Oyun kapatılacak mı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Spin3131 tarafından 4 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Spin3131

Spin3131 User

Arkadaşlar merhaba. Oyun kapatılacak diyorlar. Kesin bir şey bilen var mı? Kapanacağına ya da kapanmayacağına dair. Varsa lütfen açıklayın ona göre oynayacağım hala 2.promu almaya calısıyorum

2. Bak şuan kapandı.

3. Spin3131

Spin3131 User

çok komiksin muahahahah. yardımcı olmayacaksan forumda yer kaplama

4. ateistkeci

ateistkeci User

Kapanması gibi bir durum söz konusu değil

5. Spin3131

Spin3131 User

2007 den bugüne istemci yaratamayan bir oyun için bu değerli bilgiyi nerden aldınız ateiskeci. Sizi forumda sıksık görüyorum bilginize güveniyorum

6. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzun başlığını düzeltmiş bulunmaktayım konu başlıkları ve mesaj içerikleri tamamen büyük harflerle yazılması yasaktır. Ardından oyunun kapatılma konusuna gelirsek böyle bir şeyin ihtimali bile söz konusu değildir yani biz dahada gelişip büyüme kaydetmek üzereyken kapanmakta neyin nesi lütfen asılsız bilgilere itimat etmeyiniz. Siz varsanız bizde varız merak etmeyin. :)

İyi forumlar.

7. Spin3131

Spin3131 User

Krios bey,o zaman ben proları almaya baslıyorum :D Bu oyunu seviyorum insallah daha cok oyuncu ile daha güzel bir ortam olur. Sevindim bu habere. Konu kapansın o zaman. Yeey

8. Bigpoint'in Deepolis adında bir oyunu vardı. Çok az oyuncusu olmasına rağmen hala aktif olarak oynanabiliyordu. Aktif sunucuları bulunan DarkOrbit'i kapatmaları imkansız. Deepolis oyunu da yeni kapandı diye biliyorum.
    İyi oyunlar.

Spin3131 bunu beğendi.
  9. Nereden duydun bunu?

10. Spin3131

Spin3131 User

Duyum değildi. 2007den bugüne sürekli bir oyuncu kaybedişi ve yıllardan beri süre gelen ismini anmak istemediğim programları kullanan emek hırsızları sayesinde zirveye oynarken küçük bir topluluk içinde kalmış bir oyun. Mantıklı düşününce kapatılma ihtimali insanın aklına yatıyor değil mi?

11. Dark9878

Dark9878 User

Bigpoint oyun kapatmaya başlasa bile ilk sırada darkorbit olmaz ordan anlayabiliriz.
    Ayrıca benim konuma destek verip konumu eğer mantıklı bulursan raporlanmasına yardım edebilirsin

12. Düşünceleriniz doğru ve çoğu oyuncu bu görüşte ama en kötü ihtimalle Türkiye sunucuları Global sunucular ile birleşir. Bunun adı da oyunun kapanması değil, sunucunun kapanması olur.

Dark9878 bunu beğendi.
  13. Spin3131

Spin3131 User

Sonuç olarak yine aynı topluluk ile aynı serverda oynamış oluruz, oyunun ivmesinde bir artış sağlamaz. Bu da Bigpointi ne kadar mutlu eder bilmiyorum ki zaten bu oyuna verdikleri ilgi tartışılır biçimde ortada.

14. ateistkeci

ateistkeci User

Bu tür konularda forumda/Discord sunucusunda yetkililer tarafında duyurular yapılıyor ancak oyunun kapatılması ile ilgili herhangi bir şey yok yetkililer tarafından, aksine bir süre önce Unity geçişi ile ilgili duyuru yaptılar yani oyunun daha uzun bir yolu var :)

Spin3131 bunu beğendi.
  15. Spin3131

Spin3131 User

Olsa iyi olur çünkü yeni bir konu açtım :D Artık bende sağa sola sıkmak istiyorum

16. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.