Oyun içinde ek açıklama pencereleri

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 20 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Böyle bir güncelleme gelsin mi ?

1. Olması gerekiyor

100,0%
  2. Olsa da olur olmasa da

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Olmasına gerek yok

oy sayısı 0
    0,0%
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şimdi komple bir tarama yapmadım fakat bir süredir gözüme takılan galaksi kapıları kısmındaki ödüllerin özellikle ek bilgi gerektiren şeylerde açıklama olmadığı yönünde.

Bende bununla ilgili bir görsel hazırladım.
    Şu anda olan hali ;
    Resimde gözüktüğü gibi 1 HP-VP01 hakkında bilgi yok. Şimdi forumda S.S.S bölümünde filan açıklama konusu var diyenler olacaktır. Haklısınız var fakat herkes foruma girip bakamayabilir.
    Bu nedenle oyun içinde mesela arge kısmındaki gibi üzerine gelince açılan bir pencerede bilgilendirme yapılabilir.

Güncelleme sonrası hali ;
    Güncellemeden sonra bu resimdeki gibi mouse ile üzerine gelince bir pencere açılıp içinde bu 1 HP-VP01 hakkında bilgiler olabilir.

Düşüncelerinizi olumlu veya olumsuz yorum yazarak ayrıca oylamaya katılarak paylaşırsanız sevinirim. :)

-UZMAN_ADAM-, yılmazcan47 ve ateistkeci bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Olması gerçekten iyi olabilir olumlu :)

3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu kurallara uygun bir şekilde açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndex'e eklemiş bulunuyorum.

İyi forumlar.

4. kıyamet sana kesinlikle katılıyorum :) oyunda çogu şeye aslında bi pencere yapılsa guzel olur lutfen konunu bununla sınırlandırma skaylab mesela çok az bilgi veriyor skaylaba ilk girdigimizde bir kaç adımdan oluşan anlatım olabilir isteyen kapatabilsinn ayarlardan tabi :)

5. ateistkeci

ateistkeci User

Skylab konusunda kesinlikle katılıyorum yeni başlayan birisi Skylab'a girdiğinde hiçbir şey anlayamıyor diğer şeylerde de oyunun terimlerine yabancı olan birisine bizler anlatırken zorlanıyoruz karşımızdaki anlarken zorlanıyor gerçekten böyle olması lazım :)))

Az önce diğer sekmede diğer konuya yazmışım dalgınlıkla :D buraya yazdım şimdi tamam

yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Desteğin için teşekkürler. :)
    Ben her zaman kurallara uygun hareket etmeye özen göstermişimdir. :) Teşekkürler. :D
    Teşekkürler. :) Konuyu açarken belirttiğim gibi tek tek incelemedim fakat bir süredir Galaksi Kapıları kısmı gözüme takılıyordu. Tabi ki teknik ekip yapacak olursa inceleyip gerekli yerlere böyle ek açıklamalar ekleyebilir. :)
    Anlaşıldı taaaaammmaaaaaammmm. :D :)

Sayfayı Paylaş