Duyuru Oyun Problemleri

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve Minerva tarafından 2 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Minerva

  Minerva Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Şu anda DarkOrbit'te birkaç oyun sorunuyla karşı karşıyayız. Oyunumuz arka planda karışık kod sorunları nedeniyle güçlü türbülanstan muzdarip. Teknik Ekip sorunları belirledi ve mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalışıyor. Ancak her şeyi düzgün bir şekilde onarmak için biraz zamana ihtiyaçları var ve bu nedenle her şey nihayet düzeltilinceye kadar biraz zaman alabilir.

  Bu yüzden bir süre daha sabırlı olmanızı istiyoruz. Merkez Ekip oyun zevkinin bazılarınız için kötü bir şekilde etkilendiğini biliyor ve bu durumdan dolayı özür diliyor.

  Problemler çözüldüğünde durumla ilgili güncelleme duyurusu paylaşılacaktır.

  Sabrınız için teşekkür ederiz.

  Darkorbit Türkiye Ekibiniz
   
 2. Minerva

  Minerva Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Son birkaç gündür deneyimlediğimiz can sıkıcı oyun sorunları nedeniyle bir bonus kod oluşturuldu. Merkez Ekip durumdan dolayı özür diliyor ve bugünkü güncelleme ile hataların çoğu çözülmüş olsa da çalışmalarını sürdürdüklerini belirtiyorlar.

  Ancak oyun içerisinde Birleştir menüsü ve başka noktalarda hala bazı hatalar mevcuttur. Bu nedenle Chromin Telaşı etkinliği, bununla ilgili bir duyuru yapılana kadar, ileri bir tarihe ertelenmiştir. Merkez Ekip tüm hataları incelemekte ve bunları olabildiğince hızlı bir şekilde düzeltmeyi ummaktadırlar. Bunun sonrasında Chromin Telaşı etkinliğinin ne zaman başlayacağı ile ilgili duyuru gerçekleştirilecektir.

  Kod: HASSLE

  İçerik:
  • 3 günlük %50 TP
  • 3 günlük %50 ŞP
  19 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir.

  İyi oyunlar dileriz.
   
 3. Minerva

  Minerva Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Hala mevcut oyun problemlerinin bir kısmı devam etmektedir. Yazılımcıların gerçekleştirecekleri incelemeler ve muhtemel hata düzeltmeleri amaçlı yapacakları testler için zamana ihtiyaçları bulunmaktadır. Bazı sorunlar nedeniyle R-Zone haritası bir süreliğine aktif olmayacaktır. Umuyoruz ki en kısa sürede mevcut sorunların çözümü gerçekleştirilir ancak bu olana kadar sizlerin sabırla beklemesi gerekmektedir.

  Durumla ilgili güncelleme olduğunda duyurusu gerçekleştirilecektir.

  İyi forumlar.
   
  Se7en bunu beğendi.
 4. Minerva

  Minerva Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Şu an oyun içerisinde pek çok problem yaşanmakta, özellikle de bağlantı sorunları. Sorunlar ve bunların raporları yazılımcılara iletilmiştir ve üzerinde çalışmaktadırlar. Sorunun çözümü için biraz zamana ihtiyaçları var ancak umuyoruz ki en kısa sürede çözüm gerçekleşecek ve oyuna tekrar giriş sağlayabileceksiniz.

  Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler.

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş