Geri bildirim Oyun Hakkında Düşüncelerim

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve cengizbaba025 tarafından 8 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kendi açımdan oyunun son 10 aydaki gidişatını değerlendirmek istedim
    öncelikle 2019 aralık ayında geri dönüş yaptım yine bu pazar günü lagları vardı gemi roket atmıyoru portta kalıyordu marta kadar öyle devam etti. durum kötüydü işte zamanla oynarak yeniliklere ayak uydurdum
    nisan ayındaki ebedi kapıyla oyun komple gitti hiç girilmedi bile sonrasındada laglar devam etti ne zaman x2 günü sadece pazar yerine hafta içinede yayıldı ki oyun iyileşmeye başladı şimdi yalan yok.
    mayıs ayı ve sonrası için konuşcağım şimdi;
    oyunda neredeyse hiç lag yoktu bence darkorbitin 2020deki en iyi zamanlarıydıda gerek kasılma gerek rekabet gerek savaş olarak rahatça istediğim gibi takılıyordum donma lag yok tam anlamıyla zevk alarak oynuyordum
    ayrıca etkinliklein içerikleri güzeldi ben orta seviyeye yakın gemimle (o zamnalar orta) hedeflerin en az 15/20 yapıyordum güzel modüller eşyaları hep alabiliyordum özellikle agatusla dp link tyrannos gibi nadir ve dğerli eşyaları biraz emek veren herkes aldı terror kapısında insanlar cephaneye doydu pet protokollerini fulleyip ciddi miktarda uridium kastılar (oto sorunu hep vardı bahsetmek istemiyorum)
    özellikle belirtiyim x2 günü agatus etkinliği ve terror etkinliği bir aradayken bile lag yoktu ekimde
    ta ki kasıma kadar x2 gününü tek gün yapınca herkes yükleniyor oyun bozuluyor
    altyapının değişmesi şart zaten onu geçtim x2 günlerinin tekrardan haftaiçide olması gerekli yoksa bu şekilde o yazın birazda olsa yakalanmış olan aktiflikte gider şahsen ben soğumadım değil
    şimdi rütbeler uçuyor diyen arkadaşlara hitaben evet puanlar hızlı yükseliyorda tek gün olursada rütbe kasacağın yada oynayabileceğin bir oyun olmuyor
    Saygılar