Oyun hakkındaki problemler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yanık- tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yanık-

yanık- User

2009 Yılından bugüne kadar oynamış olduğum Darkorbiti hep sabr ederek oynadım. Bilgisayar başında hapis oluyorum ! Oyundan zevk almıyorum. HA şunu da yapayım Ha bunu da yapayım derken PVP oyunu PVE oldu savaşmak için düşman haritada düşman arıyorum. Bot hesapları kesmekten zevk almıyorum. Allah aşkına şu oyundan artık zevk alan var mı ?
    *** gibi oyunların kitlesi neden büyük?... Çünkü bilgisayarak başına geçince zevk alıyorsun YENİLİYORSUN ama zevkli. Yapılan güncellemeler oyuncuyu tutuyor darkorbit ne zaman güncelleme yapsa bilgisayara vurasım geliyor Peki Darkorbitin nesi zevkli...
    Uri kas kapı yap. Belki bi ihtimal item çıkar çıkmazsa al başa Paran varsa bas EŞİTLİK VE EL BECERESİ YOK.

Hesabımı boşaltıyor darkorbiti prostesto ediyor ve bizler DARKORBİTİ DARKORBİT yapan oyuncuları da oyunu bırakmaya davet ediyorum. Yada boş haritada cubi dönersin Ha! pardon onu da botlar x4 le kesiyor zaten.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Kasım 2019
    GodzillaBG ve [-ASLANBEY-] bunu beğendi.
  2. saydıkların yine iyi son güncelleme le sıfırdan tabandan gelicek oyuncuların önü kapandı ve gittikce üye kaybı yasanır yakında o botcular tarama ile ban alır onları bile özlersin cünkü darkobit ekibi oyunun içine etti para kazanmaktan baska derdi yok oyun oyuncu kaybı olsun diyor yurdumun insanın 24 saat aktif olucak degil darkobittin güncelemesine yetişmek mümkün degil

Son düzenlenen: 30 Ekim 2019
  3. yanık-

yanık- User

Adminler oyundan bi haber.

4. Yazdıklarınıza katılıyorum ve eğer 2020 yılına program kullanan oyuncularla girersek, oyunu bırakacağım. Artık emeklerimizin karşılığı verilsin.

Ben günde 6K "Palladium" toplayabiliyorum.

Program kullananlar ise 24 saat boyunca toplama yapıyor. Günde "1 Zeta" yapabilecek kadar toplama yapabiliyorlar. Yüksek rütbeli oyuncular ise "5-2 Korsan" görevlerini yine programlar sayesinde yapıyor. Hepsi demiyorum ama yapan kişi çok. Haritada gördüğümüz adamı 2 gün sonra yine aynı haritada görüyoruz. Hiç durmadan kullanıyorlar. Bizim gibi yeni başlayan oyuncular ise sadece izliyor.

Özellikle: Palladium haritasında program kullanan oyuncular işleri bittiğinde bizi kesmeye geliyorlar. Aynı kullanıcı adları ile. En çok bu duruma üzülüyorum. Emek veren 1 ayda gelişim gösteriyor ama bu programcılar 1 ayda hesaplarını 5 kat ileriye götürebiliyor.

Değerli yöneticiler: Sakın buradan program kullanmayı teşvik ettiğimi düşünmeyin. Çoğu oyuncunun düşüncelerini dile getiriyorum. Program kullandıktan 1 - 2 ay sonra hesapları ele geçirilen oyuncular da var. Bilgisayarınızı kimin kodladığını bilmediğiniz programlara emanet ediyorsunuz ama arka taraftan kişisel bilgileriniz ele geçiriliyor. Klavyeden basılan tuşu bile algılayabiliyorlar.

GodzillaBG bunu beğendi.
  5. THEMIZ

THEMIZ User

Ben de 2011 den beri oynamaktayım dediklerine katılıyorum. Oyuna sürekli getirilen yeniliklere yetişmek mümkün değil hal böyle olunca herkes bot kullanıp pala topluyor, oyuna girdiğinde de kapı yapıyor ve bunun sonucu olarak da oyun PVE ye döndü zevki falan da kalmadı.

Bu yeni gelen güncellemeden sonra yeniliklerin sonunun gelmeyeceğini anladım. Yeni kalkanları ve proları son seviyeye getirdikten
    bir süre sonra tekrar bir yenilik gelecek, bu sefer de o yeniliğin peşinde koşacağız artık yeter ben de oyunu bırakıyorum. Öyle bir zaman gelecek ki bizden daha iyi savaşan botlar çıkacak ve vs ler de botlar tarafından (ya da oyun yapar kim bilir) yapılacak o zaman da oynayan kalacak mı merak ediyorum doğrusu.

6. Regulus

Regulus Guest

Merhabalar,

Fikirlerinizi açıkça belirttiğiniz için teşekkür ederiz. Öncelikle oyuna gelen güncellemeler tamamiyle oyuncuların oyundan daha zevk almasını sağlamak, çeşitliliği ve devamı sağlamak üzerine olduğunu düşünmekteyim. Oyuncularımızın bu değişikliklere öfkeyle yaklaşmalarını gayet iyi bir şekilde anlamaktayız. Fakat oyuncularımızın gelen güncellemelere biraz daha pozitif bakmalarını düşünme taraftarıyım. Oyunu keyif alınabilecek şekilde oynamalıyız, aksi halde geçirdiğimiz vakitlerin tümü bize zehir olmaktan başka bir şey getirmeyeceği yeterince açık. Botlar konusunda ise oyuncularımızın daha rahat ettirmek düşüncesi ile Azalan Getiri uygulaması/güncellemesi getirilmiştir. Günler içerisinde onlarca buna benzer şikayet bildirimleri support ekibimize gelmekte. Bunların hepsi eksiksiz bir şekilde, sizlerin hassayiteni anlayaraktan iletilmekteler. Böyle durumları (3. parti programların kullanımları) support ekibimize belgelerle beraber başvurmaktan lütfen çekinmeyiniz. Hepsinin az önce de söylediğim gibi raporlanıp iletildiği konusunda emin olabilirsiniz ve bunlar elbet bunların cezasını alacaklardır. Belki güncellemelerden şikayetçi olabilirsiniz bu eleştiriniz gayet de sizin hakkınız. Fakat bunu bu şekilde ifade etmek yerinede fikir olarak Güncelleme ve Fikir Havuzu'nda Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na uygun bir şekilde paylaşmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde fikirlerinizi düşüncelerinizi paylaşmanız daha olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Oyuncularımızın vermiş oldukları destek ile raporlanıp bu konu üzerinde bir uygulama yapılması oldukça olası.

Takımımız ise böyle durumlardaki her türlü fikri, düşünceyi ve eleştirileri raporlarının arasına ekleyip üst yönetime oyunun daha iyi bir hale gelmesi ve oyuncularımızın oyunu oynarken zevk alması için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar.

Tekrardan bu düşüncelerinizi fikir önerisi haline getirip Güncelleme ve Fikir Havuzu'nda paylaşmanızı önemle tavsiye ediyorum. Çünkü sizin görüşleriniz ve eleştirileriniz bizler için oldukça değerli ve kıymetlidir.

Başka sorularınız veya kafanıza takılan bir sorun varsa lütfen sormaktan çekinmeyiniz.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  7. Oynayanlara bakın eski oyunu bilen kişiler, 2009 da 2011 de oynamış ara vermiş ara ara gelip oynuyorlar. Eskiden olay basitti çünkü ve zevkliydi. Şimdi yeni oyuncu çok az, katılanların çoğu eski oyuncular. Neden çünkü o kadar çok güncelleme geldi ki yeni birisinin kafası karışıyor. Oyunu oynamaya ikna edemezsin. Yok onun geliştirmesi bunun geliştirmesi, geliştirmenin geliştirmesi... Kimse yaratık öldürmekten zevk almıyor oyuncu ile savaşmaktan zevk alıyor bu oyunu oynama amacı sevme sebebi bu ama haritalarda oyuncu yok, herkes gelişmek için kapı yapıyor çünkü.

Eskiden portalları vatan savunur gibi savunuyordu oyuncular, düşman haritasına gitmek kolay değildi. Belki de darkorbit tarihinin en zevkli dönemiydi o zamanlar. Aynı *** gibi düşünün hala millet cafelerde onu oynuyor. Konami tutmuş oyunun grafiklerini yükseltip yeni transferleri yapmak yerine oyun motorunu değiştirdi. Yıllardır çıkardığı oyunlar çöp oldu kullanıcılar *** kaydı. Aynı şeyi darkorbit yapıyor kullanıcıya kulak verin kardeşim insanların sevdiği şeyi sunun yenilik yenilik bıkıyor insanlar.

2010 da bir internet cafedeki tüm herkes darkorbit oynuyordu. Kullanıcı sayısının en çok olduğu dönemler o zamanlardır istatistik olarak. Çok zor değil yeni bir server açılsın. Hiç bir yenilik yok geliştirme yok havoc yok herkul yok pet yok eski oyun olsun yine bigboylar sahaya dönsün nostalji serverı olsun. İlla para istiyorsa darkorbit yine verelim her ay vip alalım uri çekelim hatta servera girmek parayla olsun ama zevk alalım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2019
    ÇarkÇekiç ve Darky bunu beğendi.
  8. 4 yıl geçti aradan keşke 2019 gibi olsa :D