönderilen bir mesajdır. Herhangi bir yetkili tarafından gönderilmemektedir.

İyi forumlar.

9. Modum odanıza gelip kahve hizmetinden faydalanmak isterken farkettim ki linkiniz bozuk düzeltirmisiniz