Oyun Donuyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UndeadAxe tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kasanın içindeki anakartı değiştirip tekrar toplayabilirsin ;) bu bulduğun tam benim söylediğim i5 değil ama iş görür gibi

2. özellikleri
    İşlemci MarkasıINTEL
    İşlemci Ön Bellek3 MB
    İşlemci TeknolojisiIntel Core i5
    İşlemci Hızı2.66GHz Turbo İle 3.2 GHz
    İşlemci Numarası3230M
    Hafıza (RAM) TipiDDR3
    Hafıza (RAM) Kapasitesi8 GB
    Disk Kapasitesi1 TB
    Ekran Kartı MarkasıNVIDIA
    VGA Chipset ModeliGT710M
    Ekran Kartı Hafızası2 GB
    Ekran Kartı TipiPaylaşımsız Hafıza
    Ekran Boyu (inch)15.6 inch
    Çözünürlük1366 x 768
    Bağlantı ÖzellikleriWi-Fi
    İşletim SistemiWindows 8
    Multimedya ÖzelliklerKamera
    Monitör TipiLED

fiyatı da uygun bu benim şu an kullandığımın abisi gibi bir şey :D bu rv510 :D

fiyatı tam 2180 tl bayramda alırsam 1.500 e rahat düşer :)

3. bu öbür i7 den daha iyi istersen alabilirsin

4. iş görür diyorsun :D peki ben bunda nasıl desem ultura high de video çekmeden oynasam kasma olur mu ? dediğim oyunları ve bildiğim kadarıyla samsunglarda programsal çökme yaşanmıyor recovery uygulamasıyla geri alınıyor yani işletim sistemi samsung un işletim sisteminin içinde :D

5. ultra highde battle******3 de kasara bide cry***3 de kasabilir onun dışında sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yinede araştır

6. saol kardeş bu makina için para biriktireceğim daha iyisini bulursam uygun fiyata buraya yazarım

7. birşey değil. ancak mutlaka bol bol araştır birde iyi çıkmazsa benim yüzümden o kadar paranın boşa gitmesini istemem

8. şu an elimde 200 tl ye yakın para var biriktiriyorum işte :D malum öğrenciyiz

9. 2000 tl baya zaman ister o zaman :)

10. 7 ay gibi bir süre belki daha da fazla hem o zamana kadar fiyatı da düşer :)

11. hayırlısı :) belki i7 lerinde fiyatı düşer de alabilirsin

12. inş allahın izni ile

13. -onur5000-

-onur5000- User

Arkadaşlar tavsiyem yandextir mozillada veya operadaki gibi çökme sorunu olmuyor gayette iyi diğer tarayıcılara göre ( chrome bilmem) daha az ram yiyor yani tavsiyem yandex

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.