Oyun Gidişatı Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WATSKENAYDU tarafından 27 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Yıllardır süregelen bot sorunlarını hala çözemediniz ben dahil kaybettiğiniz oyuncuların haddi hesabı yok 10 yıldır yeni server açılmayan oyun mu olur indirmeli istemciyle birlikte yeni server açılabilirdi ve botlar engellenebilirdi ama nerede sizde onu yapacak büyüklük sözüm oyunun yapımcı şirketine çocukluğumuzun oyunu ne hallere düşmüş yazık çok yazık arada açıp bakıyorum güncelleme ve geliştirmelere belki yeni server açılır ümidi de bir yandan ama her girişimde hem N/A haline hem de hala bu oyunu sırf rütbe için bu kadar botun arasında oynamaya çalışan oyunculara N/A durumdayız bir devrin sonu çoktan gelmiş.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2020
 2. Merhabalar ;

  Öncelikle forum kuralları çerçevesinde üslubunuza dikkat edip yazmanız gerekmektedir. 3. parti programlar hakkında merkez ekip zaten çalışıyor ve bunun için devamlı algoritma geliştiriyor. Dediğiniz şekilde sonu gelen bir oyuna devamlı güncelleme ve yenilik gelmez.:) Yeni server açılacağı zaman Resmi Duyurular kısmında duyurulur.

  İyi Forumlar
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2020