Destek Oyun içinde klavyenin çalışmaması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 1 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Savaş esnasında oyun kitleniyor ve klavye tuşları etki etmiyor. Kaçıyorum ama 2. dizilime geçemiyorum ve imha ediliyorum. Bu problemi hem evde, hemde iş yerimde yaşamaktayım.

2. Aliens

Aliens User

Tuş atamalarınız gidiyor mu peki?

3. Tuş atamalarınızı sıfırlamanaızı öneririm.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,
    Oyun içi ayarlardan ''Klavye'' Sekmesine geliniz.
    Klavye ayarları.png

Geri Al tuşu.png Tuşuna tıklatarak ayarlarınızı sıfırlayınız.
    Klavye ayarları sıfırlama onay mesajı.png Gelen mesaja ''Tamam'' dedikten sonra Browser pencereniz kapanacak ve Klavye ayarlarınız sıfırlanacaktır. Sonrasında tekrar oyuna girip eski ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Teknik bir sorun olmadığından eminseniz Support'a başvurabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. :)

İyi forumlar.

5. Savaş esnasında kitleniyor. 2-3 DK sonra düzeliyor.

6. Hemen deniyorum. Kilitlenebilir.

7. Aliens

Aliens User

Modum; teknik sorunlarda da sorunların raporlanabilmesi için başvurulması şart. :)
    Yeni, sıcak ve sulu sulu taze kanlı modum; seviliyorsunuz! ♥
    Gerçi bu mesajla onu mu sevdim yoksa vampirin akşam yemeği niyetine bir sahte sevgi gösterisi miydi bilemeyeceğim! :D

8. Vampirlerden nefret ederim. Lütfen böyle yapmayın.

9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,
    Teknikten kastım üyemizin kullanmış olduğu Klavye,Fare gibi şeyleri kast etmiştim :D Ama doğru söylüyorsunuz daha açık olmam gerekirdi.Bende sizi seviyorum! :D(Biraz vampirimsi oldu evet) :)

İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.