Oyun Hataları Genel Konu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şu sorunu biz çözsünler artık 4 tane lf3 düşürdüm gemiye takamıyorum saçmalığa bak ya kaç saat oldu bu kadar vurdum duymazlık olmaz.

2. Aynen bi hediye verilmesi lazım

__________N!ĞD£L! bunu beğendi.
  3. armada55

armada55 User

Sadece bende yokmuş sorun bende modeme reset atım , çerezleri sildim yok yine aynı korktum umarı hemen biter

4. insallah hemen biter yoksa irisler rahmetli olcak 8 ide giderse oyunu bırakırım.tam da tatilde de oynucaktım zevkini alcaktım

5. ben şikayetçiyim bu oyun oynanmakiçin açılır ama ekipmana girilmi bu 1 . 2 . dükan aclmıo 3 . galaksi kappısı acılmıo ama haksızlık lütfen bu kouyu kısa surede haledin 10 irisimde patlayacak

6. oyunda hata var pet yakıtı felan roket fealan ekipmana galaksi kapsına felan giremiyoruz neden böyle oluyor oyunun ne hatası varsa hemen düzeltmenizi diliyorum

7. AliMayda

AliMayda User

ayıptır be ben bu oyunda diroit yokken halini biliyorum global 1 yenı açıldığı zamanları biliyorum hiçmi bir insanda bu kadar düşüncesizlik acemilik olur 6 yıl oldu hala hatalar var ben bildim bileli oyunda hatalar var bu nedir pet e yakıt alamıyorum diroitlerin durumu zaten fesat kapı açılmıyor hadi kapıya girdim son hakkım kaldı dıyelım canda alınmıyor dun geceden beri sorun var nasıl bu kadar uzayabiliyor anlamıyorum bu bildiğin sizin acemiliğinizi gösterir

8. ᏠPOLİS

ᏠPOLİS User

Şu an admin ve FM lerden yanayım. Tüm oyuncular adminlere ve FM lere laf atıp duruyor. Hayır siz sanıyormusunuzki onların içi rahat? Adamlar geceden beri uyumadan çalışıyor belkide. Makine bu insan beyni değilki mükemmel çalışsın, hoş insan beynide mükemmel çalışmasına rağmen aksaklıklar yapabilir.

Onuda geçtim affedersiniz ama: Kafanız yokmuki sizin, oyunda sorun varkene kapı yapıyorsunuz yada irislerinize müdahale edemediğiniz halde oyuna girip patlıyorsunuz? Uyanın arkadaşlar uyanın! Burası sanal ortam, hiçbir zaman garantisi yok. Aha şu anki oldugu bini beklenmedik bir anda bölesine büyük bir sorun olabilir, hatta hiç düzelmeye bilir. Bunun suçunu FM yada adminlerde aramayın. Mademki admin ve FM lere bukadar kızıyorsunuz: Arakdaş siz çok mu iyi biliyorsunuzda, işte oyunun cılkı çıktı, o akdar para veriyoz neden böle oluyor, bilmiyorsanız bırakın gidin gibi laflar ediyonuz!!

Biraz sabırlı olun. 8 yıllık oyuncuyum ve dark orbitte çözülmeye nahta görmedim he bu gibi hatta bundan uzun süren hatalarda gördüm fakat, sonunda düzeldi. Lütfen biraz anlayış. Şu foruma yüklenmeyin. Böle giderse forumda arızalanacak. Gidin değerli vakitlerinizi başka erde harcayın.

Priority•Killer bunu beğendi.
  9. Sanmam bence hiç bir şey vermez :D

10. Bu adama katılıyorum !!! Sonuçda CM lerede tüm bilgi merkezden geliyo ne derseler onuy yapıyolar ne gelişme olursa onu zaten duyuruyolar ama sanırsam darkorbit TR CM lerine geç haber verdi çükü bu hata dün gece 2 de ortaya çıktı yabancı CM ler anında uyardı oyuncuları çünki saat 2.30 3.30 da oyunde kimse yok gibi bişeydi .

SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  11. romentus

romentus User

Teknik servisin istifasını veya kovulup microsofttan veya sağlam bir yerden sağlam bir kadro alınmasını istiyorum bu nedir sizin pc uzmanı veya mühendisiniz yok mu x3te çekilen paralar dolarlar nereye gidiyor biraz yatırım yav:eek:

12. vip ÜYELİK VERMELERİ LAZIM

13. SaRdArYuS

SaRdArYuS User

Oyuna Karşı İlginiz İçin Teşekkür Ederim

14. berkay7777

berkay7777 User

merhaba arkadaşlar.oyunda bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim:).ilk olarak oyuna giriş yaptığımda ekipman menüsüne girdiğimde menü açılmıyor , galaksi kapıları açılmıyor , dükkana girdiğimde almak istediğim şeyi alamıyorum ve yukarı aşşagı inmiyor.

ÇEREZİ VE ÖN BELLEĞİ TEMİZLEDİM.
    FARKLI TARAYICIDAN GİRDİM.
    FLASH PLAYERİ GÜNCELLEDİM.
    JAVA YI GÜNCELLEDİM.
    MODEM E RESET ATTIM.
    PC RESET ATTIM.
    OLMADI!!!

Lütfen bu konuda bana yardımcı olun.:(:(:(:(:(

15. adminlerim benim indirim + vip var bunlardan 1 gün gitti hadi bunalrı geçtim bazı arkadaşlar %50 şeref tp çekiyolar 3 4 günlük bunlar ne olacak bununla ilgileneckmisiniz ?

16. oyunda hata var hiçbirşey olmuyor %50 tp aldık boşuna gidiyor konfi yapamıyoruz pet yakıtı bitti pet yakıtı alamıyoruz pet var kullanamıyoruz görevleri yapmak için pet %100 şart ama oyunda sorun var kullanamıyoruz bize bu - olan sonuç + olarak geri gelecekmi merak ediyorum

17. aynı sorun bendede var beta yapıcaktım dün 3 kez patladım neyseki 2.de can aldım şuan 1 canım var tam atlıyacaktım eco aliyim pete yakit alayim dedim ama dükkan açılmadı iyiki atlamamışım yoksa patlardım hiç bir şey açılmıyor oyunda mecbur çıkıcaz inşalllah yarına düzelir :(:(

18. Mαтαdor

Mαтαdor User

Sorundan dolayı tazminat vermesi gerekir vermesse zaten darkorbitten umudunuzu kesin.

MrCixBoy ve SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  19. vay arkadaş ne sorunmuş ya sabahtan beri çözemediler bu hata üzerine bi hediye verirler heralde yani vermezlerse ayıp .

SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  20. ne kadar daha sürecek bu düzeltme onu bari söleyin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.