Oyun Hakkında Düşüncelerim.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **TRUVA** tarafından 28 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. **TRUVA**

  **TRUVA** User

  Tuz kokması terimi olmayacak her şeyin artık olabilirlik manasında bir terimdir. Bu oyunda artık bunca bug bot veya illegal manada her nevar ise uzun yıllardır müşterisi ile alay edercesine, göstermelik cezalar haricinde bir yaptırım uygulanmasını geçtik inatla uygulanmaması noktasında bir çabayı şiddetle hissediyoruz. Artık söylenecek tek bir söz dahi kalmadı. Hata bütün bu kokuşmuşluk içinde hala bizlerde ki oyun arzusu bakalım nerede son bulacak. Yazikki şu foruma yazdığım yazı bile manasız artık. Hakkaten tuz bile koktu.
  Iyi uçuşlar do ekibi herkimin bunda emeği var ise. Sevgi ve saygı ile kalın.
   
  BIÇAĞINTERSi ve tryhardD bunu beğendi.
 2. bu oyunun tuzu başladığı günden berli kokuyordu sadece bizler bağımlı olduğumuz için anlayamadık.
   
 3. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

  Merhabalar,

  Öncelikle başlığınızı düzenledim ve daha uygun bir bölüme taşıdım.

  Yaşanan durumların hepsini bizde de görüyoruz ve oyuncu olarak gerçekten can sıkıcı. Merkez ekibe bildirmekten başka hiçbir durum elimizden gelmemektedir, tüm yetki merkez ekiptedir.

  İyi Forumlar.
   
  .Mephistos. ve kaptan34 bunu beğendi.
 4. **TRUVA**

  **TRUVA** User

  Moderator kardeş konumu başka yere taşımanızı bi yere kadar anlarım .ama
  Tuz koktu konu başlığımı ney sizi rahatsız ettiki düzenleme gereği duydunuz. Hissiyatlarımızı ifade etme imkanı dahi bulamadığımız bu ortamda bulunmamızın bi gayesi kaldımı sizce nedir bu tahammülsüzlük.
   
 5. Merhaba,

  Konu başlığınız forum kurallarına göre, anlaşılabilir ve asıl içeriği belli etmelidir. Moderatör arkadaşım sadece düzeni sağlamıştır burada bir tahammülsüzlük durumu veya kişisel bir durum söz konusu değildir.

  İyi Forumlar.
   
 6. **TRUVA**

  **TRUVA** User

  Tuz koktu, denetim mekanizmasının yozlaşmasını ifade eden bir deyimdir. Bir olaydaki olumsuzluğu gidermesi gereken unsurun da o olumsuzluğa karıştığını belirtir. Olumsuzluklar karşısında çaresizlik ifade eden "Et kokarsa tuz basılır, tuz kokarsa çare ne?", "Et kokarsa tuzlanır; ya tuz kokarsa ne yapılır? veya "Et kokarsa tuzlanır, tuz da koktu çare nedir?" şeklinde varyasyonları halk arasında yaşayan tarhi deyimden türemiştir.
  Et kokarsa tuz basılır, tuz kokarsa çare ne deyimi; Bozulan şeyi düzeltecek etken vardır. Ama bu etken bozulmuşsa artık düzeltmeden umudu kesmek gerekir, şeklinde izah edilmiştir.malesef oyunun son durumu
  the end.sevgiyle kalın
   
  -ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.
 7. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

  Düşüncelerinizi paylaştığınız için Teşekkür ederim,

  Konunuz kilitlenmiştir.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş