Oyun ID. Numarası Nedir ?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve EFSANE tarafından 3 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. EFSANE

EFSANE User

Merhaba uzay pilotları

Son günlerde uzay gemisi hırsızlıklarında artış oldu. Bunca uyarımıza ikazımıza rağmen arkadaşlarımızın oyun hesaplarını başkalarıyla paylaştıklarını, ben oyun yöneticisiyim, ben adminim, ben CM'im, ben supportum diye her önüne gelene oyun niki ve şifresini çekinmeden verdiklerini üzülerek görmekteyim.

Biliyorum bazılarımız bu oyunda acemi ve başlangıç seviyesinde bilgiye sahip. Gerek Supportlar, gerek şahsım, gerekse forum ve chat ekibi hiç bir vaad ile size gelmez, sizden oyun hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini istemez. Biz zaten musluğun başındayız, başka birinin hesap bilgisine niye ihtiyacımız olsun ki.

Ancak bir oyuncu gemisini çaldıracak veya oyunla ilgili bir sıkıntısının incelenmesini isteyecek ki biz ondan sadece OYUN ID. numarasını isteyelim ve bu numaranın üzerinden kontrol yapalım. Bakın büyük harflerle yazıyorum.

OYUN HESABINIZA AİT KULLANICI ADI VE ŞİFRENİZİ KİMSELERE VERMEYİN.

OYUNDA BİR PROBLEMLE KARŞILAŞIRSANIZ SİZİN HESAP BİLGİLERİNİZİ KONTROL ETMEK İÇİN BİZE SADECE OYUN ID. NUMARANIZ GEREKİR.

OYUN ID. NUMARANIZ BİZİM DIŞIMIZDA KİMSENİN İŞİNE YARAMAZ. AMA OYUN NİK VE ŞİFRENİZ BİZİM DIŞIMIZDA HERKESİN İŞİNE YARAR !!!

Oyun ID. numarası tüm oyunculara benzersiz bir sırada verilen numaradır. Bu muamara sistemde yönetici ve yetkili olanların sizinle ilgili tüm bilgilere erişmesini sağlar. Sistemde yönetici olmayan, yada yönetici olupta yetkisi olmayan hiç bir kimsenin işine yaramaz.

İyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.