Oyun Donuyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UndeadAxe tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. şu anda oyunda normal olmayan bir kasma var (her şey güncel ve önbellek temizlendi) sabah oyun normal bi kaç saattir girmiyordum şimdi girdim ve portaldan atlarken canavar keserken 1-2 saniye gecikme olmaya başladı oyunda buda pcde kasma yaptırdıgından oyunda donuyor.

2. TheMaster

TheMaster User

Kasma Sizde Var Ben Takılmadan Oynuyorum. :)

3. bendede vardı vegadan sandım hız full olunca (artistlik sanmayın lütfen) internete fazladan yükleniyor diye düşündüm pek sallamadım demek genel sorun var

4. Ahhh ah sandy bridge i7 olacak islemci hizi 3.80 olacak 8 gb ram 3-4 gb ekran karti olacak ah be en baba oyunlari bile oynarım ama nerde anca rüyamda görürüm

Bu arada lonley toons dediydi ram takinca anakart yanar diye

ya bunu programsal olarak bir sey yapamazmıyım overlock demeyin bana bios yanar uğraşmamam laptop oldugundan pek bir ekleme yapamıyorum maalesef lise 1 ogrencisiyim ellimde maddi durumda yok ailem diyor iyi bir karne getir sana alırız diye maalesef zor :( derslerde zor dedikleri şu ya iyi karne getirirsin alırız yada parani biriktirip kendin alırsın benim ailem böyle nasil bir düşünceyse

5. kardeşim bayram harçlıkları :) dediğin işlemci quad core 3.8 ghz tek çekirdek hızında hiçbir işlemci geçemez ama multi threading söz konusu olduğunda extreme edition üstüne tanımam (xeon, ve 72 çekirdek olan o işlemci hariç.) ayrıca 8 gb ram çok düşük vatana gittim 6 bin tllik laptop 32 gb rami vardı :). bios yanara gelince bios anakartının işletim sistemi gibi birşeydir o yüzden yanmaz o da bir programdır. Dışardan soğutma çok etki etmez ancak bir kaç derece düşürür. Ram takınca anakart yanar lafına gelincee... yanmaz hiç birşey olmaz çünkü bende 2 tane 1 gb 2 tane 512 mb ram takılı başlangıçta sadece 2 tane 512 mb vardı. Benim pcnin hemen hemen tüm parçaları değişti anakartta hiçbirşey yok. Yeni nesil anakartlarda varmıdır bilmem ancak bende yani eski DDR1 ramli pclerde ram slotları iki renktir mesela renklerden biri kırmızı diyeri siyah eğer ilk siyah slota 1 gb rami takarsan öbür siyaha da 1 gb takmalısın kırmızılarada 512 mb leri takman lazım ki ramler doğru çalışsın.

6. Kardes sanki cok zenginim ha bana 6000 12.000 tl lik pclerden bahsediyorsun :) ben 2.000 civarı bakıyorum sandy bridgeler bile eskimiş :(

7. oyun pcsi istiyorsan yazıcıoğluna gitcen ama çok iyi biliyormuş gibi davran kazıklamaya çalışmasınlar. dicen bütçem 2000 lira bana adam akıllı oyun pcsi yap. Atıyorum elder scrolls serisindeki tüm oyun ultra high de en az 30 fps ile oynasın falan de adam 2 bin liraya yapılacak en iyisini yapsın
    not: ikinciel de i7 300-400 tl arası

8. Laptop alacağım masaüstüne yer yok ayeretten sıfır alacağım 2. El pek guvenmem

9. dediğim gibi kazıklanmamak için çok iyi biliyormuş gibi davranacan yada çok iyi bilen birisiyle gidecen. sıfır pek birşey alamazsın en azından... vatanda lenovo i7 görmüştüm 1500 tl idi ama ne kadar iyidir bilemem. Masaüstünde küçük kasalarda var monitörün arkasına konacak kadar küçük :)

10. Evde masa üstü var ama tarihi eser p4 islemci :D ya bu arada ben şimdi diyelim i7 aldım
    Win7 starter kurmak istiyorum nerede bulabilirim ? Cd yi wın 8 berbat pek sevmedim

Simdi bana ne tavsiye ediyorsun 2.000 tl ye i7 islemci icin ? Btf3 de ultra da bile 60-50 fps çekebilecek bir sey cok pahalı olmasın ona gore para biriktireceğim zaten biriktirdiğim parayı dolara euroya yatiriom :) Dediğim gibi 2. El olmasın pazarlığım yemek yapmam gibidir :) kazık yemek istemiyorum

11. aldığında win7 de verebilir belli olmaz ama yine vatandan falan alabilirsin işletim sistemi

12. 2.000 tl ye ne öneriyorsun i7 olarak ? Dediğim gibi en baba oyunlarda yüksek detaylarda 50-60 fps çekecek bisi

13. ASUS X550CC NOTEBOOK CORE İ5 3337U 1.8GHZ-6GB-750GB-2GB-15.6-W8 TASINABİLİR BİLGİSAYAR

bunu google a direk arat ilk linke tıkla (vatan pc olan) i5 ama rami falan güzel 1000-2000 aralığındaki en iyisi

14. İ7 yok mu ? 2.000 tl ye ayrıca islemci hizi dusuk bunun orası kötü

15. en baba oyunlar tek çekirdek kullanmadıkları için sıkıntı olmaz i7 2. el de çok iyi şeyler bulursun

neyse benim yazdığımın benchmark skorlarına baktım pek işe yaramaz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2014
  16. İ5 zorlar ya en az i7 çünkü alacağım oyunlar hayvan gibi olacak islemci hizi en az 2.00 olmalı ram 8 gb ekran karti 3 gb olmalı

17. o oyun neymiş yaz oyunu 2 dk sonra sil

şakamısın sen dead space 3 en az 2.8 pentium istiyo en az i7 ne :D ayrıca gta 5 pcye çıkmadı

18. Çıkacak gta 5 pc ye

19. senin dediğini recommended olarak sadece bf4 istiyor

biliyorum daha 8-9 ayı var

i5-4670K işlemcili bir bilgisayar bulursan işini fazlasıyla görür

20. Youtube da kanal acacağım oyun videosu çekeceğim ondan guclu pc istiom 2.000 tl ye bunları en yüksek kalitede oynatacak bir pc arıyorum bu yüzden i7 istiyorum :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.