Duyuru Oyun Takımından Haberler

Konusu 'Geliştirme Blogu' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 18 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

  Merhaba,

  Size bazı iyi ve kötü haberlerimiz var.

  Kötü haberimiz;

  GA5 -1 ve GA4 -2 birleşmesinde ciddi bir sorun ile karşılaştık. Ne yazık ki birleşme işlemini bugün baştan başlatmamız gerekiyor. Cuma gecesi ya da cumartesi günü birleşmenin bitmiş olmasını umuyoruz, bunun için de takımdan bazı kişiler cumartesi günü de gelecek.
  Oyuncularımız için gerçekten acı veren bir şey olduğunun farkındayız ve bütün sunucu birleşimleri bittiğinde herkese güzel bir login bonusu vereceğiz, sadece bu sorun yaşayan sunuculardaki arkadaşlar ekstra hediye kazanacak.

  İyi haberimiz ise;

  Normalde server'larımız birden fazla oyun sunucusu ile çalışır, sonrasında ise haritalar farklı oyun sunucularına yönlendirilir. Performansı arttırmak amacı ile test sunucusunda bütün oyun sunucularını kapattık ve sadece 1 tanesini aktif bıraktık.
  Test sunucusunda 400 oyuncu ile yaptığımız bu test süresince lag ile ilgili muhtemel işaretler ve ipuçları aldık, burada çıkan sonuçları canlı oyun sunucuları ile karşılaştırdık ve başarılı bir şekilde performans artışı aldık.
  Amacımız bu yapılan testin sonuçlarını pazartesi günü bütün sunucularda aktif etmek. Ancak canlı sunucularda kesin başarı olacak diye bir garantimiz olmuyor, bazı hafta sonu koşullarını yeniden yaratmaya çalışacağız.
  Bunu yapmak için pazartesi öğleden sonra çift kapı ödülü etkinliğini yeniden etkinleştireceğiz. Bu etkinliğin ne kadar uzun süreceği ise etkinlik boyunca alınan performans testinin sonucuna bağlı olacaktır.

  İyi Günler Dileriz.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ekim 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş