Oyun Hataları Genel Konu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben yeni üye oldum ama daha önce deneyimim vardı hadi kendimi geçtim ama bu oyuna para verenler var yani onların hakkına giriyorsunuz resmen sabah açtım hala sorunlu

2. palmals

palmals User

Hangara gırmenın yolunu bulan varmı :D

3. Ya bu oyun 2 gündür böyle oyuna girip girip bekliyorum..

4. CM ben size şu kadarını söylim her geçen dakikada oyuna karşı olan sevgimiz azalıo her geçen dakika bir oyuncu kaybediyorsunuz bence bir an önce çaresine bakın

5. arkadaşlar oyun duzeldi anasayfa acılıyor adminler kolay gelsin duyurursanız sevinirim herkez bu haberi bekliyodu

6. ALFA TAMAM AMA BİR TÜRLÜ ATLAMAYA HAZIR YEŞİLLENMİYOR NEDEN ACABA

7. -y200-

-y200- User

hangara giremiyom haydaaa

8. Oyun Düzeldi Arkadaşlar ,

İyi oyunlar

9. RED-ALERT

RED-ALERT User

Bişey değil

10. şimdide oyuna girdim portlar gözükmüyor gemi gözükmüyor hep f5 atmak zorundasınız yine sorun var ekipman düzeldi giriliyor ama gemi port atlamıyor bir tarafı yapıp bir tarafı bozuyorlar

11. KIZILOK

KIZILOK User

kapıda petle kestim yaratıkların ödülleride gelmiyor

12. adminim ekipman hatası düzeltildikten sonra gemime birdaha giremedim birşeyleroldu ama ne oldu bilmiyorum ne yapmalıyım hata veriyor urlkısmında hata veriyor şife falan hrşey doğru

13. AÇIK ARTTIRMAYA TEKLİF SUNAMIYORUM ..!!!!!!

14. Mαтαdor

Mαтαdor User

Modlarım iyi güzel oyun düzeldi de niye hiç bilgilendirilmiyoruz. Oyun düzeldi ama sizin paylaştığınız bir bilgi yok. Kimseden ses çıkmıyor.

Son düzenlenen: 2 Şubat 2014
  15. Arkadaşlar sorun düzelene kadar kapıları yapmayın.

En çok ödül oradan geliyor o kazançtan da olmayalım.

16. şimdi irislerimzi telefisi olcakmı yetkili bilen biri cevap vbersin gerisi sussun

17. supporta yaz belki verirler :)

18. O kadar dedik irisleriniz maksimum hasarda ise oynamayın diye ve siz bunu bile bile oynayıp irislerinizi patlattınız, bu sizin hatanız!!! Ticaretten alırsınız artık. Patlayacagını biliyordunuz irislerinizin oynamasaydınız.

19. oyuna bağlantı sağlayabilen var mı ?

20. Şuan düzgün.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.