Oyun İçi Lag Telafileri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve S£√DΛM__FĪŔΛŔĪ tarafından 17 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. em[R]eyiz

em[R]eyiz User

birileri gene bug yapmıyorsa bende bişey bilmiyorum

S£√DΛM__FĪŔΛŔĪ bunu beğendi.
  2. Kapanacak oyun kendi istemcisini geliştirmez bence dostum

Arkadaşlar arasında konuşuyoruz da birisi çok mantıklı bir şey söyledi. 'Kimse oturup şuradan şu sekmeyi açayım şurayı böyle yapayım diye düşünmez kimsenin aklına durduk yere gelmez burada başka bir iş var' dedi. Ben bu düşünceye katılıyorum. Kimin aklına gelir ki bu şekilde bug yapmak? Youtube'da 2 dakika bug aratsan bin tane video çıkıyor karşına zaten. Adamların yaptığı şeytanın aklına gelmez birader - şerefe düşüp verilen özel görevleri terse kullanmak nedir ya :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Temmuz 2020
    ●Luciлusкα● bunu beğendi.
  3. bekçi27

bekçi27 User

bir kapanaydı oyunda bizimde yakamız kurtulaydı valla verem kanser olduk 15 gündür ya keşke kapansada yakamız kurtulsa bağımllık oldu bırakan elinde sonunda geri dönüyor bu oyun hayat bitirir valla keşke kapanır oyun modlar bana kızacak ama hiç kusura bakmasın sabahtan beri verem oldum ya etkinlik gelir girilmez bu oyuna basladığım güne ben başka işin yok muydu yav

4. Ben bu ve benzeri oyunları da senelerdir oynamaktayım, oyun içinde gördüğümüz bu bug,hile artık ne derseniz bizzat oyunun teknik ekibi,sistem adminleri, patronları buna da artık ne derseniz bizzat kendileri tarafından yapıldığını düşünüyorum.

5. titans___

titans___ User

ben yıllardır etkinliklerde sıkıntı sırf bir bende de değil tüm oyuncular etkinlik bitme zamanını soruyorlar bitse de kurtalsak diyoruz habire yeni ekipman yeni bir şeyler yakaladın yakaladın gitmişse geçmiş olsun adam eskaza hasta olsa veya tatile gitse etkinlik malzemesi de gidiyor bence beceremiyorlar .

6. em[R]eyiz

em[R]eyiz User

evet arkadaşlar destekler gitti lag sorunları buglar kod kod kod bize bugsuz hatasız adil bir oyun ortamı lazım kod belki sonra gelişemeyen arkadaşlar için daha yararlı olur ve şunu da eklemeliyimki bigpoint te doğru dürüst çalışan tek şey forum sanırım

7. Luna18

Luna18 User

Bugün discord'ta bigpoint ve darkorbit yönetimini eleştirdim diye tr supportları tarafından kicklendim eleştiriye kulak verecek kadar yürekleri olduğuna inanmıyorum hakkım yendi.

8. Yukarıda Castano'nun dediği gibi 'ilettik, çözülecektir' diyecekler. Eleştiri kabulu 0, tamam forum ekibinin suçu değil de biz de bir size dert yanabiliyoruz biz ne yapalım :)

memat155 bunu beğendi.
  9. Ee HUSSLE ile destekleri aldık da oyuna giremiyoruz, girsek de oynayamıyoruz. Herkese 1 gün daha verilsin bari.

10. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Kod içeriklerini ne yazık ki biz belirlemiyoruz. Tamamen merkez ekibin elinde olan bir durumdur. Giriş problemleriyle ilgili sorun raporlanmıştır.
    Oyunun kapanması gibi bir durum söz konusu değildir. KORKUSUZ2 asılsız ithamlarınızın devamında hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanacaktır.
    Mesaj içeriğinizi düzenledim. Forumda kullandığınız dile, asılsız ithamlarınıza dikkat ediniz. Aksi takdirde hesabınıza ceza uygulamak zorunda kalacağız.
    Forumda alt alta yazmak yasaktır. Bu nedenle mesajlarınızı birleştirdim. Lütfen bundan sonraki mesajlarınızda dikkat ediniz.
    Buglar veya hileler sistem tarafından yapılmayım sistem tarafından raporlanmaktadır. Asılsız ithamlarla bizleri zan altında bırakmayınız.
    Eleştirinizi kurallar çerçevesinde yaptığınız sürece bir yasaklamaya tabi tutulmazsınız.

Oyundaki bağlantı sorunları raporlanmıştır ve en kısa sürede düzeltilmesi için çalışmalar devam etmektedir.

İyi forumlar.

11. bircan21

bircan21 User

Açık açık söylüyorum. yemin ederim zetanın son aşamasındayım lordaklar gelecekti. bugün 2x in son günü son 7 dakika. oyuna giremiyorum bağlantı sorunu yaşıyorum. Ödüllerimi istiyorum. lütfen yeter artık bıktım bu işten. ya da gg telafimi istiyorum 2k ggde açtım zetayı. Modum telafimi istiyorum şaka gibi ya. ya ödülüm 2x şeklinde gelsin ya da gglerimi geri istiyorum. Seyir defterine mi nereye bakacaklarsa baksınlar gına geldi lütfen modum yalvarıyorum bitiremediğim zetanın ödülleriini ya da telafisini istiyorum.Ya yemin ederim son aşamadaydım yemin ederim

Son düzenlenen: 17 Temmuz 2020
  12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Kapıda son hakkınız vardı ve patlayıp kapınız gittiyse bunu supporta iletip kapınızı geri alabilirsiniz. Fakat kapınız duruyorsa bir sonraki çift ödül gününde bitirebilirsiniz.

İyi forumlar.

13. bircan21

bircan21 User

gelecek 2xe kaadar son aşamada kalır mı sıkıntı olur mu? yani gerçekten rezillik bu durum tabii ki sizinle alakası yok siz alınmayın

14. merhabalar oyuna giriş sorunu yaşıyorum ne zaman düzelecek acaba teşekkürler.

oyuna girilmiyor ne zaman düzelecek acaba.

15. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Kapı bitirmediğiniz veya patlamadığınız sürece bıraktığınız aşamada kalmaktadır.
    Sorun raporlanmıştır. En kısa sürede çözülecektir. Ayrıca bazı haritalar çalışmaktadır hangar değiştirerek girmeyi deneyebilirsiniz. Alt alta mesaj yazmak yasaktır, mesajlarınızı birleştirdim.

İyi forumlar.

16. smoonrise

smoonrise User

10-12 arası madur olanlar script ile telafi bizde bu kod :) bazen düşünmüyor değilim aramızda para toplayalım merkeze yollayalım sunucularını tahtakale yada işportadan alacağına teknoloji marketlerden alsın diye :) şaka bi yana askıl tutulması gibi 10-12 arası sorun yaşayanların haricin sorun olmamış gibi davranıp , oyun stabil bu tarihler arası sizi madur ettik onuda karşılıyoruz tavrı bird üstüne hadi sizde üzülmeyin 10 anahtar alın demek cidden nasıl bir akıl tutulmasıdır bilemedim.10 günden fazla sorunlar var 10 gündür ( ben 5 krş para vermiyorum 1 senedir ) vip indirm katlayıcı alanlara 10bn ucb 10 anahtar diğerlerine script ile ödüller. bir kez daha zaruri durumlar hariç 1 senedir para vermiyor olmamın ne kadar haklı olduğunu fark ettim .