Oyun SORUNU !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Taçsızk®al tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DARKORBİT OYNARKEN ARA ARA HİÇBİRŞEY KIPIRDAMIYOR. BİRTEK BEN KIPIRDIYORUM SONRA BİR ANDA HERŞEY DÜZELİYOR.YARATIKLAR HIZLANIYOR FALAN SORUN BENDEN Mİ YOKSA OYUNDAN MI KAYNAKLI NET TE SORUN YOK DONMADAN ÇALISIYOR.AMA OYUNDA BÖYLE OLUYOR YARDIM LÜTFEN

2. Merhaba ;

Forumda büyük harf kullanmamaya özen gösteriniz.

Flash player'ınızı güncelleyip çerezlerinizi temizlemenizi öneririm.

Keyifli Forumlar.

3. sağolun inş olur

4. Prophecy

Prophecy User

Flash player'ınızı güncelleyip çerezlerinizi temizleyin
    İnternetinin yavaşlığından da olabilir

5. Merhaba ,

FMod'umuzun dediği gibi Flash Player güncel değilse güncelleyiniz. Buradaki konuyu incelerseniz faydası olacaktır.

Ayrıca haftada en az 1 kere tarayıcınızın çerezlerlerini ve önbellğini temizleyiniz.

İyi forumlar.

6. Kullandığın bağlantı benmki gibi 3G ise arada oyle problemler yasaman normal ama bu durumu en aza indirmek için cihaza en fazla 1.5 metrelik uzatma kablosu alıp pencere kenarında oynayabilirsin. Bence Flash Player ile pek bir alakası yok genelde güncel versiyon olur güncel olmasa oyuna girişte uyarı veriyor güncelleyin diye. Eğer 3G değilde normal internetten giriyorsan, internet hızıyla alakalıdır yine. Modemden kontrol et senden başka bağlanan varmı varsa eğer modem şifresini değiştir ve kullanmıyorsan modemin kablosuz bağlantısını kapat. İnsallah yardımcı olur :)

Bu arada normal internete giriş hızınla darkorbitteki bir değildir çünkü darkorbit interneti kesintisiz kullanmayı gerektiriyor, milisaniyelik bi kesintide bile hersey durabiliyor yani internet kaynaklı olmadıgını dusunme. %99 internettendir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Nisan 2014
  7. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Konu hakında gereklı bılgı verılmış kılıtlenmesı uygundur

Keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.