OYUN YAZILIM SORUNU

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Casa|Blanca tarafından 22 Ağustos 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyunda kodlamalar görmeye başladım. Hangarda gemilerin adları kodlama adları olarak görünüyor. Başlat kısmından oyunu başlattığımda can kısmında kodlamalar var. Avantaj kutularını topladığımda ne ödül verdiği yazmıyor kod geliyor. Canavar öldürdüğümde yine aynı şekilde. BL Haritasında gemim ile öldüm. Birdaha tamir et kısmı gelmedi. Oyuna giriş yapamıyorum. Tamir et kısmı gitti. Bu sorun tam olarak nedir ? Kaç yılına geldik Darkorbit böyle sorunlar yaşatıyor. Web sürümünde herşey güzeldi. İndirme olayı geldikten sonra böyle şeyler olmaya başladı. Benim sorunumu çözün lütfen. O kadar para yatırdım oyuna. Paramla rezil oluyorum. Sürekli oyun donuyor ve atıyor. Bilgisayarımda Gaming PC 3080Ti falan var. İnternet de Fiber. Yani tamamen oyunun hatası ve şuan oyun oynayamıyorum. Gemi patladı ve tamir et kısmı gelmiyor.

mozden1907 ve westerya bunu beğendi.
  2. öğlenden beri problem devam ediyor yalnız amerika serverinde bazı oyuncuları kestiğimde onlar tamir ediyor ne kullanıyorlar bilmiyorum

3. titans___

titans___ User

bende de aynı sorun olsa da bazı oyuncular da problem devam ediyor arada bazı gemiler açıldı da porttan atladım gitti bağlantı pala da adam kesdim geldiler üstüne sağlam gmi geldi fena kasdı ilkinde kesildim sonra da 2 defa daha geldi kesildi benim gemi de sağlamda oyun da değil , suporta mesaj attık da çerez temizleme diyorlar dı eskiden şimdi biliyoruz üstünde çalışıyoruz ya o sorunu bende biliyorum da vip de alınca gelmeseydi bu sorun da insanı soğutuyor aldığına alıcağına daha önce para yatırdığıma desem satın mı aldın ya sen eve süt de elektronik de alıyorsun bozuk çıkarsa bir cevap verenin oluyor , oyunu alacak param olsa alırmıyım acaba ?

4. ademirs01

ademirs01 User

Etkinlik için para harcayabildiğimiz ama oyuna giremediğimiz oyun yapmışlar. Emeği geçenlere teşekkürler...

5. bir tane yetkilide çıkıp birşey yazmıyor şu oyun sorunuyla alakalı yazılan yorumlara tek bildikleri çerez temizleyin sorun çerezmiş gibi

6. ya bir yetkili yok mu sorun hakkında bilgi verse.

7. seyfo123

seyfo123 User

aynı sorun herkezde var ilgilenen yok saldım cayıra mevlam kayıra

8. golddagger

golddagger User

Aynen yönetim ve modlar aşırı ilgisiz, birazdan gelir paşalar çerezleri temizleyin gibi klişe sözler söyleyip geçiştirirler, insanlar zaten bunalmış iki stres atmaya oyun oynamak isterler, misliyle sinir olup hepten dengeleri bozulur, herşey için sağol darkorbit (!)

9. gemi patlayınca ana hangarda olan gemilerden biriyle oyuna girdim fakat o gemi tek bir haritada hareket ediyor porttan atlamaya kalkınca sanki gemi patlamış gibi ekrana geliyor onuda tıklayınca kapanıyor ana sayfaya dönüyor tekrar giriyorum tek haritaya mahküm oluyorsun harita 5-2 orda geminin içini boşaltıp doldurabiliyorsunuz ana hangar gibi patlayan gemiye ulaşılamıyor gemi değiştirme sayfasında patlayan gemi yok

10. Dünden beri aralıklarla geceli gündüzlü gemiyi tamir etmek için sürekli oyuna giriyorum acaba bir mucize gerçekleşir de oyuna girebilir miyim diye :D Böyle bir süreç ve genel yönetim olduğu sürece sanırsam bu oyununun oyuncuları mücizelere medet ummaktan başka bir seçenekleri yok

westerya bunu beğendi.
  11. wiladew

wiladew User

gemi dünden beri tamir olmuyor.ekran kapanıyor otomatikman.2 gündür görevler sezon bileti ve biletli etkinlik görevlerindeki kaybımız ne olacak

12. titans___

titans___ User

bende de vip var olmasa ne olcak burda laf ediyoruz diye kızıyorlar mı yani sevdiğin oynadığın bir oyun ne demişler insan sevdiğine kızarmış da , böyle aşkın ızdırabını dyip mecburen böyle olunca ne yapcaz dün zaten açamadık , bugün de neler var daha neler olcak yarın bu nedir ve aynı sorunlar habire tekrar mı eder be abiciğim çözdüler diyorsun tekrar geliyor aynı sorunlar 5/2 ve 5/3 e girdik de çıkdı mı oraya da giremedik de etkinlik orda değil ki ne yapayım orda durmakla ilgili görevim yok .

13. Gelip bari bir admin açıklama yapsa da sorunun ne olduğunu anlayabilsek :D Bu kadar mı bu oyunun istikbali karanlık?

14. westerya

westerya User

şu oyuna harcadıgım zaman ve emek başka bir oyuna harcasaydım kral olurdum.gemi patladı ne tamır edebılıyorsun ne de oyuna gırebılıyorsun darkorbit tam bir rezillik acaba bu yazdıklarımızı yetkililer göruyormu neden bir cevap yazmıyorlar.

15. Fmx.1453

Fmx.1453 User

kekka player tarayıcısından gir kanka sorun yok tıkır tıkır çalışıyor maşalah serverde herkes ordan girmiş sanırım asdasd mapler agzına kadar dolu

16. o nedir geniş bi açıklama yap aga

titans___ bunu beğendi.
  17. Bu sorundan muzdarip olan oyuncu arkadaşlarım varsa oyunu silip yükleyin en azından yazılar düzeliyor. (Test edildi onaylandı)

18. tam 28 dakikada oyuna zorla girdim ne yaptınız Allah aşkına şu oyuna insanı soğuttunuz. diyinki arkadaş 1 ay oyun kapalı tüm sıkıntıları gidereceğiz bir daha böyle şeyler olmayacak razıyız

19. Ben de oyuna erişim sağlayamıyorum bu yetkililer tatilden ne zaman dönecek acaba oyun ya açılmıyor ya düzgün çalışmıyor saçımıza ak düşünce görebilecek miyiz düzgün çalıştığını şu oyunun acaba ? Ayrıca indirim ve vip boşa gidiyor üstüne savaş bileti ve sezon biletinde ilerleyemiyoruz bunların hepsinin sürelerinin uzatılması gereken telafinin yapılması lazım !

20. oyun berbat ilgilenen yok