Oyun içi kişiselleştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Z1ND4N[Gazi] tarafından 4 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizçe olmalımı ? Beğendiniz mi ?

1. Evet , olmalı beğendim

oy sayısı 136
    90,1%
  2. Hayır , olmamalı beğenmedim

oy sayısı 15
    9,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Güncel

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

güncel

3. Angel•3

Angel•3 User

Güncel

4. MKS-705

MKS-705 User

evet olabilir +1

5. titans___

titans___ User

mks705 moda söyledim bu peti adamın kamufuledeydi gemiden uzakda tr3ün efsane program kullananı 10 süper gelişmiş gemi vız gelir jet gibi kaçanı yani sıkan adamlar albay general adamın peti gemiden uzakda kamufuleydi venom özellik atıyorum dayanamıyom öyle pete freezemi iyi video çekimi

6. MKS-705

MKS-705 User

vidio varsa elinde paylaşabilirsin bizimle

7. titans___

titans___ User

valla videoyu yeni kurdum ama bir daha yakalarmıyım bilmiyom hani atmıyorum zaten isimde vermiyorum bu adam gerçekden tr3de tek geçiyorum onun klanı çok zorlu fena kesdim ama onlarıda o 10 kişi ile arada şansa ban yazdığı oluyordu adamlar düşman şirket 1 inci klandı o zaman beraber sıkıyoruz onlara sıkmıyorlar bana sıkıyorlardı kesiliyorlardı inatla aegis tmrt yavaşlatıcı roketlerden atıp kesdimdi ama bu adam hayallerin ötesinde birde klansız bir grub var videoyu indirdm kayboldular ama en kısa zaman da kescem de bana bu kendi nikimi nasıl kapatırım neticede kesiliyorum hemde çift güçlendiri 15 kalkan tam gelişmiş lf4ler ful gelişmiş rsb beyaz ya admn yok adamın dpsi inmiyor diycem yok diycen ben isim vermiyorum ve bana direkt yalancı muamelesi yapıyorsun bende para harcarsam ne diyorsanız deyin diyorum bu tür muhattab olunacaksa para harcamam

8. Angel•3

Angel•3 User

Beynim durdu :confused:

9. MKS-705

MKS-705 User

kardeşim vidio çek at kanıtın olsun bak bizlerde o kadar şeyler gördük ki yok arkadaş yok inanmıyorlar. adam goli ben vega beni geçiyor önüme geçiyor kesiyor yok artık yani.. ama dnlyen yok onun için vidio şart...

titans___ bunu beğendi.
  10. titans___

titans___ User

video çekdim de pet olayı yok ama diğer şeyler var nasıl you tube atcam program ingilzce çözemiyorum

11. MKS-705

MKS-705 User

ben sana anlatırım şimdi hangi programı kullanıyorsun birde çektiğin vidionun nerde olduğunu biliyormusun ?

12. Merhaba ,

Arkadaşlar konuları amacı dışına çıkartmamaya dikkat edelim. Konu dışı şeyleri burada konuşmayın.

İyi forumlar.

13. titans___

titans___ User

cam tasia da var broad caster de nerde konuşcaz ki adam 4-2de kapıya kadar yan yana gittik atladı gitti

Son düzenlenen: 5 Mart 2015
  14. Merhaba ,

Arkadaşlar biraz önce konuyu sohbet ortamına çevirip amacının dışına çıkartmayın diye uyarı yada hatırlatma mesajı yazmıştım. Konuşmacı Köşesi'ne konu açıp oradan konuşun.

İyi forumlar.

15. titans___

titans___ User

orası nerede bulamadım forum hiç kullanışlı değil tabi bu da oynayıp para verdiğimiz için bizim ******lığımız yada benim

16. Merhaba ,

Buradaki bölümde neyle ilgili olduğunu v.b. bilgileri anlaşılacak şekilde yazarak yardım alabilirsiniz.

İyi forumlar.

17. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

18. Dostum bu harika bir fikir +1

19. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

20. ozcan_8888

ozcan_8888 User

Dostum güzel fikir bence olmalı +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.