OYUN KAPATILACAK

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ADAM35 tarafından 10 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. TanrıEru

  TanrıEru User

  selam ben geldim canım drama çekti arada girip konulara bakıyodum
  anlam veremediğim bir sevgileri var bu arkadaşa karşı :D konu üzerinde kişilere sallayan her zaman o olmasına rağmen asla ceza almıyor zmanaında forumu bırakıyorum diyerek gitmişti ama yine buralarda şaşırmadım tek taraflı olmasına cezanın :D
   
 2. GodzillaBG

  GodzillaBG User

  Anlatımınızın fazlasıyla ofansif olması dışında haklı bulduğum yerleri alıntıladım. Bu oyunda bu hileler olduğu sürece açık kalması zarar bu arada, neden? Çünkü kendi ismi lekeleniyor.

  Vip ve indirim hesabına girdiğimizde ise hilecilerden gelecek sırf 2-3 dolar/euro için azımsanmayacak derecede oyuncu(müşteri) kaybetti ki bu oyunda bu hileler olmasa durum gayet ortada ki o bahsettiğin "ben asarım keserim" diye chatte caka satan tipler hiçbir şey başaramayacakmış aslında.

  Herkesin en azından vip aldığını da belirtmişsin, sanırım bir tek benim şu oyun için minimum harcamayı yapmaya çalışıp boykot eden ama tek başıma yaptığım şey de hiçbir şey ifade etmez ortada bu denli kirli(hileli) gemi, oyuncu, hesap varken.

  Ha ek olarak o bahsettiğiniz diğer kapanan oyunların "2 katı" oyuncu sayısı argümanı da güvenilir değil, bir tren grubunun maksimum 8 kişi olduğunu ve bunu hepimiz biliyoruz (tek oyuncu ve 8 gemi yani). Bir oyuncunun tek başına bir hatta 2 tren yaptığını kendin de görmüşsündür. Bu hesaba göre de günümüzde haritada gördüğümüz klan savaşları 3-4 kişinin tren grupları arasında dönmektedir.

  Tekrardan belirteyim ana fikrinde destek veriyorum ama tutumun çok agresif ve burada sergilediğin aşağılayıcı üslup bu hile kullanıcılarını zerre ırgalamamıştır, zaten bu kişilerin forumun varlığından da haberdar olduğundan şüpheliyim.

  Not: Forum adminim veya modum, "boykot" etmek kelimesi üzerinden "kitle yönlendirme" bahanesiyle beni de uzaklaştırabilirsiniz forumdan.
   
  Son düzenlenen: 13 Ocak 2023
 3. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Kimseyi kayırdığımız söylenemez. 6 Kişinin 7 yan hesapla bir kişiye yüklendiği konuları unutmuşsunuz bu kadar seri takip ederken sanırım?

  -Hesap paylaşımı yaptığını itiraf edenler.
  -Oyunu oynamayıp burada insanlara sataşanlar.
  -Oyunu oynamayıp forumu aşağılayanlar.
  -Oyunu oynamayıp buradaki oyunculara canları istediği sürece gelip hakaret edip gidenler.

  Her zaman ceza alacaktır. Bunların ceza alması sizler için ayrımcılık gibi gözükebilir. Herşey göründüğü gibi değildir.

  Eğer yan hesap olarak ceza aldıysanız bunu araştırmak lazım neden IP adreslerini çakıştığını.

  Türkiye Takımı!
   
 4. DaglıAcS

  DaglıAcS User

  darkorbit eskiden darkorbitti bi yaratıgı kesmek ıcın yarım saat ugrasırdık gruplar kurardık kesebılmek ıcın ey gıdı günler şimdi noldu ortalık corba oldu 500bın vuranlar tek atanlar aradabi bakıyorum eski sv acarlarmı diyede onuda yapmıyolar
   
 5. -gemi2012-

  -gemi2012- User

  belki forumda unutulmuştur bu dediğiniz
  ama oyunda tren yapıp 7 8 yan hesapla gezenleride siz unutmuşsunuz galiba onlar içinde bu cezaları verdiğiniz günleri görmek dileğiyle
   
 6. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Gerekli mercilere iletebilirsiniz.

  Türkiye Takımı!
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 7. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  İyi güzel :) bana hakaretten cezai işlem uyguladınız da diğer tarafın yazdıkları size göre normal benim yazdığım mı hakaret? Yani bir işlem yapıyorsunuz en azından hakkaniyetli ve doğru yapın. Okuduğunu anlamakta bir meziyettir.

  Bu arkadaşın "Genel Konular" bölümünde şu anda 3. sayfada ve 8. sıradaki "Tren" konusundaki yazdığı ve benim ona yazdıklarımı silerek gelip bu konudaki mesajımdan hakaret bahanesi ile sadece ama sadece bana cezai işlem uygulamanız ne bileyim artık o kadar çok oldu ki bu olaylar artık şaşırmıyorum.

  Ya hadi Tren konusundaki mesajları sildiniz peki bu konudaki yazdıkları normal mi? Gerçi benim sorduğumda soru işte :) :D

  Kendisi yazmış mesela. Bir yerde "şerefi olmayan" vs tarzında yazdığını ve buna gayet normal diyor. Hatırlıyorum o zaman da ceza almamıştı. Şerefi olmayan demek ******** demek değil mi ? Peki bu hakaret olmuyor mu ?

  Bu konudaki mesajında K ile başlayan zat diyerek durduk yere bana sataşıyor ben avatarından yola çıkarak ve benim yazdıklarına da gönderme yaparak yazdığım bir şeyi hakaret diyerek sadece bana cezai işlem uyguluyorsunuz. Dediğim gibi be ilk değil.

  Son olarak oyunu oynamama sebeplerimi yazıyorum diye tutuyorsunuz "oyunu oynamayan birisinin şikayet etme hakkı yok" veya "Oyunu oynamıyor işte gelip oyunu kötülüyor" diye kaç kere banladınız. Yahu gelip buraya oyunu şu şu şu sebeplerden dolayı oynamıyorum veya oynayamıyorum diye yazmak nasıl forumdan banlama sebebi olabiliyor ? Bir çok online oyun oynadım ve oynuyorum. Onların forumlarına giderek oyunda olan bir sorunu yazdığımda hiç banlanmadım.

  Şimdi yine bu mesajı da silebilirsiniz belki yine banlarsınız. Ama er ya da geç adalet yerini bulacaktır.
   

Sayfayı Paylaş