OYUN YAZILIM SORUNU

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Casa|Blanca tarafından 22 Ağustos 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. indirim ve vip boşa gidiyor üstüne savaş bileti ve sezon biletinde ilerleyemiyoruz bunların hepsinin sürelerinin uzatılması gereken telafinin yapılması lazım

2. wiladew

wiladew User

evet 3.gün gemi hala tamir olamıyor

3. dns ayarlarını değiştir 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yap modeme res at bilgisayarı resetle düzelir

4. titans___

titans___ User

Bazen giriliyor hallettiler diyorum , yok 10 dkka veya yarım saat geçmiyor naneleşiyor, hani bu nasıl bir şey , hevesimiz kursağımızda kalıyor dün gece girdim ve yne sorun çıkar diye etkinlik grvlerinin 2 sini yaptım , diğerlerini yavaş yavaş yaparım dedim de nerede , hani çok basit olan şeyler zorlanarak kaotik hale gelip sinir stress yaşatmakda ve forum yetkilileri ne yapabiir ve ben 3 yabancı forumu aradım ve orda da bir sürü konu var oyun sorunlarına ait ve darkorbit ekibi biliyor e bilcekde bu ciddi başka bir sorun var da işte günde 2 saat açıyorlar ki işte vip veya başka hediyeler vermek zorunda kalınmasın sonra gir girebilirsen , napıcaz nöbet mi tutucaz aha açıldı diye habire denemekden usandım da diğer oyuncuları bilemem ya açıldıysa diye beklerler heralde .

5. DAYI2*

DAYI2* User

bunların niyeti herkesi botcu yapmak adamların hiç birinde hiç bir sorun yok.
    çatır çatır oynuyorlar özellikle adamları kesiyorum şak diye tekrar giriyorlar.

6. DAYI2*

DAYI2* User

yaa arkadaş gönüllü iş yapan sayın yetkilikişiler...................çıkıp açıklama yapmaktan niye çekiniyorsunuz gerçi yapoacagınız açıklama belli merkez bilir. sizlere iyi gönüllü çalışmalar

7. imha oldum oyuna donup tamir olmam lazım dukkana yonlendiriyor 3 gundur bu şekilde nedir bu rezalet aanlamıs degilim

8. titans___

titans___ User

BENDE o vardı hangarda başka gemilerle girip gemiyi çekdim de o haritaya , e ne işe yaradı o haritadan çıkmaya çalışınca gemi bom hayda başa dön , bugün sabah girdim şimdi oyun clientin de darkorbit .com kullanılmıyor diyor google amcadan girilebiliyor yani oyun eline yüzüne bulaştırdı , bunda oyun hilecileri mi ddos saldırısı yapanlar mı günde yarım yamalak girişle ne olcak vip bitti , hani telafi olarak bir şey vermemek için az bir şey giriyoruz hop gitti , bzı kişiler bu kadar da giremiyor , ben o sorunu çekdiğim de arkadaş listesinde olan birine oyun ana sayfasından mesaj attım , sorun sende bende yok dedi , hani bu oyunu botlara bırakalım zaten streuner gibi oldu gemi de yine ban gelmiş heralde , botçulara darkorbit geçiriyor botçular ddos yapıyor iş intikama dönüşmüş durum da , oyun tarihine bu şekil oyun kapattı diye bir şirket geçer mi geçmek ister mi ?HİLECİLER siz zaten oynamıyan beceriksizlersiniz program oynuyor haybeye hava yapıyorsunuz , balon oldunuz banlandınız mı ?

9. Fmx.1453

Fmx.1453 User

beyler botların kullandıgı client farklı sizde bulun bir tane girin bizde bir sıkıntı yok tıkır tıkır çalışıyor hem kullandıgım tarayıcı herşeyi yapıyor kapı bile açıyor yapıyor adamlar bide ilgili sürekli güncelleme geliyor iyileştiriyorlar ugraşmayın hiç :)))

10. DAYI2*

DAYI2* User

al işse bir hileci ******** daha birde milletle dalga geçiyor.