Oyun sayfası Donuyor - Kitleniyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •••ŚΛИ©ΛΚŦΛЯ••• tarafından 11 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyun sayfasında son yapılan güncelleştirmeden sonra sürekli bir donma mevcut. Söz gelimi oyun ekranında hedefler penceresini yada birleştir penceresini tıkladığımızda oyun donup kilitleniyor. Tekrardan çıkış alıp yeniden giriş yapmak durumunda kalıyoruz. Bu durum artık çok can sıkıcı bir hal aldı, çıkış alıp başka bir hangara girdik diyelim, oyuna girer girmez oyun donuyor!.. İnternet hızımı kontrol ettim normal. FSP : 11 -12 aralığında her şey normal.... Supporta yazdım, çalışıyoruz diyorlar! Son güncellemeden bu yana çok zaman geçti ama oyun kitleniyor!...

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  2. Merhaba,

Çerezlerinizi temizlemenizi düzelmiyorsa temiz kurulum sağlamanızı ardından bana dönüş sağlamanızı bekliyorum.

İyi Forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.

3. Sayın yetkili, söylemiş olduğunuz üzere Darkorbit istemci dosyalarını uninstall seçeneği ile kaldırdım. CCleaner ile çerezleri temizledim. Hatta vindows Prefetch ve Temp dosyalarını da sildim. Sistemi restart ettikten sonra istemciyi indirip yükledim. Sorunsuz yüklendi ve oyun penceresi açıldı. Oyuna giriş ytaptım, hangarda ekipmanları kontrol etmek için girdim birinci konfigürasyondan ikinciye geçtim ve oyun kitlendi!.. Kilit , sayfayı yeniden yükle, ana sayfaya dön hiç bir seçenek işlemez oldu. Sil baştan kapat yeniden giriş yap!.. yani değişen bir şey olmadı. Oyun ekranında da benzer sorunlar yaşıyorum. birleştir penceresini açıp ekipmanlara bakmak istiyorum oyun kilit oluyor. aynı sıkıntıyı yaşayan var mı diye chatten de sordum, maalesef var!.. Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dilerim.

4. Merhaba,

Konuyu üstlerime ilettim. Şimdilik sizden tek ricam support kanalına videolu şekilde bir ticket atmanız olacak. Gerekli işlemlerin yapılması için elimden geleni yapıyorum.

Support ile nasıl iletişime geçeceğinizi veya ne yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

5. •••ŚΛИ©ΛΚŦΛЯ•••

Merhaba sayın yetkili,
    Uzunca bir araştırmadan sonra sorunun yükleme installer prg olarak yapılan yeni güncellemede sadece 64 bit windows versiyonuna uygun olarak geliştirildiğini anlamış bulunmaktayım. Oysaki bundan bir zaman önce 32 bit windows sürümleri için yükleme yönergesi mevcut olup herkes kendi windows versiyonuna uygun olanı yüklüyordu. Şu an yapılan son güncelleme ile sadece 64 bit win10 programına uygun bir güncelleme geldiği için 32bir win7 ve diğer versiyon kullanıcıları maalesef donup kitlenme sorunu yaşıyorlar. win 10 64 bit pc de ara sıra donmalar olsa da oyun tekrardan oynanabiliyor bizzat denedim. Lakin win 7 32 bit versiyonda oyun gerek oyun ana ekranında hangara girince gerekse oyun ekranında birleştir bölümüne girince malesef donuyor. Bilgilerimi paylaşma sebebim, hani olur da merkeziniz belki bu konuda çalışma yapmak isteyebilir. Zira Türkiye koşullarında halen windows 7 32 bit prg kullanan insan sayısı oldukça çok. İyi çalışmalar diliyorum.​

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  6. Mineral

Mineral User

Ben windows 10 VE 64 bitte pcde oyunda donuyorişaret bile alamıyorum çoğunlukla pc ram ekran kartı ve işlemci normal şartların çok üstünde olmasına rağmen.Bence başka nedenlerden dolayı sorunlar.

7. oyuna reset gelse kapı yapamıyorum çok donuyo ve kopuyo oyundan bugün 2 kere patladım

8. Akadaşım dediğin konulardan da kaynaklanıyor olabilir, olmaz diyemem bunun için test etmekj gerekiyor. Lakin şunu bizzat tst ettim, evde üç bilgisayarımız var ikisi win7 profesional diğeri win10 programı kullanıyor. win7 lerde oyun kilitleniyor f5 dahi atamıyorsun!.. Yada hangarda girdin ekipman dizeceksin yada değişiklik yapacaksın bir iki saniye sonra oyun kilit!... Bu durum win10 kullanan pc de olmuyor. Bariz bir şekilde güncelleme cap leri win10 için yapılmış olmalı ki diğer programlarda kitleniyor. Konuyu supporta yazdım ama çözümsüz yaklaşımlar sergileniyor, yada ilgilenilmek istenmiyor!.. Üzücü ama gerçek bu. Son gelen güncelleme ile de oyunun 32 bit ve 64 bit versiyonu olmadığı için bu kilitlenme seçeneği devam ediyor. Ne zaman düzelir, yada düzelir mi bilmiyorum. Yoruldum rapor etmekten artık etmiyorum... İyi oyunlar diliyorum.

Katılıyorum, geçen kappa yapayım dedim, rezil oldum!.. Oyun donuyor durduk yere patlıyorsun.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2021
  9.  
  10. Bu sorun bende de mevcut bazen oyun kitleniyor ve kapatıp yeniden açmak durumunda kalıyorsun..

11. Aynı sorunu bende yaşıyorum .

12. çerezleri temizleyince OLMUYOR bilmenizi istedim

13. Merhaba,

Arkadaşlar mesajlara alıntı yapmayışımın sebebi hepinizi yapacağım için görüntü kirliliği oluşturmamak adına.

Sorun bilgimiz dahilinde olup Merkez Ekibe raporlanmıştır. Sabrınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Gerekli çözümler üretilecektir.

İyi Forumlar Dilerim.

DARK302 bunu beğendi.
  14. CLASSİ

CLASSİ User

Çerezle onunla bununla hiç alakası yok. Oyun 2 ay önce versiyon güncellemesi yapıldıktan sonra hep donuyor ve kitleniyor. Donmalarda genelde kurtarma şansınız oluyor ama dank diye ekran kitlenince her iki pencereyi kapatıp tekrar açana kadar patlamış oluyorsunuz. Diğer kapılarda 5 hak olduğu için bu kitlenmeleri sıkıntı yapmıyorum ama çok ihtiyacımız olduğu halde ebedi kapı yapamıyoruz mutlaka kitleniyor. Dikkatimi çeken şey bazen zırt pırt kitlendiği halde geçen mimesis etkinliği haritasında hiç kitlenmedi. Bundan anladığım şu merkez her şeyin farkında bazı şeyleri çözebiliyorlar ancak tüm oyundaki sorunu çözebilmiş değiller. Bunu 2 ay önce de yazmıştım forum admini tamam yukarı rapor ediyorum demişti. Siz de raporlamaya devam edin. Beklemedeyiz.

Son düzenlenen: 5 Nisan 2021
  15. h3llktv

h3llktv User

Çözüm üretildiği falan yok gibi oyun daha kötüye gidiyor. Doge Ay a giderde bu oyun bir yere gitmez

16. Arkadaşlar ben bı çözüm buldum denemek isterseniz siz bilirsiniz en azından idare edersiniz baslat sayfasını ayrı sekmede oyunun diğer sayfasını başka bir sekmede kullanmayı deneyin ben şimdilik öyle yapıyorum bunu denedikten sonra daha donma yaşamadım .

17. gg sayfasında veya posta k. da bırakıncada donmuyor.hangarda bırakınca donuyor bende denedim.ama edebi kapıda her halükarda donuyor.özellikle belirteyim bu kapıda haritanın bi yarısından diğer yarısına geçerken takılıyor ve donma yapabiliyor.birleştire basınxca donabiliyor.

18. merhaba Arkadaşım,
    Tespit ettiğin hatalar konusunda kesinlikle haklısın. Aynen senin yaptığın gibi üç değişik pc de oyunu denedim win 10 uyumlu diğerlerinde çakılıyor. Win 10 dada kısa süreli olsa da donmalar oluyor. En azından bu oyun sadece win 10 da oynanabilir diye uyarsalardı değil mi?

Merhaba kullandığın windows parogramı ney, bir de pc ram ve ekaran kartın kaç gb onu yazabilir misin arkadaşım.

Merhaba arkadaşım, hangi windows programını kullanıyorsun? Zira ben çerezlerimi düzenli olarak CCleaner ile silerim, arkasından bir de windows Prefetch dosya klasürü içini ve Temp dosyasını da düzenli olarak temizlerim. Yani çerez muhabbeti, çözüm üretemeyenlerin avuntusu durumundan öteye gitmiyor maalesef. Artık başka bir bahane sunmaları gerekiyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Nisan 2021
  19. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği art arda yazmak forum kurallarına aykırıdır bu yüzden mesajlarınızı birleştirdim.
    Lütfen forum kurallarına uymaya özen gösteriniz.

İyi oyunlar dilerim.