Oyun girişi bildirimlerinin tek sayfada toplanması

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Tata tarafından 27 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

tek sayfada toplanabilir

1. evet yapılabilir

100,0%
  2. hayır böyle iyi

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Tata

Tata User

bugün 4 sayfayı kapatıp oyuna başla diyebildim merkez bunu tek sayfada toplayabilir yıllardır bu böyle zor birşey değil tıkladıkça altından başka birşey çıkıyor.

2. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Bu konuda ben de sizin destekçinizim. Fikrinizi Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine ekledim. Arkadaşlarımızdan yeterli desteği alma durumunda raporlarımıza ekleyeceğiz.

İlaveten anketiniz bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, 'oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddesinin seçilmediği için sıfırlanmış ve düzenlenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ekim 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  3. Tata

Tata User

PoetShadow adminim bundan sadece ikimiz şikayetçiyiz sanırım herkesin işine geliyorsa bizede çoğunluğa uymak düşer görüşündeyim D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2019
  4. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Mesajınızın tamamını Bold /Kalın yazı ile yazamazsınız Forum kurallarına aykırıdır. Mesajınız tarafımca düzeltilmiştir. Forum kurallarına buradan bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş