oyun donmasi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve uçan_giresunlu tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benim oyunum ilk başlarda çok kasmiyordu savaşabiliyordum ama son zamanlarda ne savaşabiliyorum nede başka bişey yapabiliyorum int hizini yükseltmem için bana önerebileceğiniz birşeyler var mi ?

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

net geçmişi ve çrezleri temizleyın pc ye reset atın ve tekrar gırın

keyifli forumlar

3. sayın moderatorler kım ne zaman oyun donuyo dese hep aynı şeyi soyluyosunuz cerez temızle gecmışı temızle artık fayda etmıyo bunlar darkorbıt yapımcıları oyuna fazla yuklenıyo sureklı yenı bıseyler cıkıyo oyunun yazılımı aynı duruyo o yazılımın ustune sureklı yeni bişeyler koyuluyo tıpkı gece kondunun ustune gokdelen yapmak gibi bişey..

4. coder545

coder545 User

bende de acayip kasiyo son gunlerde oyunda birsey var..dusman kovalarken donuyo dondugu icinde oyun mouseyi gormuyo bi bakiyorum adam ucmus gitmis

5. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

oyundakı kasmalar donmalarla ilgili teknik ekiplere bildiri verıyoruz bazende dedıyımız gibi internet geçmiişi çerelerdn kaynaklanıyor ben leptoptan gırıyorum ve 30 metre mesafeden wieles le bağlanıyorum ama bi sıkıntı olmuyor dedıyımız gıbı ınternetı 1 den fazla kişilerle paylaştığınız zaman oyundakı donmalar meydana çıkıyor ve ınternet hızınız 8 megapit altında olmasın düşük olursa zetten kasar :)

keyifli forumlar

6. Bakın dediklerimi uygulayın şahsen ben uyguladım çok faydası oldu.
    1.Grafikten oyun ayarlarını düşüğe ayarlayın sadece arka planı orta yapın ve gemileri yüksek yapın.
    2.Opera tarayıcısını kullanın.Link vermek yasak olduğu için veremem internete yazarsanız hemen çıkar.
    3.CCleaner indirin. İnternete yazarsanız hemen çıkacaktır.Merak etmeyin bu program gereksiz şeyleri siler.
    Son olarak internetten DriverBooster indirin bu program sisteminizdeki güncel olmayan dosyaları gösterir ve otomatik günceller.
    Hepsini yaptığınızda operadan oyuna girin ve farkı görün.

7. Merhaba ,

Arkadaşlar online bir oyun oynuyoruz ve internet bağlantı hızı , tarayıcı , bilgisayar performansı v.b. etkenler neden olabilir. Ayrıca internet hızındaki anlık düşüşler yada kesilmeler veri transferini etkiler bu nedenle kasma olabilir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.