Oyun Hakkında ki Düşüncelerim.

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _warmiii_ tarafından 4 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _warmiii_

_warmiii_ User

Bug Ban olayından ki , Banlar kaldırıldıktan sonra oyuna giresim gelmiyor. 1 haftadır günlük görev bile yapmıyorum. Bugün izinliyim oyuna gireyim dedim günlük görev yapayım. 3-5 saimon kestim , sıkılıp kapattım. Ben niye oynuyorum ki , millet oynamadan benim 6 veya 12 ayda belki yapabileceğim gg yapmış. Amacım tartışma çıkartmak falan değil sadece içimi dökmek istedim. Abartısız durumum bu canım sıkıldı içimi arkadaşlara dökeyim belki rahatlarım diye yazdım. Durum bu , belki sonra tekrar girerim. İyi eğlenceler

2. smoonrise

smoonrise User

Tek değilsin dostum bugün ve geçmişteki artık kasıtlı olmaya doğru giden hataları yüzünden çok kişiyi yine oyuna küstürdüler , haritalar gündüz bot ve bug ile kasılmış akşamları savaşan oyuncu grubuna evrildi tebrik etmek lazım merkezi bu duruma getirdiği için oyunu...

3. Oyunun kendisi bota teşvik ediyor kimsede kusura bakmasın , oyuna bir çok şey getirildi fakat yaratık ödülleri hala 2006'dan beri aynı , üstüne onu geçtim caydırıcı yaptırımlar yapılmıyor ne yazık ki.

Botlar ne kadar bannlansın desekte , değişen bir şey olmayacak ben umudumu kaybettim bu konuda.

Yıllarca dedik bi şey değişmedi şimdide pek değişeceğini sanmıyorum , çalışmalar sürüyorda botçular bu oyunun indirilebilir hali geldiğinde gider dedik Beta sürümünde bile bir koruma getirilmemiş , yönetim botları bıraktırmak için soğutma sistemi getirmiş yani hala bu elemanlar istedikleri gibi at koşturabiliyorlar...

TR görevlilerinin bu konuda yetkisi yok belki fakat Almanya bu konuda açıkçası otoculara göz yumuyor , eliyle oynamış oyuncuları ise oyundan soğutmakta. Yani ben bırakırken TR-3 2017 gibi full çekiyordu... Şimdi geri döndüm açıkçası durum daha kötü olmuş.

Bakın yıllarca bu forumda ilk botçuların yok edilmesi gerektiğini , yok edilmeden getirilen yeniliklerin hiç bir anlamı olmadığını dile getirdim , bana denmeyen şey kalmadı... Bundan dolayı yine haklı çıktım oyuna yenilik geliyor gelmesinede boşa geliyor oyuncu kalmamış oyunda :D Pandemi var diye geri dönenler var fakat normal durumda bu şartlarda oyunu oynayanlar çok daha az olacaktır.

Birde üstüne 5 kereden fazla adamda kestirilmemekte dalga geçer gibi pushing sayılmakta , peki size soruyorum bu açıkça biz botçuları koruyoruz demenin farklı yolu değil midir ?

Madem botçular oyunda yasak o zaman görevini yapan oyuncular neden pushing cezası almaktadır ? Haritada başka oyuncu mu var ?

Son düzenlenen: 4 Ağustos 2020
  4. _warmiii_

_warmiii_ User

üstad pushing olayı dediğiniz gibi saçmalık ve katılıyorum bot korumadır başka bir manası yok bunun kim kii ne kadar isterse keser herhalde oyun bu . Kastettiğim zaten bot değil bota alıştım şahsen sıkıp yaratıgını alıyorum elinden görev yapıyorum falan ama , BUG olayı 300k 400k 700k gg falan ve bir hafta ban yok abi bunun bir açıklaması falan olamaz. Bir diğer bugda herkes yapar. Bakalım KRONOS bug varmış öğrenmeye çalışayım, nedir ne değildir.

5. Viraaa

Viraaa User

otolar bugcular kisacasi emek hirsizlari oynasin bu oyunu.zaten senelerdir bunlara dokunmadilar.dokunmamayada devam ediyorlar.bende girmiyorum insanin hevesini kaciriyorlar...

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun şekilde düzenledim.

Oyun içerisinde yapılan cezalandırmalar bizleri de üzmüş durumda. Bu konu hakkında merkez ekip bizleri mahcup durumdadır. Ayrıca yapılan Ekstra enerjiler hesaplardan silinmiş olduğunu belirtmek isterim, eğer silinmediğine şahit olduğunuz biri varsa lütfen Bizimle iletişime geçin.

İyi Forumlar.