Oyun kasıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÐλŁ¥λИ-55 tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. biri bana yardımcı olabilrimi kafayı yiycem 2 gündür pc yapamadığım kalmadı oyun donuyor gezerken bieşy yok savaşa giriyorum konfi değişirken oyun bi donuyor 3-4 sn öyle kalıyo gerken herşeyi yaptım ama olmıyor bu kasma değil donyor kalıyo bu nedne dolayı böyle biri cvp versin

2. Merhaba ,

Flash Player güncel değilse güncelleyiniz. Ayrıca flash player ayarlarını da yaparsanız faydasını görürsünüz.

Sağ tıklayın ve Ayarlar'a basın.

Daha sonra ilk baştaki bölüme

Donanım hızlandırmayı etkinleştirin.

Son ayarlama ise 3. sıradaki bölüm.

Buradan da depolamayı manuel olarak en sona getirin ve Sınırsız yapın.

Flash Player daha iyi verim sağlayacaktır.

Ayrıca tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini sık sık ( Her gün yada 2-3 günde bir ) temizleyebilirsiniz. Farklı tarayıcılar ile denemeler yapıp en iyi verim aldığınız tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Tarayıcı olarak Yandex önerebilirim.

İyi forumlar.

3. viper1903

viper1903 User

bide kasarken pcnin cpu kullanıma bakarsan eğer pc de cpu kullanımı yuksek ise o da kasmasına sebep oluyo
    başka bi öneride tarayıcı değiştir opera tarayıcısı nı denemeni tavsiye ederim

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

konu hakında gerekli bilgi verilmiş kilitlenmesi uygundur

keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.