OYUN KAPATILACAK

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ADAM35 tarafından 10 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Kimseyi kayırdığımız söylenemez. 6 Kişinin 7 yan hesapla bir kişiye yüklendiği konuları unutmuşsunuz bu kadar seri takip ederken sanırım?

-Hesap paylaşımı yaptığını itiraf edenler.
    -Oyunu oynamayıp burada insanlara sataşanlar.
    -Oyunu oynamayıp forumu aşağılayanlar.
    -Oyunu oynamayıp buradaki oyunculara canları istediği sürece gelip hakaret edip gidenler.

Her zaman ceza alacaktır. Bunların ceza alması sizler için ayrımcılık gibi gözükebilir. Herşey göründüğü gibi değildir.

Eğer yan hesap olarak ceza aldıysanız bunu araştırmak lazım neden IP adreslerini çakıştığını.

Türkiye Takımı!

2. DaglıAcS

DaglıAcS User

darkorbit eskiden darkorbitti bi yaratıgı kesmek ıcın yarım saat ugrasırdık gruplar kurardık kesebılmek ıcın ey gıdı günler şimdi noldu ortalık corba oldu 500bın vuranlar tek atanlar aradabi bakıyorum eski sv acarlarmı diyede onuda yapmıyolar

3. -gemi2012-

-gemi2012- User

belki forumda unutulmuştur bu dediğiniz
    ama oyunda tren yapıp 7 8 yan hesapla gezenleride siz unutmuşsunuz galiba onlar içinde bu cezaları verdiğiniz günleri görmek dileğiyle

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Gerekli mercilere iletebilirsiniz.

Türkiye Takımı!

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İyi güzel :) bana hakaretten cezai işlem uyguladınız da diğer tarafın yazdıkları size göre normal benim yazdığım mı hakaret? Yani bir işlem yapıyorsunuz en azından hakkaniyetli ve doğru yapın. Okuduğunu anlamakta bir meziyettir.

Bu arkadaşın "Genel Konular" bölümünde şu anda 3. sayfada ve 8. sıradaki "Tren" konusundaki yazdığı ve benim ona yazdıklarımı silerek gelip bu konudaki mesajımdan hakaret bahanesi ile sadece ama sadece bana cezai işlem uygulamanız ne bileyim artık o kadar çok oldu ki bu olaylar artık şaşırmıyorum.

Ya hadi Tren konusundaki mesajları sildiniz peki bu konudaki yazdıkları normal mi? Gerçi benim sorduğumda soru işte :) :D

Kendisi yazmış mesela. Bir yerde "şerefi olmayan" vs tarzında yazdığını ve buna gayet normal diyor. Hatırlıyorum o zaman da ceza almamıştı. Şerefi olmayan demek ******** demek değil mi ? Peki bu hakaret olmuyor mu ?

Bu konudaki mesajında K ile başlayan zat diyerek durduk yere bana sataşıyor ben avatarından yola çıkarak ve benim yazdıklarına da gönderme yaparak yazdığım bir şeyi hakaret diyerek sadece bana cezai işlem uyguluyorsunuz. Dediğim gibi be ilk değil.

Son olarak oyunu oynamama sebeplerimi yazıyorum diye tutuyorsunuz "oyunu oynamayan birisinin şikayet etme hakkı yok" veya "Oyunu oynamıyor işte gelip oyunu kötülüyor" diye kaç kere banladınız. Yahu gelip buraya oyunu şu şu şu sebeplerden dolayı oynamıyorum veya oynayamıyorum diye yazmak nasıl forumdan banlama sebebi olabiliyor ? Bir çok online oyun oynadım ve oynuyorum. Onların forumlarına giderek oyunda olan bir sorunu yazdığımda hiç banlanmadım.

Şimdi yine bu mesajı da silebilirsiniz belki yine banlarsınız. Ama er ya da geç adalet yerini bulacaktır.