Oyun Gök Kubbede Geçsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve wiset tarafından 23 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyun Gök Kubbede Geçsin Mi?

1. Evet

21,4%
  2. Hayır

35,7%
  3. Düzenlenmeli

42,9%
  1. Viraaa

Viraaa User

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

wiset bunu beğendi.
  2. Quenn

Quenn User

Uzay oyunu bu beğenmiyorsan oynamamak elinde :)
    Güneş ve ay da düz mü sizce? Yıldızları görüyorsunuz onlar ne peki sizce? merak ettim alay amaçlı değil sorularım

Bu arada burası türkçe forum anket seçenekleride türkçe olması gerekiyor bence

ateistkeci bunu beğendi.
  3. wiset

wiset User

Konuyla alakalı olmayan kısımlerı yanıtlamayama hakkımı kullanacağım. Yeri burası değil. Link veremiyorum yasak olduğu için ama araştırırsan bulabilirsin the flat earth society foruma gelirsen beklerim. her türlü tartışırız.
    oyunun gök kubbede geçmesinin uzayda geçmesinden iyi olacağını söyledim, ama ben bir öneri yaptım diye "beğenmiyorsan oynama" yaklaşımı bence üslup yönünden doğru bir yaklaşım değil. ama ortamın kötü çocuğu gibi lanse edildiğim için bana karşı her türlü üslup yanlış yapabilirsiniz, bunları sizin fikir özgürlüğünüz olarak değerlendireceklerdir. :p

Anket seçenekleri anlaşılabiliyor.
    Ayn bizim aynenin kısaltması.
    Nayn zaten dilimize yerleşmiş almanca bir kelime. darkorbit alman oyunu ya, bigpoint forumlarında sık kullanılıyor. burada da anlaşıldığını düşünüyorum.
    *** yine türkçe bir kelime. tam lugatta olmayabilir ama burası Türk dil kurumu değil diye düşünüyorum. ***, "hadi ordan be kardeşim" anlamına gelir. :D

Sen şimdi seçenekleri ayn, nayn ve *** olan bir anket görüyorsun ve tadını çıkarmak yerine eleştiriyorsun, ve dahası beğeni alıyor. Ben gülüyorum şu an hem size, hem size beğeni verene. :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Şubat 2020
  4. Quenn

Quenn User

oynamamak elinde dedim oynama diye direk emir kipiyle konuşmadım genede kusurum varsa affola :)
    espri anlayışlarımız malesef ki farklı o yüzden anket seçenekleri hitap etmedi bana şahsen :(
    dünya düz yada yuvarlak farketmezde biz oyun konusuna dönelim
    "Göğe bakıyoruz ve gördüğümüz şey gök kubbe. Şimdi biz hiç görmediğimiz afaki bir yerde savaşıyoruz. Bu da oyunun gerçekliğini azaltıyor. " demiştiniz: sadece gördüğümüz şeylerle sınırlı kalsaydı oyun bu kadar kapsamlı olmayabilirdi onuda geçtim bilimkurgu olarakta görebilirsiniz oyunu :)

ateistkeci bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Oyun gerçeklikten fazlasıyla uzak zaten sonda dediğin gibi uzayda yaratıklar boşlukta dolaşmaz sonuçta :D

Quenn bunu beğendi.
  6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle Forum içerisinde mutlaka Türkçe karakterler kullanmak durumundayız. Lütfen ilgili oylama açıklamalarını düzenleyiniz. Düzenlediğiniz taktirde fikrinizi İndex'e ekleyebilirim. İlgili oylamanızın bir kısmını yanlış anlaşılabilir olması nedeni ile sansürledim.

Ayrıca Fikir ne olursa olsun kurallar dışında olmadığı sürece herkes herkesin fikrine saygı duymalıdır. Üyemiz böyle bir güncellemenin oyunu pozitif etkileyeceğini düşünüyor, haliyle bu gibi bir konu açmasında sıkıntılı durum yok.

Lütfen konu içeriğini dağıtmayalım.

Oy açıklamalarınızı düzenlediğiniz taktirde, konunuzu İndex'e ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

7. ACEM1993

ACEM1993 User

Uluslararası uçuş yapan bir pilota dünyanın düz olduğunu söyleyin. Söyleyeceklerim bu kadar :)

8. wiset

wiset User

Uluslararası pilotlardan bazıları bizden daha kısa rota öğrenmek istiyor, hayrına yardımcı oluyoruz. Dünya düz diye röportaj verenler var. Ama maalesef her yerde olduğu gibi orada da düz dünyacılar baskı, zulüm ve *** altında yaşıyorlar. Tıpkı burada da oldukları gibi. ***
    Mevcut cevap seçeneklerini değiştirme hakkımız malesef bulunmamaktadır. Yetki verirseniz hemen düzeltiyim, anında.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Mart 2020
  9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle bildiğiniz gibi forum içerisinde Siyasi ve ırkçılık içeren konuşmalara yer vermiyoruz ve ayrıca bildiğiniz gibi alt alta yazmak yasak lütfen tekrarlamayınız.

İlgili seçenekleri düzenledim ve konunuzu İndex'e eklemiş bulunmaktayım. Destek aldığı sürece konunuzu raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Mart 2020

Sayfayı Paylaş