Oyun Hataları Genel Konu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. rmkralrm

rmkralrm User

özür dilerim kardeş yaşım 12 bazen bşeler olunca deliriom

2. rmkralrm

rmkralrm User

ARKADAŞLAR ALLAHIMA ŞÜkür vega aldım hepinizden cok ama cok özür diliyorum.

3. rmkralrm

rmkralrm User

CM cok özür dilerim sana küfretmiştim krdeşim lütfen afet

4. rmkralrm

rmkralrm User

çok özür dilereim kardeş ben cmden özür diledim

5. galaxi gates de basmıyor 1 parça kaldı alfaya giremiyorum

6. yani yeni görevler geldi geleli oyunda sürekli hata var,bize söylenen sürekli olarak sabırlı olun ,bekleyin ama nereye kadar sabır edeceğiz.1 aydır hep aynı hata üstüne hata,bu kadar hata oluyor ama hala bazen bize çerez silin,virüs proğramını kapatın gibi cevaplarda veriliyor.bu kadar çok hata yapması şu anlama geliyor oyun yenileme ve güncellemelerde oluşan boşluklar ve hatalı kodlar var.ve oyun sürekli hata verecek,diroit tamiri konusunda da oyuna girmeyin deniyor.1 hafta mı girmiyeceğiz ,şuan hala hata devam ettiğine göre bazı söylenenlerin gerçek payımı var şüphe duymak durumunda kalıyoruz.bizlerden kaynaklanan bir hata olduğunda bazen hemen bizlere yaptırım uygulanıyor.ama hata tek taraflı değil,hatalar görüldüğü gibi genel,oyun sisteminde de hata oluyor hemde çok

7. elektro

elektro User

darkorbit çalışanları tatildemi :) kepenkleri kapatın

romentus bunu beğendi.
  8. ARDAVECEM

ARDAVECEM User

Bence de Darkorbit bunu telafi etmek için birşeyler yapması lazım. Zira binlerce insan hem emek hem de para harcıyor.

9. sayın modum dünden beri çalışmalar sürüyor deniliyor ama bi ilerleme yok bu güncellemeyi yapan teknik ekip şimdi bu hatayı bulamıyorsa güncellemeyi eski hale getirsin oyuna giremiyoruz bekliyoruz

10. ARDAVECEM

ARDAVECEM User

Bu tip hataların büyük bölümü BOT programı kullananların yüzünden kaynaklanıyor olabilir mi ? Hala ortalıkta dolaşan bizim emeğimizi çalan bir sürü BOT programlarına konulmuş gemiler var. Örneğin adamın birini tanıyorum. Beş kuruşu yok ama öyle bir gemisi var ki On milyarlar vermesi gerek ki o gemiyi o hale getirsin. Bunu daha önce DARKORBİT yönetimine ilettim ama maalesef..........Netice olarak şunu söylemeliyim ki DARKORBİT eski güvenini yitirdi.

11. Artık oyun oynamaktan korkar oldum droit ve ekipman ekranı takılmış droitlerin alınan hasarını bilmiyorum tahminim %85 %90 bu hata düzeltilene kadar oyuna ara vermek zorundayım

12. ya su oyun ne zaman duzelecek

13. ben Kapıdaydım oyun dondu ve cephane almıyordum sonra ırıslerı hasarlarını goremıyorum acık artırmaya gıremıyorum kapımın hakkını verıyormusunuz

14. NE ZAMAN DÜZELECEGİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA CEVAP VERSİN o_O

15. Mαтαdor

Mαтαdor User

Şu saatten sonra artık ciddi anlamda endişelenmeye başladım. Neredeyse 2 gün oldu ve sorun hala çözülmedi. Demek ki işin ciddiyeti çok büyük. Yabancı forumları da bir göz gezdirdim durum orda da aynı değişen bir şey yok. Zira darkorbitin atacağı adımı sabırsızlıkla bekliyorum umarım iyi bir adım olur. Gerçekten darkorbitin atacağı adımın geri dönüşü olmayabilir.

MrCixBoy bunu beğendi.
  16. yha admınlerim sorun nezaman çözülecek bilginiz varsa bizide bilgilendirin

17. ya galaxy gate siyah hiçbir şey gözükmüyor yardım edin ya diğer herşey sağlam :(

18. silyus97

silyus97 User

aslında thunder sadece galaxygate deil, ekipmanlarda açılmıo, dükkandan alış verişde yapamıon, ve bu genel bi problem...

19. benimde girmiyor
    arkadaşlarımında

20. ekipmanada baksana bi :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.