Oyun Hataları Genel Konu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. !RcZ!

!RcZ! User

allo Space Piloten,

Vandaag is er in de ochtend om 10.00 uur onderhoud aan de servers. Enkele problemen worden opgelost en enkele bugs worden uit het spel gehaald.

Dit onderhoud duurt waarschijnlijk niet al te lang, dus gewoon geduld hebben aub.

Uw Darkorbit Team.

Uzay Pilotları Merhaba,

Sunucularda 10:00 bakım de bugün sabah. Bazı sorunlar çözüldü ve bazı hatalar oyundan çıkarılır.

Bu hizmet muhtemelen çok uzun olmayacak, yani sadece olmasını Bekleyin

DarkOrbit Ekibi.

2. Arkadaşlar forumda yada chatte boşa yazıp ne kendinizi yorun nede yetkilileri burdaki görevlilerin yapabilceği bişey yok konuyla ilgili onlarda sizin gibi bekliyo lütfen sabırlı olun oyun dışında bişeylerle uğraşın eğer oyunda kasılamıyosanız yada irislerinizin hasarı yüksekse iyi forumlar

HaN bunu beğendi.
  3. !RcZ!

!RcZ! User

Uzay Pilotları Merhaba,

Sunucularda 10:00 bakım de bugün sabah. Bazı sorunlar çözüldü ve bazı hatalar oyundan çıkarılır.

Bu hizmet muhtemelen çok uzun olmayacak, yani sadece olması. Bekleyin

DarkOrbit Ekibi.

4. AKIN

AKIN User

Hayır Bizim Adminlerin sözü geçmiyor sorun orda .

5. Darkorbitte Hikayenin Sonu....
    ve darkorbit bitince elimizde ne kalacak, koca bir HİÇ....

6. Ne zaman çözülecek kimsesin haberi yok mu ya us4 te oynuyorum sabah 11den beri hala aynı yeter artık ne ekipman satabiliyorum ne roket alabiliyormum droitler patlıycak diye oyuna girmiyorum yeter artık ya kaç senelik oyun adam akıllı bir ekibi yokmu bu oyunun aldığınız o kadar parayı nerey veriyosunuz anlamıyorum tekrar başlıyım dedim bu ne hal ya olmaz bu kadar rezillik.

7. roket alamıyorum hc bıseye bakamıyorum bu oyun gun gectıkce daha dandiklesmeye baslıyor o kdr ınsan oynuyor ben böle rezıllık gormedım bole buyuk bır kıtlesı olan oyunda bole hataalar olması çok sasırtıcı ve dogru duzgun ılgılenmıyolar bole sorunlar olmaya devam ederse oyuncularını kaybeder bu oyun

8. bokunu çıkardılar artık

AKIN bunu beğendi.
  9. Sadece pet yakıtı alsak yeter bu otomatik verilse en azından oyun oynayamıyoruz .. hafta sonu iznimiz vardı oyun oynarız uridyum kasar kapı yaparız diyordum hiç bişe yapamıyoruz .. umarım en kısa sürede çözülür .. bu açığıda bir an önce kapatırlar .. o kadar şey kaybettik ..

10. romentus

romentus User

işte o benimmm:cool:
    %50 tp çektim bir de yav yarım gün boşa gitti

11. hepimiz beklıyoruz 0 sıkıntı beyler ne zaman gelır bılmem ama sağlık olsun

12. romentus

romentus User

bi şey vermicekler burdan forum grvlilerine küfür 1 ay forum banı+ admine iletirlerse gemin kapanacak 2 hafta söylemesi:cool:

13. AliMayda

AliMayda User

1. darkorbit acılalı 8 yıl olmadı bunu söyliyim 2. si bu oyundan yüzlerce insan ekmek parası kazanıyor dimi 6. 7. yılı oldu hala çözemedilermi neyin ne olduğunu nerde neyin yapacaklarını senin benim gibi insanlar çalışmıyor böyle yerlerde uzmanlar çalışıyor anlıyormusun böyle hatalara yer verilmiyor normalde bunun yapılması en gec 1 saat sürer çalışan şey bi anda bozulmaz illaki bi yenilik bişey yapmaya çalışılırken bozulmuştur ben burdaki forum admınlerine laf söylemiyorum tamamen oyun kurucularına lafım ki oyun kurucularına kadar lafımın gitmiyeceğini bilsemde söylüyorum. 3. sü biz salak değiliz başka oyunlarda oynadık illaki ama ben bir oyunda hiçbir şekilde bu kadar sorunlu bir oyun oynamadım bi çok oyun oynadım ama ayda 1 haftada bir sorun çıkartan oyun görmedım aylık bakım olur 2 3 saat başkada sorun falan olmaz normali budur

14. romentus

romentus User

cpusu var dükkan ekstralarda kardeşim oyun düzelince hemen al konfiye koy kafan rahatlar biraz benim gibi 10 bin yakıt alıyor azalınca miss :)

15. la bedırhan sen nabıon olum adama nıe kufredıon sen adamın sucu ne adma bılerek ekıpmanları vaya galaxyı dukkanı kapatcak halı yok onu teknık sevıscıler yapacak sen ne sabırsız bır ınsansın yaa

16. DÜZELİR BEYLER

17. one.

one. User

arkadaşlar cm leri meşgul etmeyin onlar oyunun ne zaman düzelceğini bilemzler.

ve benim fikrim bu son zamanlarda çok çıkan sorunlar için bütün herkeze bi ödül verilmeli.

iyi forumlar...

18. Mercurial

Mercurial User

bende chat da açılmıyor

19. mete47

mete47 User

admin oto droit tamiri işe yarıyo dimi

20. benim hangara tıklıyorum ekipmana girmiyor sorunmu var acaba

•ωhιŧε-Ɗεvιl• bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.