Duyuru Oyun oynanmıyor.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZONGULDAKLIM tarafından 29 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyun oynanmıyor böyle birşey olamaz ne kadar bela varsa hepsini bu serverlara bu duruma düşürenlere gelsin. Paramız ile rezil olan tek oyunuz indirim vip ve tğ şp lerim boşa gidiyor. Yazıklar olsun size.

2. Merhaba,

Oyundaki sorunlar hakkımızda bilgimiz vardır.
    Akşam üzeri özellikle sürekli bağlantı kopmaları yaşanmıştır.
    Konuyu üst birimlerimize iletiyoruz ve gerekli raporlamalar yapılıyor.
    Biraz daha sabırlı ve sakin olmanızı rica ediyorum..

İyi forumlar.

3. Güçlendirici, vip, indirim paketi telafisi istiyoruz !

4. Merhaba,

Konuyla ilgili isteğinizi oyuncuların genel beklentisini üst birimime aktaracağım.
    Lütfen sizde biraz sakinliğinizi koruyup bizlere yardımcı olmaya çalışın.
    Bizler size gerekli özeni gösteriyoruz ve isteklerinizi, sıkıntılarınızı dikkate alıyoruz.

İyi forumlar dilerim..

5. 3 haftadir yapmamislar simdi yapacaklar oyuncu mkagdur etmeyi ne kadar cok seviyorlar nasil olsa uri cekiyoruz ya niye yapsin oyunu demi
    suan tr1 de ayni ya mileti sogutular oyundan yeminle tiskiniyorum artik oyunu oynamayi

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  6. Birinci gün sakiniz, ikinci gün sakiniz, üçüncü gün yine sakiniz, dördüncü gün yine sakiniz ama artık olmuyor.... Sizinle alakalı bir problem olmadığını biliyorum ama NİTELİKSİZ, SORUMLULUK BİLİNCİ OLMAYAN, SOL BEYİNLİ ROBOTİK DARKORBİT EKİBİ taleplerimizi yerine getirmekten aciz.. Oyunun sonu geliyor, biz de deliler gibi hâlâ başında bekliyoruz...

7. Merhaba,

Konunun uridium ile alakalı olduğunu düşünmüyorum , bende sizler gibi bir oyuncuyum uridium çeken üye oyun kötü olsada kötü olmasada örneğin sıralama oynayan bir arkadaşımız bu uridium'u alacaktır. Tabiki bu benim şahsi düşüncem sizler katılmak zorunda değilsiniz.
    Çözülmesini bizde ekip olarak istiyoruz ve elimizden geleni yapıyoruz.
    Şuan için beklemekten başka bir yol gözükmüyor size şu zaman oyun düzelecek desek yalan söylemiş oluruz ve bunu istemeyiz .

Sakin olma konusunda haklı olabilirsiniz , bizler sizin mağduriyetinizin zaten farkındayız.
    Üst birimlerimiz raporlamaları yapmaktadır.
    Bir önceki cevabımda arkadaşımıza bahsettiğim gibi şuan için beklemeniz gerekmektedir.
    Teknik sorunların en kısa zamanda çözülmesini umuyoruz..

İyi forumlar dilerim..

8. nonono20

nonono20 User

Maalesef ki hakaretler haricinde olabildiğine haklısınız. Keskin sirke küpüne zarardır, nihayetinde şunu unutmamakta fayda var.
    Darkorbitin tüm gelir kaynağı oyunculardır neredeyse. Lütfen kimin kime ihtiyacının oldugunu bilmekte fayda vardır. Şayet beklemekten sıkıldıgınız noktada oyunu bırakmakta fayda vardır, güzel hizmet oldugu zaman herkesin zevkle döneceğinden eminim. Lakin şu şartlarda bende oyunu bırakmayı düşünüyorum. Yumurta kapıya dayandığında elbette darkorbit ekibi elini taşın altına koymak mecburiyetindedir.

Bu tabiki sizin şahsi iradenizle alabileceğiniz hassas bir konudur.

Sakinliğinizi korumanızı ve sizin bizim gibi birer birey olan forum yetkililerini zor durumda bırakıcak sözler sarf etmemenizi öneriyorum.

İyi forumlar.

9. Modum 1 hafta değil 2 hafta değil 1 aydır bu sorunları yaşıyoruz ondan önceki TR5 sorunlarını saymıyorum ayıptır ya destekler vipler hepsi çöp oldu kapılar yanıyor sen olsan ne yaparsın. Şu an oyun gene gidip geliyor kapı yapmıyoru 5-2 de bile yaratıklara patlıyor millet. Ayıptır bu iş vip para urisyuma gelince hata olmuyor ama para ile rezil oluyoruz bu oyunla

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu sorununların hepsini bizlerde sizin gibi karşılaşıyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapıb bu sorunların hepsini merkez ekibe rapor ediyoruz. Lütfen biraz daha sabırlı olun.

İyi forumlar.

11. .Paradoks. niye yabanci serverlerde bu sorun yokda bizde var almanya severide birlesdi ama sorun cozduler bizde tr1 tr5 3 haftaya yakin magduruz sen olsan uri cekermisin alis veris yaparmisin ben sahsen artik kurus vermiyorum elimden geldigi surece de girmeyecegiz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Eylül 2018
  12. Merhabalar bu konuda yanılıyorsunuz. Başka sunucularda mevcut ben yabancı severde oynuyan birisi olarak söylüyorum.

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Mesajınızı okuna bilir olması için düzenledim.

Türkiye sunucularında yaşanan sıkıntılar diğer sunucularda da mevcuttur. Bu durumu merkez ekibe rapor etdik. En kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.