Öneri oyun oynamak zorlaştı!

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve dgf tarafından 12 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. dgf

dgf User

merhabalar ; bu yeni gelen modüller ile artık 4 atış ile patlıyoruz. bırakın kaçmayı 4 atışta bitiyoruz , mümkünse yeni açılan serverde pve gibi uygulama burayada gelsin , yani bi haritada rahat dolaşılmıyor. bazılarının aklına gelebilir pve oynayacaksan yeni açılan yere git diyebilirler ama tr3 de 2 çar yaptım emeğim çok , yeniden sıfırdan başlayıp kendimi yıpratmak istemiyorum. lütfen yani oyunu normal oynayanlarıda düşünün , oyundan soğutmayın bizleri

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşanan zorlukları ve kolaylıkları tüm oyuncular yaşamaktadır. Her oyuncunun şansına bağlı olarak belirtilen modülleri kazandığı bir durumda ne yazık ki sizi pek haklı bulamıyorum. İçerik açısından gelişmesi oldukça doğal olan DarkOrbitin ilerleyiş eklentisi olarak yenü kararsız modülleri eklemesi çoğu oyuncu tarafınca hoş karşılanmıştır. Tabi ki bu durum herkes tarafından sevilmeyebilir. PvE gibi uygulamaların PvP haritalarına getirileceğini düşünmüyorum. Oyun başı kazanılan şirket güvencesi ilerleyişin belli bir kısmına kadar sürmektadir. PvP oyunu olduğundan dolayı savaşları hoş karşılamak gerekiyor.

İyi Forumlar.

3. smoonrise

smoonrise User

Bir anket oldu biz mi kaçırdık biz mi fark etmedik , nasıl oluyorda çoğunluk beyendi diye yorumlanıyor pek anlam veremedim , forum yorumlarına bakıp karar veriliyor ise forumda katılımcı olanlar oyunun yarısı bile değil hatta çeyreği değil . Sabit bir kitle harici chatte ban alan , oyunu açılmayan sorun yaşayan olmasa foruma gelecek oyuncu yok nasıl oluyorda bu kanıya varılıyor beyenildi diye .
    Eternal kapısındaki buglar ile alınan modülleri kullanmak tabiki çoğunluğun işine yaradı yada daha önceki buglardaki silinmeyen envanterler ile elindeki elitler ile eternalden alınan malzemeler ile modüller fullendi tabi kimse sorgulamaz ki artık !

Merkez yada TR ekibi kim karar veriyor ise bu modülleri beyenen oyuncu çoğunlukta diye şunları hesapladı mı ?

GG bugundan alınan elitler uridiumları , geliştirme ve birleştirmede yapılan bug ile alınan pro lazeri ve bo3 leri üstüne 16 lvl yapma bugu , Crumium ile alınan bo3 leri ve bunların yardımları ile yapılan eternal ve kesilen mid ile ve tabi eternal bugu ile alınan modüllerden hangi oyuncu kitlesi rahatsız olur ki 1 hafta gemisi kapanmış açılmış yada Şp silinmiş zaten eternal kapısı ve elitleri ile zaten silinen Şpleri kapıdan alıyorlar misli ile
    Birde bu açıdan bakılsın merkeze iletin bence modüllerden öyle memnun bir çoğunluk yok adil elde edilse bile oyuncular arasındaki güç dengesini aşırı bozduğundan etki yüzdeleri düşürülmesi gereken bir yenilik .

Son düzenlenen: 18 Ocak 2021
  4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Tartışma / Görüşler bölümünü takip edebilirsiniz.
    Forum kanalı ile oyun bir bütündür. Bütün oyunlarda olduğu gibi.
    Kesin görüş bildirisi değildir. Genel bir bildiri olarak düşünelim.
    Bug konusu Merkez Ekibe bağlı bir durumdur.
    Merkez Ekibe yönelik yapılan geri bildirimlerde Forum Kanalı ve Chat Kanalında oyuncuların görüş ve sorun dile gitirdikleri belirtilir.

Bug konusunun içeriği olmadığından dolayı tekraren aynı açıklamaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Genel olarak Forum Kanalını takip eden bir oyuncu olarak açıklamalarımıza hakim olduğunuzu düşünüyorum.

İyi Forumlar.

5. smoonrise

smoonrise User

Son kez açık yazayım anlaşılamıyor demekki yada anlaşılması zor oluyor olabilir .

Genelin fikrini belirlemek için ; Katılımcıların değil Kullanıcıların hepsi gerekir ...

( Merkez yada TR ekibi yorum yaparken altını çizecek o zaman kelimenin , geri bildirimlere katılanların içerisindeki çoğunluk memnun diye genel kanı değil foruma katılımcı olanlar )

Buglar konusunda yazılanlar zaten TR ekibine ait değiş düşünceler , TR ekibinin karar verme yetkisi olmadığını biliyorum TR ekibi sadece iletişim için aracı olan bir birim o kadar . Benim belirttiğim bugların yardımı ile elde edilen haksız modüllere sevinen olacaktır tesbiti .
    Daha doğru anlaşılmıştır umarım bu açıklamalardan sonra yazdımlarım karşılık dialog olması sorun çıkmasın diye cevap yazmıyorum size tekrarında kolay gelsin hayırlı mesaiiler size .

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Alıntıda belirtildiği üzerine oyunculara anket açalar oylama işlemleri yaptırmamaktayız. Görüşlerini belirten oyuncuların sorun ve içerik bilgisi raporlanmaktadır.
    İyi Forumlar.

7. Maalesef her oyuncu oyundaki zorlukları eşit yaşamıyor. Bug ve botçulara sadece şeref cezası verildiğinden haritalar bunların kurduğu klanların eline geçmiş durumda.