oyun sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve P£HLİVAN tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. P£HLİVAN

P£HLİVAN User

slm iyi günler alfa kapısındyadım oyun bi anda gitti yeniden bagln dedim olmadı cıktm tekrar gireyim dedim giremedim ve kapm gitti yardımcı olursanız iyi olr adminler

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Keşke forum üzerinden bu tür konularınızı çözebilseydik ama maalesef oyun ile ilgili bir problemden dolayı kapınız gitmişse 48 saat içerisinde yeniden aktif olacaktır ama internet kaynaklı ise yapabilecek bir şey yok üzgünüm konu ile ayrıntılı sorununuzu supporta yazınız lütfen,diceksinizki aynı şeyleri yazmayın ama başka yazacak bir şey üzgünüm ki yok.

3. P£HLİVAN

P£HLİVAN User

oyundan kaynaklnan bir sorun oldu herkezin oyunu gitti oyuna 10,15 giremedim bnle alakası yok

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ozaman beklemekten başka çaremiz yok oyun kaynaklı ise şimdi gecikmeden supporta yazınızki probleme göre size dönülsün.

5. P£HLİVAN

P£HLİVAN User

ok saol krdeşim koly gelsn

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizde sağolun iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.