OYUN KAPATILACAK

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ADAM35 tarafından 10 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ADAM35

ADAM35 User

Oyun kapatılacak az kaldı.Bigpointin bir oyunu olan damoriada da aynı şey olmuştu.Sıra darkorbitle seafightta.Ama seafightın biraz daha zamanı var.Oyun yönetimi berbat.Vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun.

2. Worly1050

Worly1050 User

Kapatılacağı falan yok bu firmanın bir çok oyununu oynadım on iki-on üç yılımı verdim en bitti denilen ve insanların uğramadığı oyunun sunucuları bile açık. Eğer siz oynamak istemiyorsanız oynamayın ama lütfen insanların aklını bulandırmayın.
    Artısıyla eksisiyle bu oyun var ve var olmaya devam edecek.

3. darkorbit bitmez sunucularda online sayısı azalırsa en kötü ihtimal bütün tr sunucularını birleştirirler 2017 yılındada sunucu birleşti tarih yine tekerrür eder

4. malkoç34

malkoç34 User

oncelikle Bigpoint GmbH oyun zaten satti Bigpoint baglatisi yok zaten kac yildir zaten oyunun Bigpoint baglatisi olmadigi icin bu hale geldi sana su konuda katiliyorum oyun bitti isterse 12 yada 20 yil sürsün oyuna suan ilgi yok tr1 tr5 bir zamanlar en kalabalik serverdi BL haritalarina gir adamlar 1 gemi 8 gemi bagliyor savasiyor suan bir cok klanda gemilere giren yok kac tane klan oyun birakdi bende girmiyorum eskisi kadar cunku eski klan arkadasliklari kalmadi ama fazla surmez oyunu satilar
    Çin sirket aldi iyice berbat hale geldi baksana bot serbest tutucu oylemesine edebi kapi bugu milet birakdi

bu saaten sonra ban beklemeyin yakinda yaratiklar kendi kendini kesecek eski haritlarda oyle düsünpm turkiye sorumlusu bile yok :DD

5. [rüya]

[rüya] User

10 yıldır aynı teraneler sen buradaysan kapanmaz demektir her ne hikmetse kapanacak diyenler buradan ayrılmayanlar.

6. titans___

titans___ User

Oyun da bu ara ara konuşulur , kaç senedir bu muhabbet var ben tam bilmiyorum da neden çıkar bu oyun , başkaları gelişmesin sıralama da kalıyım derdinde olanlar stroke saklıyor , radyosyonlu bölgeye çekmeler yapılıyor , Uzay kupası etkinliğinde bundan öncekin de tam kapıya space çekince kesmeye gelirler di bir anda belirirler di mesela , katlayıcı çekip zar zor elit cephane yaptım da en son olan da trenler 3 ayrı grub oluyor du 2 defa çöp alabildim de az bir CC geldi denemelerimden sonuç elde edemedim , hani oyun kapanıyor diyenler bunlara mı çalışıyor , diye aklıma gelmedi değil BİZANS OYUNLARI tr3 de baya diğer klanların içine adam sokup kasılmasınlar diye diğer aşiretle uğraşanlar ve daha daha neler yok neyin gözü olaylara şaşırdığım bir servır diğer servırlar da yoktur heralde eskiler midesi kalkarak hatırlar ise tr3 de ki bahsettiğim aşireti , gerçekden saçma geliyor mantık aramayı bırakmak lazım o servırda , orda kasdım belki başka servır daha iyi olurdu psikolejim için de , rahatlamak yerine tam tersi olmuş , oldu , olacak oyun kapanmassa heralde .

7. TAMAM1.

TAMAM1. User

Acil YETKİLİLER! Acaba oyun yetkılılerı oyuna gırıp duruma duzene bakıyormu 100 kısı gemı baglıyor her serverde el emegıyle oyun oynayan oyuncular klan oyuncuları oyundan sogumus durumda DURUMA EL ATMANIZI BEKLIYORUZ DORT GOZLE !

8. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyunun kapatılacağına dair kaynak varsa eğer paylaşabilirsiniz bizlerde görebiliriz.

Türkiye Takımı!

9. malkoç34

malkoç34 User

ben yokarda yazdim oyun kapansa ne bu saaten sonra kapanmasa ne .DD adamin klani 28 kisi oynayan oyuncu 4 kisi gerisi oyun birakmis adamlar 4 gemiyle 32 gemi bagliyor BL de savasiyor :D gerci karsindaki klan da ayni :DD gorenlerde karsinda 32 kisi var saniyor :D adamlar 4 gemi kesiyor :D obur gemileri direk kesiliyor suan BL de hepsi bot :D

benim suan taklidigim konu sene 2015 de baslamislarda calismalar hala devam ediyor diye sene 2023 hala devam ediyor turkiyenin lozan anlasmasi bitti bunlarin bot taramalari bitmedi :D

edebi kapisini bugu yapan kisiler takir takir gemileri satilar bunlar hala calisiyor :D
    calisan felan yok suan oyun satilmasa bittik durum da
    TR|SUBUTAY sorun versin cevabini :D

killermaskk bunu beğendi.
  10. Darkoribt Oyununun kapatılacağına şahsen inanmıyorum, zira Payment aracılığıyla Şirkete yine de iyi para kazandırıyor. Çinliler Bigpoint'in çoğunluk hissesini satın almış olabilir ve evet, olaya tamamen ticari ve finansal yaklaşım sergiliyorlar.

Flash Player desteğinin sona ermesi ve istemci üzerinden oynanmaya başlamasıyla birlikte 3. Parti yazılımlar geliştirilmeye ve GİŞ fazlasıyla ihlal edilmeye başladı ve Merkez Ekip tüm raporlamalara rağmen önüne geçemedi. Anlaşılan Unity Player'a geçiş için gün sayıyorlar. Fakat bu konuda da halen çok bir gelişme sağlayamamışlar. Bigpoint hali hazırda Unity geliştirici ilanları yayınlıyor.

Dilerim süreç bir an önce tamamlanır ve Unity'e geçişle birlikte 3. Parti yazılımların önü de bir şekilde kesilebilir.

killermaskk bunu beğendi.
  11. Haklı olduğun durum çok kesinlikle

killermaskk, GodzillaBG ve Dontforgetme bunu beğendi.
  12. diğer mevzulara gelecek olursak bigpoint firması isterse bir anda fişi çekip oyunu kapatabilir bu oyunun giş kısmında belirtilmiş bir durum bundan yana sıkıntı yok ama sosyal platformlardan izlediğiniz 1-2 video sizi kandırıp ta oyun 2023 de kapanıyor 2022 de böyle bitecek gibi rehavetlere düşmeyin zaten fişi çekmeyi düşünürlerse zaten önceden bir yerden resmi bir açıklama yapma zorunlulukları bulunuyor x kanalın videosuna bakıpta a oyun kapanıyormuş diyemezsiniz :D ama oyun gidişatı kötü tren otomatik tutma programsız bl haritalarında gezen kimse yok zaten treni isterlerse banlarlar ama o gemilere de indirim ve vip çekildiği için kimin umrunda. :)

killermaskk, GodzillaBG ve Dontforgetme bunu beğendi.
  13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Buralara yine tek gözlü sinek vızıltıları gelmiş :)

Pratikte oyun kapanmamış olabilir ama teorik olarak oyun bitmiş durumda. Oyunda canlı kanlı oynayan sayısı ile otomatik takılanların sayısal dengesine bakılınca belli oluyor. Bu otomatikçilere bir yaptırım gelmedikçe ve unity player'a geçilmedikçe toparlaması zor. Oyunda bu otomatikçilerin aldıkları şirkete para kazandırıyor ve bu nedenle bir süre kapatacaklarını sanmıyorum.

Ayrıca eğer kapatma kararı alırlarsa emin olun kapatırlar. BS GO'da olduğu gibi ve ondan önce XBlaster'ı da kapatmışlardı.

Kısacası zaman belli olmasa da her an selasını okuyup toprağını atabilirler.

-333- bunu beğendi.
  14. kıyamete katılıyorum.bu oyunda bot ve hileler bitmediği sürece her zaman geriye doğru gitmesi kaçınılmaz bir sonuçtur..ayrıca şirketin 4 seneden beri biz oyunclara vermiş olduğu bir unity sözü var ve nedense hala uygulamaya geçilmedi..oysa unity e geçilse hile ve botlar yüzde 90 azalacak oyundaki sıkıntıların bir çoğuda bitecek ama maalesef şrket bunu göremiyecek kadar önüne at gözlükleriyle bakıyor..

birde dontforgetmi arkadaşımızın alaycı tavrını hiç etik bulmadım.bu oyunu asgari ücretle oynayıp şerefiyle bir yere gelen bir çok insan var..illa 30 bin tlik pc ilemi oynamak gerekiyor.herkesin gücü neye yetiyorsa o bütçeyle oynar...kimseyide ilgilendirmez..sanki bütün gariban asgari ücretliler oyunun düşmanı yada hilecisi gibi tutumlu tavrını hiç beğenmedim..

herhalde sana göre göre tüm fakirler hileci hurdacı yada botçu galiba..ama şunu çok iyi anladım.o asağıladığın insanların yaptıkları şeyleri öyle bir özetlemişşinki içimden galiba bu arkadaş onlardan daha iyi botçu dedim kendi kendime..

killermaskk, -333- ve GodzillaBG bunu beğendi.
  15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yahu bu konudaki ilk mesajında gelip bana sataşıyorsun sonra böyle masum ayağına yatıp kenara çekiliyorsun. Gerçekten helal olsun. :) Kıvırcık saçlı değilim merak etme. :) Artık kıvırcık saçla ne sorunun varsa. :D :)

Acaba aynaya bakarak mı yazıyorsun diye bazen düşünüyorum. :)

Haklısın. Ben arayıp tarayıp yalvar yakar kendimi savunduruyorum sana göre. :D :)

-333- ve GodzillaBG bunu beğendi.
  16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Beni haklı bulan , savunan vb kişileri arkadaşım, akrabam , kardeşim , yan hesap , fake hesap vs sanıyor(lar) aman dikkat et. :) :D

17. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Hakaretten dolayı cezai işlem uygulanmıştır. Aşağıdaki mesajınıza daha dikkat edersiniz.

Buralara yine tek gözlü sinek vızıltıları gelmiş :)

Türkiye Takımı!

18. adam kayırmaca niye yapıyorsun subutay? dontforgetme de kıyamete ''coluğun çocuğun maskarasi olmuş birisi'' demiş ve sen bunu görmezden mi geliyorsun.

o imzaladığın moderatör sözleşmende ki şıklardaki adaletli davranacağın sözü sana bişey ifade etmiyor mu??

şimdi niye birine cezai işlem uygulayıp ötekini kayırıyorsun..üstelik kıyamet teşbih yapıp, dontforgetme direkt hakarete mazur bırakmışken..ama bunu hep yapıyorsun. daha öncede beni başkasının yan hesabı olarak haksız yere suçlayıp ceza verdiğini unutmadım...yine ban vereceksin umurumda bile değil..

-333- ve GodzillaBG bunu beğendi.
  19. TanrıEru

TanrıEru User

selam ben geldim canım drama çekti arada girip konulara bakıyodum
    anlam veremediğim bir sevgileri var bu arkadaşa karşı :D konu üzerinde kişilere sallayan her zaman o olmasına rağmen asla ceza almıyor zmanaında forumu bırakıyorum diyerek gitmişti ama yine buralarda şaşırmadım tek taraflı olmasına cezanın :D

20. GodzillaBG

GodzillaBG User

Anlatımınızın fazlasıyla ofansif olması dışında haklı bulduğum yerleri alıntıladım. Bu oyunda bu hileler olduğu sürece açık kalması zarar bu arada, neden? Çünkü kendi ismi lekeleniyor.

Vip ve indirim hesabına girdiğimizde ise hilecilerden gelecek sırf 2-3 dolar/euro için azımsanmayacak derecede oyuncu(müşteri) kaybetti ki bu oyunda bu hileler olmasa durum gayet ortada ki o bahsettiğin "ben asarım keserim" diye chatte caka satan tipler hiçbir şey başaramayacakmış aslında.

Herkesin en azından vip aldığını da belirtmişsin, sanırım bir tek benim şu oyun için minimum harcamayı yapmaya çalışıp boykot eden ama tek başıma yaptığım şey de hiçbir şey ifade etmez ortada bu denli kirli(hileli) gemi, oyuncu, hesap varken.

Ha ek olarak o bahsettiğiniz diğer kapanan oyunların "2 katı" oyuncu sayısı argümanı da güvenilir değil, bir tren grubunun maksimum 8 kişi olduğunu ve bunu hepimiz biliyoruz (tek oyuncu ve 8 gemi yani). Bir oyuncunun tek başına bir hatta 2 tren yaptığını kendin de görmüşsündür. Bu hesaba göre de günümüzde haritada gördüğümüz klan savaşları 3-4 kişinin tren grupları arasında dönmektedir.

Tekrardan belirteyim ana fikrinde destek veriyorum ama tutumun çok agresif ve burada sergilediğin aşağılayıcı üslup bu hile kullanıcılarını zerre ırgalamamıştır, zaten bu kişilerin forumun varlığından da haberdar olduğundan şüpheliyim.

Not: Forum adminim veya modum, "boykot" etmek kelimesi üzerinden "kitle yönlendirme" bahanesiyle beni de uzaklaştırabilirsiniz forumdan.

Son düzenlenen: 13 Ocak 2023