Oyun Kasması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve gezici35 tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gezici35

gezici35 User

Sayın yöneticiler artık şu oyunun kasma problemine kısa sürede çözüm bulun çok uzun zamandır millete oyun kasmasıyla işkence yapıyorsunuz. Bu kasmalarda kesinlikle bilgisayar özellikleri ile ilgilide değil. En az 3 aydırda şu açık arttırmayı oturtturamadınız ya oyunu komple 1 hafta kadar kapatın tüm sorunları halledin ya da oyunu açık tutuyorsanızda 3 ay içerisinde bu problemlerin çözülüp giderilmesi gereklir, çalıştıgınız kişileri değiştirin veya sıkıştırın. Gerçekten oyun oynarken ben sinir olmak istemiyorum oyundan zevk almak istiyorum artık şu oyunun problemlerini çözün.

İyi çalışmalar...

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Oyun performansının düzeltilmesi adına gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır. Bu konuda anlayışlı ve sabırlı olmanızı bekliyoruz. Teknik ekibimiz gerekli yerde gerekli zamanlarda gerekli performans iyileştirmeleri yapmaktadır.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.