Oyun Pencere Problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve CeLLaT41 tarafından 12 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CeLLaT41

CeLLaT41 User

Neden hiçbi şey göremiyorum?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
  2. Aliens

Aliens User

Muazzam bir şey yahu. :D Oyun şuan çok büyük sıkıntılar yaşadığı için böyle.

Yani ne denir ki? Bu kadar sorunlu bir oyunda şimdi ben kapıda ilerleyip sıralama yükseltmek istiyorum. Ama gel de bu şekildeyken yap. Bunun bir tazmini olması KESİNLİKLE gerekiyor...

3. R-310 roket bide havai fişek verirler belki bunu verirken kalpten giderler. Ağır olmasın adamlara

4. Aliens

Aliens User

Bana kalırsa üçer gün veya en azından ikişer gün sıralama sürelerini kaydırmaları ve uzatmaları lazım. Oyun inanılmaz bozuk. Bu şekilde ilerleyemedik ki...

5. Merhabalar,

Bugün bir bakım çalışması yapıldı. Sorun hala devam ediyorsa geri dönüşünüzü bekliyorum. Oynadığınız sunucu nedir ?

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
  6. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Sorun devam mı ediyor mu ? girip baksanıza yahu. Değişen tek şey dünden bugüne geldik aynı. Mesele sizde değilsiniz bu şirket

7. Merhaba,

Sorun sunucudan sunucuya değişmektedir. Bir sorun bütün sunucular da olmuyor. Girip bakmayı elbet bizde biliyoruz fakat bende herhangi bir sorun gözükmüyor.

İyi Forumlar.

8. CeLLaT41

CeLLaT41 User

Sorun hala devam etmekte. Bugün bakım çalışması yapıldı demişsiniz fakat konuyu açmamdan 2 gün öncesinden başlamıştı problem. Darkorbittir arada olur böyle diye bekledim fakat geçmiyor.

9. Merhaba,

Oynadığınız sunucuyu yazarsanız, gerekli bilgileri edinip geri dönüş sağlayabilirim.

İyi Forumlar.

10. CeLLaT41

CeLLaT41 User

Sorun düzeldi kilitlenebilir.

11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.