Oyun Donuyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UndeadAxe tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ultra highde adam gibi video kaydı için 2000 tl mümkün değil ama
    i5-4670K modeliyle high de oynarken video kaydı yapabilirsin ayrıca nvidia gpu ile bandicamı kullanabilirsin böylece video kaydını işlemciden değil ekran kartından yaparsın

2. Anlaşılan i5 e razı kalacağız :(

3. bana kalsa core 2 quad :) ama i5 de iyidir

4. Bak simdi moralim bozuldu :( i5 zaten 3sene icinde oda kullanılmaz olacak hmm napacağım

5. i5 in iyisi bu söylediğim ayrıca 3 seneye gitmez pentium dual-core hala gitmedi duruyor

6. Peki dediğim oyunlari video çekmeden ultra da oynayabilir miyim ?

7. o i5 le bitek bf4 ultra highde arada birazcık kasabilir dur benchmark skoruna bakam

***** de ultra highde 110-120 fps ile oynarsın videoda 40a falan düşer

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2014
  8. Ben bu islemci modelinde plere bakayım zaten benim parayı biriktirmem 1 seneyi alır o zamana kadar fiyatlarda düşer

9. yanlız c********** de 1920x1080 ve full ayarda 21 fps ile oynuyor o kötü

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2014
  10. Ben su an araştırıyorum uygun laptop bulursam buraya yazacağım

11. iyi ben yatıyorum kal sağlıcakla :)

12. Hp pavilion 15-n05st notebook i7 darty bunu buldum 12 gb ram 1.8 ghz islemci 2 gb ekran karti fiyatı 2785 tl ama bunun fiyatı düşecektir ve ben bunu bayramda alırsam indirimden faydalanırım

Son düzenlenen: 7 Şubat 2014
  13. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konulara mesaj yazarken başka oyun veya programların ismini vermek reklam olduğundan forumda yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız. Ayrıca alt alta mesaj yazmak flooda girmektedir ve forumda yasaktır. Eğer mesaj yazdıktan sonra eklenti yapmak isterseniz düzenleden yapınız.

İyi forumlar...

14. Hocam tabletten giriyorum iki kere o acıyor aynı yorumu silemiyorum tablet donuyor İPad 1 maalesef :( Çıldıracağım ya çok ram yemeden şu oyunu oynayamayacak mıyım ? :mad::mad::mad::mad: illa yeni laptop alacağım !!! off offff operayı kullanıom çok ram yiyor mozilla kafayı yiyip duruyor zırt pırt sayfalarda hata verip donuyor yavaş google chrome da oynanmıyor oyun çok donuyor İnternet exploler a girmeyeceğim bile

maxthon çok kasıyor yandex donmuyor ama operadan daha beter ram kullanıyor :( yok mu şu sıkıntı ya

Son düzenlenen: 8 Şubat 2014
  15. Modum oyunun gereksinimlerine göre sistem araştırması yaptık yüzden yazdık özür dileriz. Bu arada farkındayım çok fazla flood yapıyorum onun içinde özür dilerim.
    sen oyuna nerden giriyorsun :)

16. Pc den akşamları da tabletten foruma giriyorum sana iki fotoraf

oyun açık ve bu kadar ram yiyor :( dediğim gibi sana gösterdiğim o hp nin pc si güzle mi ?

bu da oyundan görüntü

50 fps almasına rağmen yaratık gelince düşmeye başlıyor 30 lara düşüyor istasyona geliyorum düşüyor :(

17. vay aegisli kişilik :) senin gibi bende 2 tane resim çektim al:
    i7 4500u çift çekirdek 1.8 ghz 4mb önbellek 4 tane de hayali çekirdek (iş parçacığı ancak fiziksel 4 çekirdek gibi çalışmaz) yani o paraya o işlemci israf olur

Son düzenlenen: 8 Şubat 2014
  18. o zaman senin dediğini alacağız bana dediğin işlemci modelinde bir bilgisayar söylermisin laptop ben bulamadım o_O

19. bende bulamadım istersen kendin toplayabilirsin pc

20. kardeş laptop alacağım maalesef kasa var zaten evde o da baya eski sıfır pc alırım daha iyi o kasaya maalesef yatırım yapılmaz 10 sene önce ki teknoloji p4 işlemci kullanıyor

bunu buldum vatan pc
    SAMSUNG NP450R5G NOTEBOOK CORE İ5 3230M-8GB 1TB-2GB-15.6-W8 TASINABİLİR BİLGİSAYAR

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Şubat 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.