Oyun Lagından Ebedi kapıda patlıyoruz haksızlık

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 26 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. PC harika internet süper hiç donma yok bişi yok kapıdaki 30 dk bi gelen lag yüzünden çok 300 lerde patladım bu haksızlık değilmi lanet olsun, 2020 olmuş yıl hala lagtan patlıyoruz özellikle bu kapı gelince lag oluyor yeter artıkkkk

DAVLÂTURİ™- bunu beğendi.
  2. BALE1I

BALE1I User

chatta admine laf söylediğim için 2111 e kadar ban attı sonra oyuncu ararsınız kardeşim

3. *EFSANE*

*EFSANE* User

oyunda çok büyük sıkıntılar var sizlerden sabırlı olmanızı bekliyoruz.mevcut sıkıntılar her zaman oluyor ama teknik ekip her zaman çok çalışıyor biliyorsunuz ki gece gündüz uyumadan yıllardır bu sıkıntıları gidermeye çalışıyorlar.çok yakında atomu parçalayacaklar ve bütün sıkıntıların çözüleceğine dair inancımız tam.lütfen sabırlı olun bize güvenin desteğe devam edin,2021 de herşey daha güzel olacak...(ironi yaptım...izahı artık mümkün olmayan konular mizah konusu olur.)

4. husoooo1

husoooo1 User

bende demin lagdan dolayı 240. dalgada patladım.boyle oyun olmaz olsun

Son düzenlenen: 26 Kasım 2020
  5. etkinlik 1 ay uzatılsın hedefler ve bilet yeniden sıfırlansın gelsin

6. Supporta yaz diyecekler ama supporta yazınca şu cevabı alacaksın.
    " Ebedi kapıda bir tek hakkınız var. O sebeple hakkınızı iade edemiyoruz. Saygılarımla... "

Nereden mi biliyorum? Çünkü bana da aynısı oldu :(

7. kış etkinliklerinde daha güzel takvim ve modüller atar etkinliğin 0 lanmasına gerek yok

8. sen öyle dedikten sonra sorun yok

..blade..53 bunu beğendi.
  9. ℓαηeт

ℓαηeт User

merkez calisiyor :DDD

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Genel olarak bir sorun bulunmaktadır, Lütfen sabırlı olunuz bu gibi durumlar unity sisteme geçdiğimiz de komple kalkacağını düşünüyorum.

İyi Forumlar.

11. Al işte, az önce kapıya atladım, kapı dondu, bekledim bekledim yok, oyuna F5 attım, güm. Hem de 101. dalgada :/

12. kilitlenebilir

13. Oyun sorunlarını yönetim dahil herkes biliyor.
    Bari kapıda iki üç hak ver de insanlar mağdur olmasın.

300. dalgada oyun sorunlarından patlayınca bırak oyunu, hayata küsüyor insan. O kadar ilerleme kaydediyorsun, bir patlıyorsun, bütün emekler çöp.

Son düzenlenen: 1 Aralık 2020
    ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  14. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.