Oyun sayfası Donuyor - Kitleniyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •••ŚΛИ©ΛΚŦΛЯ••• tarafından 11 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mineral

Mineral User

Merhaba arkadaşım, hangi windows programını kullanıyorsun? Zira ben çerezlerimi düzenli olarak CCleaner ile silerim, arkasından bir de windows Prefetch dosya klasürü içini ve Temp dosyasını da düzenli olarak temizlerim. Yani çerez muhabbeti, çözüm üretemeyenlerin avuntusu durumundan öteye gitmiyor maalesef. Artık başka bir bahane sunmaları gerekiyor.[/QUOTE]
    Bu büyük bir buluş tebrik ederim:D

2. benim vindows 10 gene donuyor çıkıp girmek zorunda kalıyorum sürekli 3 dakikadan fazla oyunda kalamıyorum

3. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

1 gündür bende aynı sıkıntıyı yaşamaya başladım. anlamsız şekilde donuyor ve geri gelmiyor cleint.

4. CLASSİ

CLASSİ User

Arkadaşlar, bu donma kitlenme muhabbeti herkeste var sanırım. Belki benim masa üstü pc dendir diye başka pc lerde de denemesini yaptım. Bir başka kişinin masa üstü ve bir başka arkadaşın çok yeni ve pahalı dizüstü pc de denedim. Yine donma yine kitlenme ile karşılaştım. Maalesef yeni bir client veya adı artık her ne olacaksa başka yeni bir geliştirme yapılana kadar bundan kurtuluş yok.

5. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Üstlerimize ve ilgili birimlerimize tekrar tekrar iletiyoruz. En kısa zamanda çözüme kavuşacağını umuyoruz.

İyi Forumlar.