Geri bildirim Oyun Hatası Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bildiğiniz üzere darkorbit oyun hataları sebebiyle kapılara az oyuncu girmesi diğer oyuncularda dışarda bir süre bekleyecek böyle bir önlem aldı.

Duyduğum ve bildiğim kadarıyla bu durum pazar günü itibariyle aktif oldu.

Fakat oyun halen düzelmedi.Oyun halen kötü ve berbat.

Zaten bunun yapmalarının sebebi aşırı oyuncunun kapılara girmesi gösterildi ama şuan ki tablo bunu göstermiyor.

Bu durumu şuan yeteri kadar açıkladığımı bu konunun merkeze bildirilmesini bize açıklama yapmasını bekliyorum.

mirza011tuncay bunu beğendi.
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı kurallara uygun şekilde düzenledim.Bugün yaşanan sıkıntı merkeze bildirilmiştir. Çözüme ulaştırılmak üzere çalışmalara başlanmıştır. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Nisan 2020
  3. Ne işe yarıyor bu merkez aylar yıllar oldu adam akıllı düzeltemediler onca parayı çöpe döküyoruz helal etmiyorum parasını ödüyorum ama hizmet alamıyorum

4. Sizi anlıyorum ama merkezden bir açıklama bekliyorum.

Önlem aldılar 4 2 den 4 4 e atladım gemim yine sıkıştı.

Kalıcı bir çözüm istiyorum lütfen bu konuyu merkeze iletir misiniz bize sonuç odaklı açıklama yapsınlar.

5. oyuna girmiyor bile baglanıyor da kaldı öyle dönüyor duruyor

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

İstekleriniz geri bildirimleriniz merkeze iletilecektir fakat şuan Türkiye takımı olarak bizim elimizden bu sorunu tamamen düzeltmekle alakalı bir şey gelmemektedir. Eğer başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. İletecekseniz konu kilitlenebilir.

Kolay gelsin.

8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.