Geri bildirim Oyun Yapımcısı Soruları Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ONURBEY

ONURBEY User

Yukarıda kırmızı ile belirttiğim yerler, gerçekten oyunun özeti gibi.
    Ne zaman oyuna girsem, birkaç klan sürekli savaş halinde, sürekli aynı kişiler ve sürekli TEHDİT, HAKARET, KÜFÜR :( yeter artık ya....
    Bana deseler ki bu oyunu yeniden sıfır gemi ile oynar mısın,? asla derim, Yeni oyuncunun bu oyunda eğer parası yoksa, bir yerlere gelmesi çok zor. Dediğin gibi eskiden olsa, yeni oyuncunun bir değeri vardı, şimdi tek atışta işi bitiyor.
    Bu vuruşların neden bu kadar yükseğe çıkarıldığına anlam veremiyorum. 2-3 atış hop patladın. Savaşmanın da bir değeri olmalı.
    Rütbeler gerçekten bana göre çok anlamsız bir şekilde duruyor. Tacın var ama; rütben Acemi Yüzbaşı :(

Ve en önemlisi yine yazıyorum; Şirket değiştirme ve klana girip çıkma zorlaştırılmalı, Bu büyük ölçüde, hakareti, tehditi, küfürü önleyecektir.

Saygılarımla.

2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bu gun ki son bildirimde ;Yerel Etkinlikler ve Etkinlik Güncellemeleri
    ..... Bugün yalnızca Türkiye sunucularında Vengeance gemisi için bir gemi tasarımı sunacağız. İlk başta söz konusu tasarımın yalnızca Türkiye sunucularında mevcut olacağını ve daha sonraki bir güncellemede de diğer sunuculara da sunulacağını bilmenizi isteriz...............yaziyor bu ayri birseymidir bugun denmis gec kalan bir bildirimmi? pusat tanmi bahsediliyor?

3. Merhaba ,

Yeni bir şey değil Pusat tasarımı hakkında yazılmıştır. Bir süre sonra diğer server'larada dahil edileceğini yazmışlar. Ayrıca ilerleyen günlerde uridium ile satılabileceği yazılmış.

İyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. tabutçu99

tabutçu99 User

eski darkorbit 6 ay onceki droidler iç içe girdi gemi hıpızlı donuyor lazerlerin gıdıs hızı sesi gemi yeteneklerinin buyuklukleri geri gelsin
    gelrise oyuna devam ederi gelmessede hergun skylap yapıp çıkarım :)

5. Merhaba ;

Tr forumu zaman zaman takip ediyorum.Aslında benim serverim ABD East.Yıllardır oynamaktayım Darkorbit i.

Öncelikle darkorbitteki en önemli sıkıntı Level farkının nerdeyse hiç olmaması.Örneğin Benim 50 milyar (24 Level) Tecrübe puanım var. 15 level adamla aynı konumda savaşıyorum.

Oyunun rekabet ortamına taşınabilmesi için öncelikle yüksek levelleri teşvik eden yenilikler olmalı Örneğin ;

1-) 23 level üstünde her levelde 1 ekstra dron verilmesi
    2-) Aynı şekilde her üst levelin gireceği harıtaların açılması.Yeni tür Canavarların bu haritalarda olması.
    3-) Yine levele bağlı olarak dron ve ekipmanların level geliştirlebilmesine olanak verilmesi.(16 Üstü level gelişimi)

Bu şekilde herkes bu üst levellerdeki ayrıcalıklara ulaşabilmek için daha çok çaba safr etmelerini sağlayacaktır.

S.H.A.M.A.N bunu beğendi.
  6. 1 ) Evet kesinlikle olmalı :D

2 ) JPA da Çeyrek Final e kalan ve üstteki oyunculara ödüller verilmeli. İlk 3 ise 1. %100 2. %50 ve 3. %25 ikramiye EURO ödülü almalı . 3. kişinin belirlenebilmesi içinde Yarı Final i kaybedenler kendi aralarında kapışmalı.

3 ) Uridium açısından daha zengin ödüller vaad edilmeli diye düşünüyorum. Demaner ve Hitac dışındaki hiçbir etkinlikte diroit tasarımı veya 16 seviyelik eşyalar verilmemesi kanaatindeyim.

Kolay gelsin :)

7. ®Kaan

®Kaan User

Evet yeni haritalar ve yeni tür npcler (güçlü güçsüz her türden) gelmesi de iyi olurdu

8. simdiki lazerler cok sacma olmus

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Sayın Adminler mademki goruslerimiz oyun kuruculara iletilicek yazma ,hakkimizi arama durumundayiz...eic rutbeler dustu cunku duyan duymayan mmo/vru gecti...sebebi ise LOW....bunu ayrintisi ile yazmamiz anlamsiz ,sizin sistem bunu bizden iyi goruyor ve gerekeni ne zaman yapacaginizi, ne zaman bu yeni bug lu lowu kapatacaginizi ,millet yine bol uriye rutbeye alismadan bunun onunu ne zaman alacaginizi daima durust oynayan bir oyuncu olarak sormak istiyorum ?

10. Merhaba ,

İletilmesi gerekenleri rapora ekleyip gerekli yere iletiyoruz. Biz ancak bu kadarını yapabiliriz yani iletiriz. Fakat merkez ne düşünür ne karar alır onu bilemeyiz.

İyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

daha çok turnuva ve etkinlik güzel ama içinde kayda değer ödül olmadıktan sonra kandırmacadan başka ne işe yarar, jackpot arenada ilk 10 kişiye ödül verilmesi güzel olur, çünkü ilk 10'a giren oyuncular hile yoksa iyi oynamış demektir. herşey bir tarafada siz önce şu program kullananları banlasınız daha iyi olmazmı, bunu yapın etkinlik falan istemiyoruz.

12. arkadaşlar biliyorum konuyu dağıtacam ama bu ikramiye €uro'ları ne işe yarıyor

13. Merhabalar;

İkramiye her ay düzenlenen jackpot'ta 1.olana verilen ödüldür.

İyi forumlar.

14. oyun tam güzel dedik oyuna berbat bi güncelleme getirdiniz o güncellemelerden sonra sorun üzerine soorun yaptığnz 2 işten 1i sorun olmaya başladı hiçbir tadı çıkmıor artık oyunun lazerler çok saçma atılıyor roketler karı gibi :D kıvırık kıvırık patlamalar eskiden ortaya alırdım sadice gemi patlamasını gösterirdi buda oyunda felaket bi zevk verirdi şimdi orta patlamada roketler patlıo oyun felaket kasıor berbat olmuş bu gemi duruşları nick ve gemi arasındaki mesafe yine berbat yani güzel birşeyinz yokki onla övünelim jpa her hafta bug bug bug berbat irisler yanlışkla patlıyor geride verilmiyor oyunu eski haline getirin önce sonra bakarız

15. İlk önce oyuna ADALET'i getirin. Gerisi kolay.

16. *Cihan*

*Cihan* User

Merhaba,

Tartışma ortamı yaratabilecek yorumlarda bulunmayınız.

Herkes , Lütfen düzgün bir Üslup ile Oyun yapımcısı soruları hakkında ki görüşlerini belirtsin.

Iyi Forumlar

17. ESPİYELİ

ESPİYELİ User

etkinlikler her zaman güzeldir ama kaldıki her etkinlik ardı sıra gelen oyun sorunları bu soruya istiyoruz demeye korkutuyor 6 yıldır aktif olarak oynuyorum oyun cokkk güzel ama suda bir gerçekki kalite arttıkca zevk azaldı özledim 5 dk süren vs leri :)))

18. wasd1dsaw

wasd1dsaw User

Belki de levellere göre turnuvalar olmalı bu yeni başlayanlara kolay elit ekipman kazandırır ve oyunu onlar içinde çekici kılar örneğin 9-10 lvl oyuncular için turnuva buna benzer şeylerden bahsediyorum ödüller de lf4, aegis, tasarım filan olur

19. __VERYON

__VERYON User

15 dk da deil 5 dk demek ıstedin galiba :)

20. Sayın Rick Dekard ve değerli oyun görevlileri;

1) Turnuvalar bizim ihtiyaçlarımızı gerçek anlamda yani ödülü iyiyse bizim harcadığımız zaman, cephane ve uridiuma denk ödüller verilecekse bu güzel olur yani uridium ödülü ve cephane (cephane x4 , rsb veya x3 olabilir) ödülü bol olan turnuvalar olursa güzel olur. Turnuvalar her seviyeye uygun olarak yapılırsa daha çok verim alınabilir. Yani herkesin eğlenebileceği turnuvalar.

2) Jackpot arenada 1. Varken 2. Ve 3. olanlar için ikramiye ödülleri verilmesi güzel olur.

3) Şimdi rekabet için ilk önce hileleri ve bugları oyundan temizlemek gerekir sonrasında yaratıkların ödülü 2 kat artırılmalı ve oyundan hem zevk almak için hemde uridium kasmamız için yeni harita yeni yaratıklar eklenmeli ayrıca 5-3 haritası gibi bir palladium haritası eklenmeli birde sürekli rütbelerin aşırı derecede yükselmesine bir önlem bulunmalı. Görevlerin daha iyi ödüller vermesi gerekir. Bunlar olunca oyunda ki rekabet artacaktır.

Nedeni şudur:

Bir çok kişi oyunu oynarken harcadığı zamana karşı verilen ödüllerin az veya gereksiz ödüller olmasından şikayetçidir. Uridium kasmak biraz daha iyi hale gelse palladium kasmak biraz daha iyi hale gelse buglar düzeltilse herkes bıkmadan oynar ve rekabet artar çünkü güçlülerin yanına daha çok kişi katılacaktır şirketler arası veya klanlar arası çatışmanın artacağını düşünüyorum (tabii bu üstee 3. Maddede saydıklarım olursa bunlar olur. Şu an ki durum ile bu rekabet olayı insanları oyundan soğutur çünkü rekabet için sağlam kaynak olması gerekir)

Son düzenlenen: 17 Nisan 2015
    ÈrroR_™ ve ESPİYELİ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.